Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Puchar Davisa na świecie – wyniki

przez maka

Na całym świecie odbyły się mecze drużynowych rozgrywek mężczyzn.

W Tokio, Nancy, Neapolu i Genewie rozgrywane były ćwierćfinały Grupy Światowej. Walczyli m.in. Stanislas Wawrinka, Roger Federer czy Andy Murray.

Natomiast zespoły grup pierwszych w trzech strefach grały o barażową rywalizację o awans do elity (12-14 września). Na barażowych rywali czekają Holandia, Kanada, Hiszpania, Australia, USA, Argentyna, Belgia i Serbia.

GRUPA ŚWIATOWA – ĆWIERĆFINAŁY

JAPONIA – CZECHY 0:5: T. Ito – Stepanek 7:6 (5), 6:7 (5), 1:6, 5:7; T. Daniel – Rosol 4:6, 4:6, 6:3, 6:4, 2:6; T. Ito/Uchiyama – Rosol/Stepanek 4:6, 4:6, 4:6; Uchiyama – Rosol 3:6, 6:4, 4:6; T. Daniel – Vesely 4:6, 4:6.

FRANCJA – NIEMCY 3:2: J. Benneteau – Kamke 6:7 (8), 3:6, 2:6; Tsonga – Gojowczyk 7:5, 6:7 (3), 6:3, 6:7 (8), 6:8; J. Benneteau /Llodra – Begemann/Kamke 6:1, 7:6 (5), 4:6, 7:5; Tsonga – Kamke 6:3, 6:2, 6:4; Monfils – Gojowczyk 6:1, 7:6 (0), 6:2.

WŁOCHY – WIELKA BRYTANIA 3:2: Fognini – J. Ward 6:4, 2:6, 6:4, 6:1; Seppi – A. Murray 4:6, 5:7, 3:6; Bolelli/Fognini – Fleming/A. Murray 3:6, 2:6, 6:3, 5:7; Fognini – A. Murray 6:3, 6:3, 6:4; Seppi – J. Ward 6:4, 6:3, 6:4.

SZWAJCARIA – KAZACHSTAN 3:2: Wawrinka – Golubev 6:7 (5), 2:6, 6:3, 6:7 (5); Federer – Kukushkin 6:4, 6:4, 6:2; Federer/Wawrinka – Golubev/Nedovyesov 4:6, 6:7 (5), 6:4, 6:7 (6); Wawrinka – Kukushkin 6:7 (4), 6:4, 6:4, 6:4; Federer – Golubev 7:6 (0), 6:2, 6:3.

GRUPA I EURO-AFRYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

SŁOWENIA – IZRAEL 1:3: Kavcic – Weintraub 6:4, 5:7, 3:6, 6:3, 4:6; Rola – Sela 6:3, 6:4, 6:4; Rola/Zemlja – J. Erlich/A. Ram 6:7 (7), 6:4, 6:7 (5), 3:6; Zemlja – Sela 2:6, 7:6 (5), 0:6, 2:6.

SZWECJA – UKRAINA 1:4: Brunstrom – S. Stakhovsky 4:6, 4:6, 7:5, 6:3, 11:13; Eriksson – Smirnov 4:6, 1:6, 2:6; Brunstrom/Lindstedt – Bubka/Molchanov 7:6 (4), 6:7 (6), 3:6, 6:4, 10:8; Eriksson – S. Stakhovsky 6:7 (5), 6:7 (5), 4:6; Lindstedt – Bubka 7:5, 6:7 (3) i krecz Roberta.

SŁOWACJA – AUSTRIA 4:1: Gombos – Thiem 6:4, 3:6, 6:3, 6:4; Lacko – A. Haider-Maurer 7:6 (3), 4:6, 4:6, 6:2, 6:3; Klizan/Mertinak – Peya/Thiem 6:7 (4), 3:6, 7:6 (5), 6:4; Gombos – A. Haider-Maurer 6:7 (5), 5:7; Lacko – G. Melzer 4:6, 6:3, 6:2.

GRUPA I AZJA/OCEANIA – DRUGA RUNDA

CHINY – UZBEKISTAN 2:3: Ze Zhang – Istomin 4:6, 6:4, 6:3, 3:6, 4:6; Di Wu – Dustov 1:6, 7:6 (4), 7:6 (4), 3:6, 9:7; Gong/Zhe Li – Dustov/Istomin 4:6, 2:6, 2:6; Di Wu – Istomin 1:6, 7:5, 6:3, 7:5; Ze Zhang – Dustov 2:6, 6:1, 3:6, 7:6 (4), 3:6.

KOREA POŁUDNIOWA – INDIA 1:3: Chung – Devvarman 6:7 (4), 6:7 (3), 4:6; Lim – S. Singh 7:6 (5), 6:4, 6:4; H-T. Lee/Lim – Bopanna/Myneni 6:7 (4), 7:5, 6:7 (2), 3:6; Lim – Devvarman 4:6, 7:5, 3:6, 1:6.

GRUPA I AMERYKAŃSKA – DRUGA RUNDA

EKWADOR – BRAZYLIA 1:3: Campozano – R. Dutra Silva 4:6, 6:2, 4:6, 4:6; E. Gomez – Clezar 6:7 (3), 6:4, 1:1 i krecz Guilherme; G. Escobar/G. Lapentti – Melo/Soares 2:6, 0:6, 3:6; E. Gomez – R. Dutra Silva 4:6, 7:6 (10), 1:6, 1:6.

KOLUMBIA – DOMINIKANA 4:1: Giraldo – J. Hernandez 6:2, 4:6, 6:4, 6:7 (3), 6:2; Falla – V. Estrella 4:6, 6:2, 5:7, 6:2, 6:2; Cabal/Farah – V. Estrella/J. Hernandez 6:3, 6:2, 6:4; Farah – Bertran 6:2, 1:6, 4:6; Cabal – Olivares 6:0, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności