Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Puchar Davisa 2014 – wyniki

przez maka

Na całym świecie odbywały się mecze drużynowych rozgrywek mężczyzn.

W półfinałach Pucharu Davisa Francuzi pokonali w Paryżu z Czechów, a Szwajcarzy wygrali w Genewie z Włochami.

Rozegrano również baraże o Grupę Światową, a także pojedynki w Grupie I Euro-Afrykańskiej, w której Polacy już się utrzymali.

PÓŁFINAŁY GRUPY ŚWIATOWEJ

FRANCJA – CZECHY 4:1: Gasquet – Berdych 6:3, 6:2, 6:3; Tsonga – Rosol 6:2, 6:2, 6:3; Gasquet-Tsonga – Berdych/Stepanek 6:7 (4), 6:4, 7:6 (5), 6:1; J. Benneteau – Vesely 4:6, 3:6; Monfils – Rosol 5:7, 6:4, 7:5.

SZWAJCARIA – WŁOCHY 3:2: Federer – Bolelli 7:6 (5), 6:4, 6:4; Wawrinka – Fognini 6:2, 6:3, 6:2; Chiudinelli/Wawrinka – Bolelli/Fognini 5:7, 6:3, 7:5, 3:6, 2:6; Federer – Fognini 6:2, 6:3, 7:6 (4); Lammer – Seppi 4:6, 6:1, 4:6.

BARAŻE O GRUPĘ ŚWIATOWĄ

INDIE – SERBIA 2:3: Bhambri – Lajovic 3:6, 2:6, 5:7; Devvarman – Krajinovic 1:6, 6:4, 3:6, 2:6; Bopanna/Paes – Bozoljac/Zimonjic 1:6, 6:7 (4), 6:3, 6:3, 8:6; Devvarman – Lajovic 1:6, 6:4, 4:6, 6:3, 6:2; Bhambri – Krajinovic 3:6, 4:6, 4:6.

BRAZYLIA – HISZPANIA 3:1: R. Dutra Silva – Bautista Agut 0:6, 1:6, 3:6; Bellucci – Andujar 3:6, 6:7 (6), 6:4, 7:5, 6:2; Melo/Soares – M. Lopez/Marrero 6:3, 7:5, 7:5; Bellucci – Bautista Agut 6:4, 3:6, 6:3, 6:2.

IZRAEL – ARGENTYNA 2:3: Botzer – L. Mayer 4:6, 6:3, 2:6, 1:6; Sela – Berlocq 6:3, 6:7 (5), 6:2, 6:2; J. Erlich/A. Ram – Delbonis/H. Zeballos 6:3, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3; Sela – L. Mayer 2:6, 1:6, 4:6; Botzer – Berlocq 2:6, 3:6, 0:6.

KANADA – KOLUMBIA 3:2: V. Pospisil – Giraldo 6:3, 7:6 (2), 6:3; Raonic – Al. Gonzalez 6:3, 6:3, 6:2; Nestor/V. Pospisil – Cabal/Farah 6:7 (3), 6:7 (7), 4:6; Raonic – Giraldo 6:1, 7:6 (2), 7:5; Dancevic – Al. Gonzalez 6:4, 5:7, 2:6.

USA – SŁOWACJA 5:0: Isner – Gombos 7:6 (5), 6:4, 6:2; Querrey – Klizan 7:6 (6), 6:3, 6:3; B. Bryan/M. Bryan – Gombos/Lacko 6:1, 6:2, 6:1; Isner – Lacko 6:3, 6:0; Querrey – Gombos 6:4, 4:6, 6:4.

AUSTRALIA – UZBEKISTAN 5:0: Kyrgios – Istomin 6:4, 7:5, 6:4; L. Hewitt – Dustov 6:4, 6:4, 6:2; Ch. Guccione/L. Hewitt – Dustov/Istomin 6:3, 7:6 (5), 6:2; Groth – Ismailov 6:3, 6:2; Kyrgios – Fayziev 6:1, 6:1.

HOLANDIA – CHORWACJA 2:3: Sijsling – M. Delic 6:4, 4:6, 5:7, 2:6; R. Haase – Coric 7:6 (4), 6:1, 6:4; R. Haase/Rojer – Cilic/M. Draganja 2:6, 6:3, 3:6, 4:6; R. Haase – M. Delic 3:6, 4:6, 6:4, 6:1, 6:4; De Bakker – Cilic 7:6 (4), 4:6, 2:6, 5:7.

UKRAINA – BELGIA 2:3: S. Stakhovsky – Darcis 6:7 (5), 6:4, 6:2, 6:2; Marchenko – Goffin 6:7 (1), 3:6, 1:6; Bubka/S. Stakhovsky – Bemelmans/O. Rochus 2:6, 3:6, 6:2, 6:3, 2:6; S. Stakhovsky – Goffin 3:6, 1:6, 2:6; Marchenko – Darcis 7:6 (2), 6:4.

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA

ROSJA – PORTUGALIA 4:1: An. Kuznetsov – G. Elias 6:2, 6:4, 6:4; Donskoy – J. Sousa 7:6 (7), 6:4, 3:6, 6:1; Kravchuk/Rublev – G. Elias/J. Sousa 6:3, 6:4, 6:4; Kravchuk – Machado 7:6 (4), 4:6, 1:6; Rublev – F. F. Silva 6:4, 6:4.

RUMUNIA – SZWECJA 3:1: Ungur – Lindell 5:7, 6:7 (2), 4:6; Copil – E. Ymer 6:2, 6:3, 6:2; Mergea/Tecau – Arvidsson/Brunstrom 7:6 (2), 7:6 (5), 6:3; Ungur – E. Ymer 3:6, 6:4, 7:6 (7), 6:3.

ŁOTWA – AUSTRIA 1:4: Juska – M. Fischer 3:6, 3:6, 2:6; J. Podzus – J. Melzer 3:6, 1:6, 4:6; Gulbis/Libietis – Oswald/Peya 7:5, 7:6 (3), 6:4; Libietis – J. Melzer 2:6, 2:6, 4:6; J. Podzus – M. Fischer 6:7 (6), 4:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności