Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Puchar Davisa na świecie – wyniki

przez maka

Na całym świecie w tym tygodniu odbyły się mecze Pucharu Davisa.

Jako pierwsi – już od poniedziałku do środy – walczyli Chińczycy i Nowozelandczycy (3:1 w Grupie I Azja/Oceania). Kolejne mecze rozgrywane były bod piątku do niedzieli.

W Grupie Światowej do ćwierćfinałów awansowali Francuzi, Niemcy, Szwajcarzy, Czesi, Włosi, Brytyjczycy, Japończycy i Kazachowie.

GRUPA ŚWIATOWA

Czechy – Holandia 3:2: Stepanek – Haase 6:3, 4:6, 7:6 (4), 2:6, 1:6; Berdych – Sijsling 6:3, 6:3, 6:0; Berdych/Stepanek – Haase/Rojer 7:5, 1:6, 7:6 (2), 7:6 (4); Berdych – De Bakker 6:1, 6:4, 6:3; Rosol – Sijsling 3:6, 3:6.

Japonia – Kanada 4:1: Nishikori – Polansky 6:4, 6:4, 6:4; Soeda – Dancevic 4:6, 6:7 (2), 1:6; Nishikori/Uchiyama – Dancevic/Nestor 6:3, 7:6 (3), 4:6, 6:4; Nishikori – Dancevic 6:1, 1:0 i krecz Frana; Soeda – Polansky 6:1, 6:4.

Niemcy – Hiszpania 4:1: Kohlschreiber – Bautista Agut 6:2, 6:4, 6:2; Fl. Mayer – F. Lopez 7:6 (6), 7:6 (4), 1:6, 5:7, 6:3; Kohlschreiber/Haas – Marrero/Verdasco 7:6 (5), 6:7 (9), 7:6 (7), 6:3; Kohlschreiber – F. Lopez walkower; Brands – Bautista Agut 7:6 (5), 6:4.

Francja – Australia 5:0: Gasquet – Kyrgios 7:6 (3), 6:2, 6:2; Tsonga – L. Hewitt 6:3, 6:2, 7:6 (2); Gasquet/Tsonga – Ch. Guccione/L. Hewitt 5:7, 7:6 (4), 6:2, 7:5; J. Benneteau – Kokkinakis 6:4, 6:1; Monfils – Kyrgios 7:6 (5), 6:4.

USA – Wielka Brytania 1:3: D. Young – A. Murray 1:6, 2:6, 3:6; Querrey – J. Ward 6:1, 6:7 (3), 6:3, 4:6, 1:6; B. Bryan/M. Bryan – Fleming/Inglot 6:2, 6:3, 3:6, 6:1; Querrey – A. Murray 6:7 (5), 7:6 (3), 1:6, 3:6; mecz D. Young – J. Ward nie odbył się.

Argentyna – Włochy 1:3: Berlocq – Seppi 4:6, 6:0, 6:2, 6:1; Monaco – Fognini 5:7, 2:6, 2:6; Schwank/H. Zeballos – Bolelli/Fognini 7:6 (6), 6:7 (8), 6:7 (3), 4:6; Berlocq – Fognini 6:7 (5), 6:4, 1:6, 4:6; mecz Monaco – Seppi nie odbył się.

Kazachstan – Belgia 3:2: Kukushkin – Bemelmans 6:4, 6:7 (3), 6:2, 6:3; Golubev – Goffin 7:6 (9), 3:6, 4:6, 6:2, 12:10; Korolev/Kukushkin – Bemelmans/O. Rochus 2:6, 7:6 (4), 3:6, 6:7 (4); Kukushkin – Goffin 6:4, 3:6, 6:3, 4:6, 0:6; Golubev – Bemelmans 6:2, 6:3, 6:1.

Serbia – Szwajcaria 2:3: Bozoljac – Federer 4:6, 5:7, 2:6; Lajovic – Wawrinka 4:6, 6:4, 1:6, 6:7 (7); Krajinovic/Zimonjic – Chiudinelli/Lammer 6:7 (3), 6:3, 6:7 (2), 2:6; Lajovic – Lammer 6:3, 3:6, 6:4; Krajinovic – Chiudinelli 6:4, 6:4.

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA

Słowenia – Portugalia 3:2: Semrajc – J. Sousa 1:6, 4:6, 6:4, 0:6; Kavcic – G. Elias 7:6 (14), 6:1, 6:4; Kavcic/Zemlja – G. Elias/J. Sousa 6:3, 7:5, 7:6 (5); Kavcic – J. Sousa 7:5, 7:5, 6:2; Urbanija – F. Silva 6:4, 3:4 i krecz Mike.

Ukraina – Rumunia 3:1: S. Stakhovsky – Ungur 6:3, 6:1, 6:4; Marchenko – Hanescu 4:6, 2:6, 6:3, 7:6 (6), 6:4; Bubka/Molchanov – Copil/Tecau 7:5, 3:6, 4:6, 4:6; S. Stakhovsky – Hanescu 3:6, 6:3, 6:2, 6:3; mecz Marchenko – Ungur nie odbył się.

Słowacja – Łotwa 5:0: Lacko – M. Podzus 3:6, 6:3, 6:3, 6:1; Klizan – Juska 6:4, 6:7 (4), 6:3, 4:6, 8:6; An. Martin/Mertinak – Juska/J. Podzus 7:5, 6:1, 3:6, 6:3; An. Martin – J. Podzus 6:4, 6:7 (5), 6:3; Klizan – Lazdins 6:3, 6:3.

GRUPA I AZJA/OCENIA

Indie – Tajwan 5:0: Bhambri – Yang 6:2, 6:4, 6:7 (1), 6:3; Devvarman – Ti Chen 6:7 (4), 7:6 (3), 1:6, 6:2, 9:7; Bopanna/Myneni – Peng/Yang 6:0, 6:7 (3) 6:3, 7:6 (2); Myneni – Yang 6:1, 6:4; Bhambri – Peng 7:5, 6:0.

GRUPA I AMERYKAŃSKA

Ekwador – Wenezuela 3:2: Campozano – Souto 6:3, 6:7 (5), 4:6, 6:4, 6:2; E. Gomez – R. Rodriguez 6:0, 6:3, 6:4; E. Gomez/G. Lapentti – Martinez/Maytin 2:6, 6:4, 3:6, 2:6; E. Gomez – Souto 6:1, 6:1, 6:1; G. Escobar – R. Rodriguez 7:5, 4:6, 2:6.

Dominikana – Urugwaj 4:0: J. Hernandez – M. Cuevas 6:3, 7:6 (3), 6:3; V. Estrella – Behar 6:3, 6:4, 6:4; V. Estrella/J. Hernandez – Behar/M. Cuevas 6:3, 6:2, 6:3; V. Olivares – Senattore 5:7, 6:1, 7:5; Kirkman – Maresca 2:2 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności