Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Puchar Davisa – na świecie – wyniki

przez maka

W wielu krajach odbyły się mecze drużynowych rozgrywek.

Osiem zespołów walczyło o półfinały Pucharu Davisa. Zabrakło w nich m.in. Tomasa Berdycha, Juana Martina Del Potro czy Janko Tipsarevicia.

Szesnaście ekip rywalizuje o osiem miejsc w barażach do Grupy Światowej. W meczach nie pojawili się m.in. Andy Murray, Michaił Jużny czy Nikołaj Davydenko.

ĆWIERĆFINAŁY GRUPY ŚWIATOWEJ

Kanada – Włochy 3:1: V. Pospisil – Seppi 7:5, 6:4, 4:6, 3:6, 3:6; Raonic – Fognini 6:4, 7:6 (4), 7:5; Nestor/V. Pospisil – Bracciali/Fognini 6:3, 6:4, 3:6, 3:6, 15:13; Raonic – Seppi 6:4, 6:4, 3:6, 7:5; mecz Pospisil – Fognini odwołano.

USA – Serbia 1:3: Isner – N. Djokovic 6:7 (5), 2:6, 5:7; Querrey – Troicki 7:6 (1), 3:6, 4:6, 6:1, 6:4; B. Bryan/M. Bryan – Bozoljac/Zimonjic 6:7 (5), 6:7 (1), 7:5, 6:4, 13:15; Querrey – N. Djokovic 5:7, 7:6 (4), 1:6, 0:6; mecz Isner – Troicki odwołano.

Argentyna – Francja 3:2: Berlocq – Tsonga 6:4, 2:6, 3:6, 7:5, 2:6; Monaco – Simon 7:6 (2), 6:2, 6:4; Nalbandian/H. Zeballos – J. Benneteau/Llodra 3:6, 7:6 (3), 7:5, 6:3; Monaco – Tsonga 3:6, 3:6, 0:6; Berlocq – Simon 6:4, 5:7, 6:4, 6:4.

Kazachstan – Czechy 1:3: Kukushkin – Hajek 3:6, 2:6, 4:6; Golubev – Rosol 6:4, 4:6, 2:6, 6:7 (6); Golubev/Schukin – Hajek/Stepanek 7:6 (2), 6:4, 6:3; Korolev – Rosol 6:7 (5), 7:6 (2), 6:7 (5), 2:6; mecz Golubev – Hajek odwołano.

DRUGA RUNDA GRUPY I EURO-AFRYKAŃSKIEJ

Wielka Brytania – Rosja 3:2: D. Evans – Tursunov 4:6, 7:6 (5), 4:6, 7:5, 4:6; J. Ward – Donskoy 6:4, 6:4, 5:7, 3:6, 6:8; Fleming/Marray – Baluda/Kunitsyn 6:1, 6:4, 6:2; J. Ward – Tursunov 6:4, 5:7, 5:7, 6:4, 6:4; D. Evans – Donskoy 6:4, 6:4, 6:1.

Rumunia – Holandia 0:5: Ungur – Haase 4:6, 4:6, 6:3, 3:6; Hanescu – Sijsling 4:6, 6:7 (5), 6:2, 7:6 (5), 2:6; Copil/Hanescu – Haase/Rojer 4:6, 5:7, 4:6; Copil – De Bakker 6:7 (4), 6:7 (2); Ungur – Sijsling 6:1, 3:6, 4:6.

Ukraina – Szwecja 3:2: Dolgopolov – Arvidsson 6:2, 6:0, 7:6 (5); Molchanov – Eriksson 5:7, 6:4, 4:6, 4:6; Molchanov/S. Stakhovsky – Brunstrom/Lindstedt 4:6, 3:6, 6:3, 7:6 (3), 4:6; Dolgopolov – Eriksson 3:6, 6:1, 6:4, 6:3; S. Stakhovsky – Arvidsson 6:2, 6:3, 7:5.

DRUGA RUNDA GRUPY AZJA/OCEANIA

Uzbekistan – Australia 1:3: Dustov – B. Tomic 6:7 (6), 4:6, 4:6; Istomin – Matosevic 6:4, 7:6 (1), 3:6, 6:4; Dustov/Istomin – Ebden/L. Hewitt 5:7, 7:6 (4), 6:4, 6:3, 3:6; Istomin – B. Tomic 6:4, 2:6, 2:6, 3:6; mecz Dustov – Matosevic odwołano.

Japonia – Korea Południowa 3:2: T. Ito – Jeong 6:1, 6:4, 6:4; Soeda – Cho 5:7, 2:6, 6:4, 6:4, 6:2; Morita/Uchiyama – Lim/Nam 5:7, 1:6, 4:6; Soeda – Lim 7:5, 6:7 (5), 4:6, 3:6; T. Ito – Cho 6:3, 6:3, 6:0.

DRUGA RUNDA GRUPY AMERYKAŃSKIEJ

Ekwador – Chile 3:2: Campozano – Garin 4:6, 6:2, 4:6, 6:2, 9:7; E. Gomez – Capdeville 5:7, 1:6, 5:7; E. Gomez/Quiroz – Aguilar/Capdeville 6:4, 6:7 (5), 3:6, 5:7; Campozano – Capdeville 4:6, 7:6 (5), 6:2, 4:1 i krecz Paula; E. Gomez – Garin 6:4, 4:6, 6:3, 7:6 (1).

Kolumbia – Urugwaj 5:0: Giraldo – Felder 6:2, 3:6, 6:1, 6:2; Falla – Behar 6:2, 6:0, 6:2; Cabal/Farah – Behar/Felder 6:4, 3:6, 6:3, 5:7, 6:4; Falla – Senattore 6:0, 6:1; Cabal – Maresca 6:1, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności