Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ: Rinderknech - Bonzi 4:6, 7:6 (1), 7:6 (3); QUIMPER - eliminacje: Żuk - Vatutin 6:3, 7:5; Kamke - Karlovskiy 6:3, 6:4; Copil - Napolitano 7:6 (6), 3:6, 6:3; Lamasine - Grenier 6:4, 7:6 (5).

Przysiężny poleci do USA

przez maka

Michał Przysiężny tuż po Wimbledonie na przynajmniej miesiąc poleci do Stanów Zjednoczonych.

Newport

W ostatnim w tym roku turnieju na kortach trawiastych Ołówek wystąpi w Newport (5-11 lipca, 442 tys. $). Ma pewne miejsce w drabince głównej.

W zawodach wystąpią specjaliści od gry na tej nawierzchni jak Sam Querrey, Mardy Fish czy Benjamin Becker, ale także specjaliści od gry na ceglanej mączce jak Brian Dabul czy Santiago Ventura.

Aptos przed Atlantą?

Być może tydzień póżniej Polak zagra w challengerze w Aptos (12-18 lipca, korty twarde, 75 tys. $). Byłby to świetny sprawdzian przed imprezami w Atlancie i Los Angeles. Zgłoszenia do challengera w Aptos we wtorek.

W Atlancie (19-25 lipca, korty twarde, 531 tys. $) – turniej wraca do rozgrywek ATP Tour – Michał jest pierwszym rezerwowym. Jest więc wielce prawdopodobne, że nie będzie musiał walczyć w eliminacjach.

Gwiazdami zawodów mają być John Isner, Marcos Baghdatis, Lleyton Hewitt, James Blake. Wystąpią także m.in. Dudi Sela, Mardy Fish, Lukas Lacko czy Rainer Schuettler.

Los Angeles

Na przełomie lipca i sierpnia Przysiężny chce walczyć w Farmes Classis w Los Angeles (korty twarde, 619 tys. $).

Obecnie jest ósmym rezerwowym. Czekać go będą więc pewnie kwalifikacje. Na liście zgłoszeń są Novak Djoković, Sam Querrey, Radek Stepanek, Feliciano Lopez czy Ernest Gulbis.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności