Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Inglis 6:1, 6:3; Collins - Barty 6:3, 6:4; Gauff - Martic 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Doi 6:1, 6:3; Sevastova - McHale 6:4, 6:1; Teichmann - Q. Wang 3:6, 6:3, 6:3; Sanders - Putintseva 6:4, 5:7, 6:1; SINGAPUR ATP: Marcora - Gulbis 7:5, 6:4; Kwon - Kwiatkowski 4:6, 6:3, 6:4; Nishioka - Cressy 6:4, 6:2; Cilic - Daniel 7:5, 6:4; Ebden - Bhambri 6:3, 7:6 (3); Bublik - Celikbelik 6:2, 6:2; Popyrin - Andreev 6:1, 5:7, 6:3; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bonzi 4:6, 6:4, 7:5; Barrera - Basilashvili 6:4, 6:4; Humbert - T. Griekspoor 6:7 (4), 7:6 (5), 7:6 (5); Bedene - Sinner 3:6, 6:2, 7:6 (3); Sonego - Korda 6:3, 6:2; CORDOBA ATP: Kovalik - Barrios Vera 4:6, 6:2, 6:3.

Przegrana Korzeniak w ćwierćfinale

przez maka

Anna Korzeniak rywalizowała w zawodach w Pomezia (korty ziemne, 10 tys. $).

Dla Ani (390 w rankingu WTA) to pierwszy start od stycznia. We Włoszech była rozstawiona z ósemką.

W pierwszym meczu wygrała z Serbką Milaną Spremo (546) 6:0, 6:2.

W 1/8 finału pokonała Alice Savoretti (696) 2:6, 6:3, 6:0. W ubiegłym roku w futuresie w San Severo Ania wygrała z Włoszką 6:0, 6:3.

O półfinał zmierzyła się z kolejną Włoszką Anastasią Grymalską (392). Uległa jej 3:6, 0:6.

Polka pokonała ją dwa lata temu w kwalifikacjach challengera w Ortisei.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Chaknashvili – Pillot 6:2, 7:5; Shamayko – Santoni 6:4, 6:4; Carreras – Mendo 6:3, 6:4; Burnett – (5) Larriere 7:6 (3), 6:2; (4) Enache – Lerpitaksinchai 7;5, 6:0; Grymalska – Haas 2:6, 6:1, 6:4; Savoretti – Bruzzone 6;2, 6:1; (8) Korzeniak – Spremo 6:0, 6:2; (7) Bona – Kvatsabaia 7:6 (3), 7:6 (0); Sabino – Parrizas-Diez 6:0, 6:1; Sulpizio – Arutyunova 6:2, 6:2; Moroni – (3) Giovine 7:5, 4:2 i krecz Claudii; (6) Jakupovic – Davato 6:1, 6:3; Carvera-Vasquez – Mazzali 3:6, 6:2, 6:0; Gladacheva – Kostic 6:1, 7:5; (2) Remondina – Quercia 4:6, 6:4, 6:1.

Druga runda: (1) Chaknashvili – Shamayko 6:3, 6:2; Burnett – Carreras 6:1, 6:0; Grymalska – Enache 6:0, 6:2; (8) Korzeniak – Savoretti 2:6, 6:3, 6:0; (7) Bona – Sabino 6:1, 6:3; Moroni – Sulpizio 6:3, 7:6 (3); Carvera-Vasquez – (6) Jakupovic; (2) Remondina – Gladacheva 6:1, 5:7, 7:5.

Ćwierćfinały: (1) Chaknashvili – Burnett 6:2, 6:2; Grymalska – (8) Korzeniak 6:3, 6:0; (7) Bona – Moroni 6:0, 6:3; (2) Remondina – Carvera-Vasquez 2:6, 7:5, 6:1.

W grze podwójnej Polka zagrała wspólnie z Czeszką Terezą Hejlovą. Przegrały z Włoszką Andreeą-Roxaną Vaideanu i Rumunką Diana Enache 4:6, 5:7.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności