Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Tsurenko 6:2, 6:0; Andreescu - Bonaventure 3:6, 7:5, 6:0; Anisimova - Osaka 7:5, 6:4; Trevisan - Dart 6:0, 6:2; Petkovic - Dodin 6:4, 6:2; Kvitova - Bondar 7:6 (0), 6:1; D. Saville - Grammatikopoulou 6:1, 6:2; Q. Zheng - Zanevska 6:3, 6:1; Krajinovic - Opelka 7:6 (5), 6:2, 6:3.

Puchar Davisa – na świecie – wyniki

Tenisiści z wielu krajów walczą o półfinały oraz o udział w barażach o Grupę Światową drużynowych rozgrywek.

Ze startu w narodowych barwach zrezygnowali m.in. Novak Djokovic, Rafael Nadal czy Andy Murray.

GRUPA ŚWIATOWA – ĆWIERĆFINAŁY

HISZPANIA – AUSTRIA 4:1 (Almagro – J. Melzer 6:2, 6:2, 6:4; Ferrer – Haider-Maurer 6:1, 6:3, 6:1; M. Granollers/M. Lopez – Marach/Peya 6:3, 4:6, 4:6, 6:7 (12); Ferrer – J. Melzer 7:5, 6:3, 6:3; Almagro – Peya 7:5, 7:5).

FRANCJA – USA 2:3 (Tsonga – R. Harrison 7:5, 6:2, 2:6, 6:2; Simon – Isner 3:6, 2:6, 5:7; J. Benneteau/Llodra – B. Bryan/M. Bryan 4:6, 4:6, 6:7 (4); Tsonga – Isner 3:6, 6:7 (4), 7:5, 3:6; Simon – R. Harrison 6:2, 6:3).

CZECHY – SERBIA 4:1 (Berdych – Troicki 6:2, 6:1, 6:2; Stepanek – Tipsarevic 7:5, 4:6, 4:6, 6:4, 7:9; Berdych/Stepanek – Bozoljac/Zimonjic 6:4, 6:2, 7:6 (4); Berdych – Tipsarevic 7:6 (6), 7:6 (6), 7:6 (7); Rosol – Troicki 7:6 (5), 7:5).

ARGENTYNA – CHORWACJA 4:1 (Nalbandian – Cilic 7:5, 4:6, 6:4, 6:7 (2), 3:6; Del Potro – Karlovic 6:2, 7:6 (7), 6:1; Nalbandian/Schwank – Cilic/Karlovic 3:6, 7:6 (4), 6:3, 6:7 (6), 8:6; Del Potro – Cilic 6:1, 6:2, 6:1; Monaco – Veic 6:1, 6:1).

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

IZRAEL – PORTUGALIA 3:2 (Sela – Gil 6:3, 6:4, 6:4; Weintraub – Machado 5:7, 6:3, 6:1, 7:5; Erlich/A. Ram – G. Elias/J. Sousa 6:4, 6:4, 6:3; A. Ram – J. Sousa 5:7, 0:6; Weintraub – Gil 6:3, 3:6, 6:7 (3).

WIELKA BRYTANIA – BELGIA 1:4 (Goodall – Darcis 7:6 (2), 3:6, 4:6, 4:6; D. Evans – O. Rochus 6:3, 4:6, 6:7 (7), 4:6; Fleming/Hutchins – Bemelmans/Goffin 4:6, 7:5, 6:3, 6:4; Goodall – Goffin 4:6, 4:6, 4:6; D. Evans – Bemelmans 4:6, 4:6).

HOLANDIA – RUMUNIA 5:0 (Schoorel – Luncanu 6:1, 6:3, 6:3; Haase – Daescu 6:3, 6:3, 6:4; Rojer/Sijsling – Daescu/Mergea 6:3, 7:6 (3), 6:7 (3), 3:6, 9:7; Haase – Luncanu 7:5, 6:2; Schoorel – Bragusi 6:2, 6:2).

RPA – SŁOWENIA 4:1 (Roelofse – Kavcic 7:6 (4), 1:6, 1:6, 3:6; Van der Merwe – Zemlja 6:1, 3:6, 6:3, 6:4; Klaasen/Van der Merwe – Kavcic/Zemlja 6:7 (5), 7:6 (4), 6:1, 6:4; Van der Merwe – Kavcic 7:6 (3), 6:4, 6:4; Roelofse – Razborsek 4:6, 6:3, 7:6 (2).

GRUPA I AZJA/OCEANIA – DRUGA RUNDA

UZBEKISTAN – INDIE 3:2 (Istomin – S. Singh 6:3, 6:2, 6:4; Dustov – Bhambri 6:4, 6:4, 6:3; Inoyatov/Istomin – Bopanna/Paes 7:6 (4), 6:4, 3:6, 6:3; Istomin – Bhambri 7:6 (1), 6:7 (3), 6:7 (3); Ikramov – Bopanna 2:6, 7:6 (0), 1:6).

AUSTRALIA – KOREA POŁUDNIOWA 5:0 (Tomic – Cho 7:5, 6:3, 6:3; Ebden – Jeong 6:3, 6:3, 6:4; Guccione/Matosevic – Jeong/Seol 4:6, 6:1, 6:4, 6:2; Tomic – Na 6:2, 6:1; Matosevic – Cho 6:2, 2:6, 6:0).

GRUPA I AMERYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

URUGWAJ – CHILE 1:3 (Felder – Aguilar 6:4, 6:7 (3), 6:1, 6:2; M. Cuevas – Capdeville 1:6, 3:6, 0:6; Behar/Felder – Aguilar/Capdeville 0:6, 4:6, 2:6; Felder – Capdeville 2:6, 6:4, 6:2, 2:6, 3:6; mecz M. Cuevas – Aguilar nie odbył się).

BRAZYLIA – KOLUMBIA 4:1 (J. Souza – Giraldo 3:6, 4:6, 4:6; Bellucci – Falla 2:6, 3:6, 6:1, 6:4, 6:3; Melo/Soares – Cabal/Farah 6:3, 6:4, 6:2; Bellucci – Giraldo 6:2, 7:6 (3), 6:2; J. Souza – Farah 4:6, 6:3, 6:4).

GRUPA II EURO-AFRYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

UKRAINA – CYPR 5:0 (S. Stakhovsky – Hadjigeorgiou 6:1, 6:2, 6:1; Bubka – Kyratzis 6:3, 7:6 (2), 6:3; Manafov/S. Stakhovsky – Cuzdriorean/Georgiu 6:1, 6:2, 6:2; Molchanov – Kyratzis 6:2, 6:2; Manafov – Hadjigeorgiou 6:3, 6:2).

WĘGRY – ŁOTWA 2:3 (Fucsovics – Gulbis 6:7 (7), 6:3, 6:4, 4:6, 6:3; Kellner – Pavlovs 6:3, 6:7 (2), 6:2, 6:2; A. Balazs/Bardoczky – Gulbis/Juska 7:6 (5), 3:6, 4:6, 2:6; A. Balazs – Gulbis 4:6, 3:6, 3:6; Fucsovics – Juska 6:7 (2), 6:7 (8), 4:6).

BIAŁORUŚ – BOŚNIA I HERCEGOWINA 4:1 (Zhyrmont – A. Delic 4:6, 4:6, 6:4, 5:7; Ignatik – Dzumhur 6:3, 7:6 (4), 6:3; Bury/Mirnyi – Brkic/A. Delic 6:2, 7:6 (2), 7:6 (6); Ignatik – A. Delic 7:6 (16), 7:6 (7), 6:4; Zhyrmont – Dzumhur 6:1, 7:5).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności