Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Carreno Busta - Travaglia 7:5, 7:6 (4); Davidovich Fokina - M. Berrettini 7:5, 6:3; Krajinovic - Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Sonego - Fucsovics 6:3, 6:4; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali; CHARLESTON WTA 250: Osorio Serrano - Linette 6:3, 4:6, 7:5; McHale - Errani 7:6 (3), 6:3; Jabeur - Voegele 6:4, 6:1; Sharma - Y. Wang 6:4, 6:2; C. Liu - Sanders 7:5, 4:6, 6:0; Kovinic - Tomova 6:3, 6:3; Di Lorenzo - Ahn 7:6 (6), 6:2; Parks - Min 6:1, 6:4.

Poznań Open 2014 – wyniki

przez maka

Na kortach Parku Tenisowego Olimpia rozgrywany był challenger Poznań Open 2014.

Do drugiej rundy z Polaków awansowali Grzegorz Panfil, Kamil Majchrzak i Andriej Kapaś. W finale zagrali faworyci.

Belg David Goffin pokonał Słoweńca Blaza Rolę. W grze podwójnej triumfowali Mołdawianin Radu Albot i Czech Adam Pavlasek. W finale byli Tomasz Bednarek i Fin Henri Kontinen.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Rola – Podlipnik 6:2, 6:1; Smirnov – G. Lapentti 6:1, 6:3; Machado – Albot 4:6, 6:2, 6:3; Kapaś – (6) A. Beck 6:3, 7:6 (5); (4) J. Souza – Bachinger 6:2, 6:4; Cervantes – Koolhof 6:7 (4), 6:4, 6:4; Zekic – Koniusz 6:7 (7), 7:6 (6), 7:5; (8) Ungur – Coppejans 6:3, 6:1; Alund – (5) Dzumhur 6:4, 7:6 (2); Lopez-Perez – Gigounon 6:4, 7:5; Panfil – R. Dutra Silva 7:6 (3), 6:3; (3) Goffin – Burquier 6:0, 6:4; Majchrzak – (7) Herbert 7:6 (3), 7:5; Pavlasek – Coric 4:6, 6:3, 6:1; T. Daniel – Bolt 6:4, 6:2; (2) A. Haider-Maurer – Garin 6:4, 7:6 (3).

Druga runda: Rola – Smirnov 6:3, 6:2; Machado – Kapaś 6:4, 6:2; J. Souza – Cervantes 7:6 (6), 6:3; Ungur – Zekic 6:2, 7:6 (9); Alund – Lopez-Perez 6:1, 6:2; Goffin – Panfil 6:2, 6:2; Pavlasek – Majchrzak 4:6, 7:5, 6:1; A. Haider-Maurer – T. Daniel 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Rola – Machado 1:6, 6:1, 6:2; J. Souza – Ungur 7:5, 4:6, 6:4; Goffin – Alund 6:3, 6:2; Pavlasek – A. Haider-Maurer 3:6, 7:5, 6:0.

Półfinały: Rola – J. Souza 3:6, 7:6 (2), 6:3; Goffin – Pavlasek 6:4, 6:0.

Finał: Goffin – Rola 6:4, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Bednarek/H. Kontinen – Kowalczyk/Smoła 7:6 (1), 2:6, 10:6; Llompart/O’Brien – Cervantes/Lizariturry 6:2, 6:4; (4) Gadomski/Koolhof – Gigounon/Goffin 6:4, 6:3; R. Dutra Silva/Maytin – Drzewiecki/Łomacki 6:2, 6:1; Frantzen/Lopez-Perez – Majchrzak/J. Zieliński 7:5, 7:5; Albot/Pavlasek – (3) Cerretani/F. Moser 6:3, 6:1; Kapaś/Koniusz – Gawron/Panfil 7:6 (4), 6:2; (2) Siljestrom/Zelenay – Cacic/Dzumhur 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Bednarek/H. Kontinen – Llompart/O’Brien 6:3, 3:6, 10:6; R. Dutra Silva/Maytin – Gadomski/Koolhof 6:3, 7:6 (4); Albot/Pavlasek – Frantzen/Lopez-Perez 6:1, 7:6 (5); Siljestrom/Zelenay – Kapaś/Koniusz 6:3, 6:4.

Półfinały: Bednarek/H. Kontinen – R. Dutra Silva/Maytin 7:5, 6:$; Albot/Pavlasek – Siljestrom/Zelenay 7:5, 6:1.

Finał: Albot/Pavlasek – Bednarek/H. Kontinen 7:5, 2:6, 10:8.

ELIMINACJE SINGLA

Pierwsza runda: (1) Laaksonen – Olin 6:3, 6:3; Gawron – J. Zieliński 6:0, 4:6, 6:2; Koolhof – Majchrowicz 6:0, 6:1; (7) Kutrovsky – Gadomski 7:6 (3), 4:6, 6:1; (2) Quinzi – Kirche 6:4, 6:4; Zekic – Stefaniak 6:0, 6:0; Gresk – Rajski 6:7 (5), 7:6 (3), 7:5; (6) Cacic – Couacaud 6:4, 6:2; (3) Lizariturry – Wang 6:2, 7:5; Rosenholm – Tadyszak 6:0, 6:0; Smoła – Drzewiecki 6:2, 7:5; (5) Smirnov – Łomacki 6:4, 6:1; (4) E. Ymer – Lorenz 6:1, 6:4; B. Wagner – Janik 7:6 (0), 7:6 (2); L. Renard – Zawisza 6:3, 4:6, 7:5; (8) Garin – Ciaś 6:1, 6:3.

Druga runda: Gawron – Laaksonen 4:6, 6:1, 7:5; Koolhof – Kutrovsky 6:3, 6:3; Zekic – Quinzi 7:6 (4), 7:5; Cacic – Gresk 6:3, 6:1; Rosenholm – Lizariturry 3:6, 7:5, 6:2; Smirnov – Smoła 6:3, 5:7, 6:4; E. Ymer – B. Wagner 6:4, 3:6, 6:4; Garin – L. Renard 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Koolhof – Gawron 6:4, 6:3; Zekic – Cacic 6:7 (7), 7:5, 7:5; Smirnov – Rosenholm 6:1, 6:3; Garin – E. Ymer 6:4, 6:2.

ELIMINACJE DEBLA

Drzewiecki/Łomacki – Ciaś/Nowak 4:6, 6:3, 11:9.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności