Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martines 3:6, 6:3, 6:4.

Puchar Davisa: Polska – Chorwacja – echa konferencji

przez maka

We wtorek na Torwarze odbyły się konferencje prasowe przed meczem Polska – Chorwacja w Pucharze Davisa.

Spotkanie drugiej rundy Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej już od piątku do niedzieli w Warszawie. Stawką będzie udział w barażach o Grupę Światową (14-16 września).

– Jestem dobrze przygotowany do spotkania z Chorwatami. Moja gra na treningach wygląda bardzo fajnie. Kort i piłki są takie, jakie chcieliśmy – mówił Jerzy Janowicz.

W pełni sił jest już Michał Przysiężny, który w Indian Wells nabawił się urazu lewej ręki. – Nie trenowałem przez dwa tygodnie, ale jestem już w stu procentach gotowy do meczu – podkreślał Ołówek.

– Mamy nadzieję, że dołożymy cegiełkę do zwycięstwa nad Chorwatami. Jesteśmy zdrowi, wypoczęci i gotowi do walki – zaznaczali Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

Chorwacji byli zdecydowanie bardziej rozmowni. Dużo mówili, o tym że brakuje w ich kraju wsparcia federacji.

Pewniakiem do gry w singlu jest Marin Cilic. Kandydatami do gry na drugiej rakiecie są utalentowany junior Borna Coric i Mate Pavic.

– Pavic i Marin Draganja mają zagrają w deblu, ale jest jeszcze kilka dni do pojedynku, dlatego może dużo się wydarzyć – wyjaśnił Zeljko Krajan, kapitan chorwackiego zespołu.

Mecz będzie można oglądać w CANAL+ Family 2 – w piątek od godz. 15.30, w sobotę od 15.45, a w niedzielę od 11.45.

Bilety do kupienia na stronie – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności