Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Puchar Davisa na świecie

przez maka

Zakończyły się mecze Pucharu Davisa w Grupie Światowej.

Wielkimi nieobecnymi są Novak Djokovic, Michaił Jużny, Gael Monfils, Jo-Wilfried Tsonga, Leander Paes czy Radek Stepanek, którzy z powodu urazów czy zmęczenia nie pomogą swoim zespołom.

SERBIA – INDIE 4:1

Nowy Sad (kort twardy w hali): Troicki – Bopanna 6:3, 6:3, 5:7, 3:6, 6:3; Tipsarevic – Devvarman 5:7, 5:7, 6:7 (3); Bozoljac/Zimonjic – Bopanna/Devvarman 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (10); Troicki – Devvarman 6:4, 6:2, 7:5; Tipsarevic – Rastogi 6:0, 6:1.

SZWECJA – ROSJA 3:2

Boras (kort twardy w hali): Soderling – Andreev 6:3, 6:3, 6:1; J. Johansson – Gabashvili 6:3, 7:6 (4), 6:4; Aspelin/Lindstedt – Kunitsyn/Tursunov 6:4, 6:7 (8), 7:6 (6), 6:2; Aspelin – Tursunov 5:7, 2:6; J. Johansson – Andreev 6:7 (8), 4:6.

CZECHY – KAZACHSTAN 2:3

Ostrawa (kort twardy w hali): Hajek – Golubev 6:7 (4), 7:6 (3), 6:1, 6:7 (4), 3:6; Berdych – Kukushkin 7:6 (5), 6:2, 6:3; Dlouhy/Berdych – Korolev/Schukin 6:4, 6:4, 7:6 (4); Berdych – Golubev 5:7, 7:5, 4:6, 2:6; Hajek – Kukushkin 4:6, 7:6 (4), 6:7 (8), 0:6.

ARGENTYNA – RUMUNIA 4:1

Buenos Aires (kort ziemny): Nalbandian – Ungur 6:3, 6:2, 5:7, 6:4; Monaco – Hanescu 7:6 (5), 1:6, 6:1, 6:1; Chela/Schwank – Hanescu/Tecau 6:2, 7:6 (8), 6:1; Schwank – Crivoi 7:6 (3), 6:2; Monaco – Ungur 4:6, 6:2, 3:6.

CHILE – USA 1:4

Santiago (kort ziemny): Massu – Roddick 2:6, 6:4, 3:6, 4:6; Capdeville – Isner 6:7 (5), 6:7 (2), 7:6 (3), 7:6 (5), 6:4; Aguilar/Massu – B. Bryan/M. Bryan 3:6, 3:6, 6:7 (4); Capdeville – Roddick 6:3, 6:7 (2), 3:6, 3:6; G. Rivera – Isner 3:6, 7:6 (4), 5:7.

BELGIA – HISZPANIA 1:4

Charleroi (kort twardy w hali): Malisse – Verdasco 4:6, 3:6, 1:6; Bemelmans – Nadal 2:6, 4:6, 2:6; Darcis/O. Rochus – F. Lopez/Verdasco 6:7 (0), 4:6, 3:6; O. Rochus – Nadal 4:6, 2:6; Darcis – F. Lopez 6:7 (4), 7:6 (6), 7:6 (3).

CHORWACJA – NIEMCY 2:3

Zagrzeb (kort twardy w hali): Cilic – F. Mayer 4:6, 6:0, 4:6, 6:3, 6:1; Dodig – Kohlschreiber 4:6, 6:3, 6:4, 6:7 (6), 4:6; Dodig/Karlovic – Kas/Petzschner 3:6, 6:3, 7:5, 3:6, 4:6; Cilic – Kohlschreiber 6:2, 6:3, 7:6 (6); Karlovic – Petzschner 4:6, 6:7 (3), 6:7 (5).

AUSTRIA – FRANCJA 2:3

Wiedeń (kort ziemny w hali): J. Melzer – Chardy 5:7, 4:6, 5:7; Koubek – Simon 0:6, 2:6, 3:6; Marach/J. Melzer – Benneteau/Llodra 6:4, 3:6, 6:3, 6:4; J. Melzer – Simon 7:6 (7), 3:6, 1:6, 6:4, 6:0; M. Fischer – Chardy 6:2, 6:7 (4), 3:6, 3:6.

Rozgrywane są także mecze w Grupie I Euro-Afrykańskiej.

SŁOWENIA – FINLANDIA 3:2

Lublana (kort ziemny w hali): Zemlja – J. Nieminen 6:3, 3:6, 4:6, 3:6; Kavcic – Heliovaara 4:6, 6:2, 6:3, 6:4; Gregorc/Zemlja – Heliovaara/J. Nieminen 6:7 (5), 6:4, 6:4, 7:5; Kavcic – J. Nieminen 3:6, 4:6, 6:4, 4:6; Zemlja – M. Kontinen 2:6, 6:3, 6:3, 6:3.

UKRAINA – HOLANDIA 2:3

Charków (kort twardy w hali): Stakhovsky – Haase 6:1, 6:4, 6:7 (2), 4:6, 6:2; Marchenko – De Bakker 6:7 (3), 6:7 (6), 4:6; Bubka/Stakhovsky – De Bakker/Haase 6:7 (6), 7:6 (5), 4:6, 6:7 (9); Stakhovsky – De Bakker 6:1, 6:4, 3:6, 6:7 (4), 6:4; Marchenko – Haase 6:7 (0), 1:6, 7:6 (5), 6:4, 2:6.

PORTUGALIA – SŁOWACJA 4:1

Cruz Quebrada (kort ziemny): Gil – Lacko 6:2, 6:2, 6:1; Machado – Klizan 6:4, 6:4, 1:6, 2:6, 6:4; Gil/Tavares – Mertinak/Polasek 3:6, 4:6, 6:1, 1:6; Machado – Lacko 6:4, 3:6, 6:4, 6:0; J. Sousa – Klizan 6:2, 4:1, krecz Martina.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności