Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Hurkacz - Mannarino 6:3, 7:6 (6); Khachanov - Wawrinka 6:4, 7:5; De Minaur - Millman 6:1, 6:4; Rublev - Giron 7:6 (1), 6:3; Chardy - Humbert 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Koolhof/Kubot - McLachlan/Nishikori 7:5, 3:6, 10:6; BUENOS AIRES ATP 250: Mager - Caruso 7:6 (5), 6:4; L. Klein - A. Martin 6:4, 6:3; Nagal - J. Sousa 6:2, 6:0; DOHA WTA 500: Pegula - Q. Wang 6:3, 6:1; Jabeur - Blinkova 6:2, 6:2; Keys - Bencic 6:4, 6:1; Siegemund - Rybakina 7:6 (7), 7:6 (5); Pavlyuchenkova - Kr. Pliskova 6:2, 6:3; LYON WTA 250: Martincova - Gatto-Monticone 6:2, 3:6, 6:2; Gasparyan - Zavatska 6:4, 6:1; Mladenovic - Buzarnescu 5:7, 7:5, 6:2; Badosa - Tan 6:4, 0:6, 7:6 (5); Voegele - Bara 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3.

Przegrane Polek w drugiej rundzie

przez maka

Sylwia Zagórska, Olga Brózda, Natalia Kołat i Marcin Domaszewicz rywalizują w tureckiej Antalyi (korty twarde, 10 tys. $).

Natalia (968. w rankingu WTA) pokonała pewnie Włoszkę Indrę Bigi (1100) 6:1, 6:0 i o ćwierćfinał przegrała z Białorusinką Ksenią Milevskayą (676) 6:2, 6:7 (6), 4:6.

Olga (731) w pierwszym meczu wygrała z kwalifikantką Anaeve Pain (br) z Nowej Kaledonii 6:2, 6:0 W drugim uległa Niemce Katharinie Lehnert (860) 6:4, 2:6, 3:6.

Sylwia Zagórska (br) do turnieju głównego awansowała przez eliminacje. W pierwszym spotkaniu była lepsza od Szwedki Aminy St. Hill (br) 6:1, 6:0.

W 1/8 finału przegrała z Rosjanką Yaną Buchiną (600) 4:6, 1:6.

W kwalifikacjach singla odpadła Natalia Siedliska, ale powalczy w deblu.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Zharkova – Orlova 3:6, 6:1, 6:2; Sabirzjanova – Guldas 6:3, 7:5; Isaeva – Benli 6:4, 6:2; (7) Steinherr – Estlander 6:4, 7:5; (4) Buchina – Pyatakova 6:2, 6:2; Zagórska – St. Hill 6:1, 6:0; Kołat – Bigi 6:1, 6:0; (6) Milevskaya – Souza 6:1, 6:3; (8) Brózda – Pain 6:2, 6:0; Lehnert – Yakovleva 6:3, 6:0; Parazinskaite – Scimone 6:1, 7:6 (1); Baumgarten – (3) Andrei 5:7, 6:3, 6:2; Romanova – (5) Chirea 7:6 (5), 6:4; Velieva – Durmus 6:1, 6:0; Caciotti – Bahitli 6:1, 6:0; (2) Gorgodze – Ates 6:2. 6:0.

W grze podwójnej Brózda i Kołat zostały rozstawione z jedynką. Wygrały z Rosjankami Valeriyą Maksimchenko i Yaną Orlovą 6:0, 6:1 i parą turecką Cemre Anil i Ekin Bahitli 6:1, 6:1.

Siedliska z Turczynką Eylul Benli trafiły na debel numer dwa – Milevskayą i Bułgarkę Huliyę Velievą. przy stanie 1:6, 0:1 Polka i Turczynka skreczowały.


W turnieju mężczyzn walczył Marcin Domaszewicz (1344). Polak przebrnął zwycięsko eliminacje.

W meczu pierwszej rundy uległ po zaciętym boju Belgowi Fredericovi De Fays (1747) 7:5, 6:7 (9), 4:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności