Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Puchar Davisa na świecie – wyniki

przez maka

W ośmiu miastach odbyły się pojedynki Grupy Światowej Pucharu Davisa.

Z czołowej dziesiątki rankingu ATP grało w nich tylko czterech zawodników. Z jednym z przegranych z tych spotkań, we wrześniu w barażach mogą walczyć Polacy.

GRUPA ŚWIATOWA: KANADA – HISZPANIA 3:2: Raonic – Ramos 6:7 (5), 6:4, 6:4, 6:4; Dancevic – M. Granollers 6:1, 6:2, 6:2; Nestor/V.Pospisil – M. Granollers/M. Lopez 6:4, 4:6, 7:6 (4), 3:6, 2:6; Raonic – Garcia-Lopez 6:3, 6:4, 6:2; Dancevic – Ramos 5:7, 4:6.

WŁOCHY – CHORWACJA 3:2: Lorenzi – Cilic 1:6, 7:6 (6), 6:4, 3:6, 2:6; Seppi – Dodig 6:2, 6:7 (2), 6:4, 6:4; Bolelli/Fognini – Cilic/Dodig 3:6, 6:1, 6:3, 7:6 (11); Seppi – Cilic 3:6, 3:6, 5:7; Fognini – Dodig 4:6, 6:4, 6:4, 6:4.

BELGIA – SERBIA 2:3: Goffin – Troicki 6:1, 6:3, 6:7 (5), 4:6, 4:6; O. Rochus – N. Djokovic 3:6, 2:6, 2:6; Bemelmans/Darcis – Troicki/Zimonjic 4:6, 4:6, 5:7, 4:6; Goffin – Pashanski 6:4, 2:6, 6:2; Darcis – Zimonjic 6:2, 6:4.

USA – BRAZYLIA 3:2: Querrey – Bellucci 6:3, 6:4, 6:4; Isner – T. Alves 6:3, 7:6 (4), 6:3; B. Bryan/M. Bryan – Melo/Soares 6:7 (6), 7:6 (7), 4:6, 6:3, 3:6; Isner – Bellucci 6:2, 4:6, 7:6 (7), 4:6, 3:6; Querrey – T. Alves 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (3).

FRANCJA – IZRAEL 5:0: Tsonga – Weintraub 6:3, 6:3, 4:6, 7:5; Gasquet – Sela 6:3, 6:2, 6:2; J. Benneteau/Llodra – Erlich/Sela 7:6 (3), 6:1, 6:0; Llodra – Okun 6:3, 7:6 (5); Gasquet – Weintraub 6:4, 6:3.

ARGENTYNA – NIEMCY 5:0: Berlocq – Kohlschreiber 3:6, 7:5, 2:6, 6:4, 4:5 i krecz Niemca; Monaco – Fl. Mayer 6:7 (4), 6:3, 6:3, 6:4; Nalbandian/H. Zeballos – Kamke/Kas 6:1, 6:4, 5:7, 6:2; Monaco – Kamke 6:4, 7:6 (2); Berlocq – Kas 6:2, 6:4.

KAZACHSTAN – AUSTRIA 3:1: Golubev – A. Haider-Maurer 7:6 (2), 6:3, 7:6 (5); Korolev – J. Melzer 7:6 (4), 6:3, 6:2; Golubev/Schukin – Knowle/Peya 6:7 (5), 3:6, 6:7 (3); Golubev – J. Melzer 4:6, 6:3, 6:4, 6:2; mecz Korolev – A. Haider-Maurer – odwołany.

SZWAJCARIA – CZECHY 2:3: Wawrinka – Rosol 6:4, 6:3, 6:4; Laaksonen – Berdych 3:6, 2:6, 7:6 (5), 1:6; Chiudinelli/Wawrinka – Berdych/Rosol 4:6, 5:7, 4:6, 7:6 (3), 22:24; Wawrinka – Berdych 3:6, 4:6, 6:4, 6:7 (5); Laaksonen – Vesely 0:6, 6:3, 6:1.


Rozgrywane są także potyczki w Grupie I, także tej w której rywalizują biało-czerwoni.

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA: RUMUNIA – DANIA 5:0: Copil – Nielsen 6:3, 7:6 (7), 6:4; Ungur – Pedersen 6:2, 7:6 (3), 4:6, 4:6, 6:2; Mergea/Tecau – Kromann/Nielsen 7:6 (3), 6:2, 6:4; Ungur – Kromann 6:3, 6:4; Copil – Konigsfeldt 6:4, 6:2.

UKRAINA – SŁOWACJA 3:2: Dolgopolov – An. Martin 6:2, 6:2, 7:5; S. Stakhovsky – Lacko 2:6, 7:5, 6:7 (5), 4:6; Dolgopolov/S. Stakhovsky – Polasek/Zelenay 6:7 (4), 6:7 (3), 4:6; Dolgopolov – Lacko 3:6, 6:3, 6:2, 6:1; Marchenko – An. Martin 7:5, 7:6 (5), 6:4.

GRUPA I AZJA/OCEANIA: TAJWAN – AUSTRALIA 0:5: Yang – L. Hewitt 4:6, 4:6, 4:6; Ti Chen – Ebden 3:6, 4:6, 5:7; Lee/Peng – Guccione/L. Hewitt 6:7 (6), 4:6, 2:6; Ti Chen – Matosevic 6:7 (5), 3:6; Yang – Ebden 1:6, 2:6.

UZBEKISTAN – CHINY 4:1: Istomin – Di Wu 4:6, 4:6, 7:6 (4), 7:5, 6:2; Dustov – Ze Zhang 4:6, 7:6 (8), 6:4, 3:6, 6:4; Dustov/Istomin – Gong/Zhang 6:3, 7:6 (4), 6:3; Ikramov – Ze Zhang 6:3, 7:5; Ismailov – Di Wu 0:6, 2:6.

INDIE – KOREA POŁUDNIOWA 1:4: Virali-Murugesan – Cho 1:6, 0:6, 1:6; Malik – Jeong 4:6, 5:7, 0:3 i krecz Hindusa; Paes/Raja – Lim/Nam 6:4, 7:6 (5), 6:2; Virali-Murugesan – Jeong 4:6, 4:6, 2:6; Malik – Nam 2:6, 4:6.

JAPONIA – INDONEZJA 5:0: T. Ito – Rungkat 6:2, 6:2, 6:4; Soeda – Nugroho 6:0, 6:0, 6:1; T. Ito/Uchiyama – Rungkat/Sie 6:4, 5:7,2:6, 7:5, 6:2 ; Sugita – Rungkat 6:, 6:1; Uchiyama – Nugroho 6:1, 6:3.

GRUPA I AMERYKAŃSKA: URUGWAJ – DOMINIKANA 3:1: Felder – Cid 6:3, 6:3, 6:2; M. Cuevas – J. Hernandez 4:6, 4:6, 3:6; Behar/Felder – H. Estrella/J. Hernandez 6:2, 6:4, 6:3; Felder – J. Hernandez 6:3, 3:6, 6:3, 5:7, 6:2; mecz M. Cuevas – Cid – odwołany.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności