Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Puchar Davisa – wyniki

W rozgrywkach Pucharu Davisa poznaliśmy finalistów oraz zespoły, które utrzymały się w Grupie Światowej.

Serbowie przegrali w Belgradzie z Argentyńczykami. W Cordobie Hiszpanie wygrali z Francuzami.

PÓŁFINAŁY

Serbia – Argentyna 2:3

Troicki – Nalbandian 4:6, 6:4, 2:6, 3:6; Tipsarevic – Del Potro 5:7, 3:6, 4:6; Troicki/Zimonjic – Chela/Monaco 7:6 (4), 6:4, 6:2; Djokovic- Del Potro 6:7 (5), 0:3 i krecz Novaka; Tipsarevic – Monaco 6:2 i krecz Juana.

Hiszpania – Francja 4:1

Nadal – Gasquet 6:3, 6:0, 6:1; Ferrer – Simon 6:1, 6:4, 6:1; F. Lopez/Verdasco – Llodra/Tsonga 1:6, 2:6, 0:6; Nadal – Tsonga 6:0, 6:2, 6:4; Verdasco – Gasquet 6:2, 6:1.

BARAŻE O GRUPĘ ŚWIATOWĄ

Rumunia – Czechy 0:5

Ungur – Stepanek 3:6, 2:6, 0:6; Crivoi – Berdych 3:6, 3:6, 6:7 (4); Copil/Tecau – Berdych/Stepanek 6:3, 3:6, 0:6, 2:6; Copil – Rosol 4:6, 6:7 (2); Crivoi – Hajek 1:6, 4:6.

Rosja – Brazylia 3:2

Jużny – R. Mello 6:0, 6:2, 6:1; Andreev – Bellucci 4:6, 3:6, 3:6; Kunitsyn/Tursunov – M. Melo/Soares 4:6, 5:7, 2:6; Jużny – Bellucci 6:2, 3:6, 5:7, 6:4, 14:12; Tursunov – R. Mello 6:1, 7:6 (5), 2:6, 6:3.

Izrael – Kanada 2:3

Sela – V. Pospisil 6:7 (4), 7:6 (6), 1:6, 7:6 (2), 3:6; Weintraub – Raonic 5:7, 7:5, 6:3, 6:1; Erlich/A. Ram – Nestor/V. Pospisil 6:4, 3:6, 4:6, 4:6; Sela – Polansky 6:3, 6:3, 6:3; Weintraub – V. Pospisil 2:6, 6:7 (3), 4:6.

RPA – Chorwacja 1:4

K. Anderson – Dodig 6:3, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Van der Merwe – Cilic 0:6, 0:6 i krecz Izaka; Klaasen/De Voest – Cilic/Dodig 2:6, 4:6, 6:3, 1:6; De Voest – Cilic 4:6, 3:6, 4:6; Klaasen – Mektic 6:7 (2), 1:6.

Chile – Włochy 1:4

Capdeville – Starace 3:6, 3:6, 6:2, 6:7 (5); F. Gonzalez – Fognini 2:6, 6:4, 1:2 i krecz Fernando; Aguilar/Massu – Bolelli/Fognini 4:6, 4:6, 4:6; Capdeville – Bolelli 7:6 (3), 6:2; Massu – Bracciali 3:4 i krecz Nicolasa.

Japonia – Indie 4:1

Sugita – Devvarman 6:3, 6:4, 7:5; Nishikori – Bopanna 6:3, 6:2, 6:2; T. Ito/Soeda – Bhupathi/Bopanna 5:7, 6:3, 3:6, 6:7 (4); Nishikori – Vardhan 7:5, 6:3, 6:3; Sugita – Bopanna 4:5 i krecz Rohana.

Belgia – Austria 1:4

Malisse – Haider-Maurer 4:6, 4:6, 5:7; Darcis – J. Melzer 7:6 (3), 6:7 (4), 6:4, 6:3; Darcis/O. Rochus – Marach/Peya 6:4, 3:6, 4:6, 4:6; O. Rochus – J. Melzer 4:6, 4:6, 3:6; Bemelmans – Peya 4:6, 3:6.

Australia – Szwajcaria 2:3

Tomic – Wawrinka 4:6, 6:4, 6:3, 6:3; Hewitt – Federer 7:5, 6:7 (5), 2:6, 3:6; Guccione/Hewitt – Federer/Wawrinka 2:6, 6:4, 6:2, 7:6 (5); Tomic – Federer 2:6, 5:7, 6:3, 3:6; Hewitt – Wawrinka 6:4, 4:6, 7:6 (7), 4:6, 3:6.

BARAŻE O GRUPĘ I EURO-AFRYKAŃSKĄ

Słowacja – Ukraina 4:1

Klizan – Marchenko 6:7 (4), 6:3, 6:1, 6:3; Cervenak – S. Stakhovsky 5:7, 2:6, 1:6; Polasek/Zelenay – Bubka/S. Stakhovsky 7:5, 6:7 (3), 6:2, 6:7 (3), 6:4; Klizan – S. Stakhovsky 6:4, 3:6, 7:6 (6), 6:2; Cervenak – Smirnov 6:4, 6:4.

Wielka Brytania – Węgry 5:0

J. Ward – A. Balazs 6:4, 6:4, 4:6, 6:4; A. Murray – Kiss 6:0, 6:2, 7:6 (3); Fleming/Hutchins – A. Balazs/Bardoczky 6:3, 6:4, 6:4; A. Murray – A. Balazs 7:6 (3), 6:3; Fleming – Kiss 6:4, 6:3.

Dania – Bośnia i Hercegowina 3:2

Nielsen – Setkic 6:4, 6:2, 6:3; Pedersen – A. Delic 1:6, 7:6 (2), 6:7 (1), 6:4, 4:6; Kromann/Nielsen – A. Delic/Gorcic 3:6, 6:2, 6:2, 6:3, 3:6, 6:3; Nielsen – A. Delic 6:7 (5), 5:7, 3:6; Pedersen – Dzumhur 3:6, 6:1, 6:4, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności