Polski Tenis

WYNIKI

STUTTGART WTA 500: Świątek - Mertens 6:3, 6:4; Raducanu - Noskova 6:0, 7:5; Paolini - Jabeur 7:6 (8), 6:4; Rybakina - V. Kudermetova 7:6 (3), 1:6, 6:4; Vondrousova - Potapova 7:6 (4), 6:1; BARCELONA ATP 500: Fils - De Minaur 7:5, 6:2; Diaz Acosta - Marozsan 3:6, 6:3, 6:1; Ruud - Thompson 6:1, 6:4; S. Tsitsipas - Carballes Baena 7:5, 6:3; Norrie - Bautista Agut 6:4, 6:3; Etcheverry - Nakashima 3:6, 7:6 (5), 6:4; Lajovic - Davidovich Fokina 7:6 (10), 3:6, 6:1; Arnaldi - Trungelliti 6:3, 6:0; MONACHIUM ATP 250: Fritz - Moro Canas 6:3, 6:1; Garin - Michelsen 6:7 (7), 6:2, 6:1; Rune - Galan 6:4, 6:2; Struff - Van de Zandschulp 7:6 (0),6:4; Huesler - Hanfmann 6:2, 6:4; Auger-Aliassime - Daniel 6:3, 6:2; BUKARESZT ATP 250: Fonseca - Albot 7:6 (2), 6:2; Fucsovics - Griekspoor 7:5, 6:1; Moutet - Borges 6:2, 6:7 (3), 6:2; ROUEN WTA 250: Rus - Pavlyuchenkova 6:3, 1:6, 6:3; Yuan - Gracheva 6:4, 4:6, 7:6 (6); Ruse - Burel 6:0, 2:6, 6:3; C. Garcia - Schmiedlova 6:1, 6:0; OEIRAS WTA 125: Mladenovic - F. Jones 6:4, 7:6 (6); Lamens - Avdeeva 7:5, 6:0; F. Jorge - Zarazua 6:3, 7:5; Lepchenko - Kraus 7:6 (4), 6:3.

Puchar Federacji na świecie

Nie tylko Bydgoszcz jest areną drużynowych rozgrywek kobiet. Tenisistki walczą także w innych krajach.

Grupa Światowa

UKRAINA – WŁOCHY 1:1

Sobota: Alona Bondarenko – Francesco Schiavone 6:1, 6:4, Flavia Pennetta – Kateryna Bondarenko 7:5, 6:3.

CZECHY – NIEMCY 1:1

Sobota: Anna-Lena Groenefeld – Lucie Safarova 6:2, 6:2, Petra Kvitova – Andrea Petković 6:4, 6:4.

SERBIA – ROSJA 1:1

Sobota: Swietłana Kuznetsova – Ana Ivanović (na zdjęciu) 6:1, 6:4, Jelena Janković – Alisa Kleybanova 4:6, 6:6, 6:0.

FRANCJA – USA 0:2

Sobota: Bethanie Mattek-Sands – Alize Cornet 7:6, 7:5, Melanie Oudin – Pauline Parmentier 6:4, 6:4.

GRUPA 2

AUSTRALIA – HISZPANIA 1:1

Sobota:Samanta Stosur – Maria-Jose Martinez Sanchez 2:6, 6:1, 6:4, Anaben Medina Garrigues – Casey Dellacqua 6:2, 6:3

POLSKA – BELGIA 1:1

Sobota: Yanina Wickmayer – Marta Domachowska 4:6, 6:1, 6:3, Agnieszka Radwańska – Kirsten Flipkens 6:2, 7:6.

ESTONIA – ARGENTYNA 2:0

Sobota: Maret Ani – Maria Irigoyen 6:1, 6:2, Kaia Kanepi – Paula Ormaechea 6:1, 7:5.

SŁOWACJA – CHINY 2:0

Sobota: Dominika Cibulkova – Xinyun Han 6:1, 6:4, Daniela Hantuchova – Shuai Zhang 6:0, 6:1.

Kategoria: