DUBAJ WTA 1000: Kuznetsova - Q. Wang 6:4, 1:6, 7:5; V. Kudermetova - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 6:2; Jabeur - Siniakova 6:2, 6:3.

Puchar Federacji: Polska – Bułgaria 1:2

przez maka

Polskie tenisistki przegraną z Bułgarią rozpoczęły walkę w turnieju Grupy I Strefy Euro-Afrykańskiej Pucharu Federacji.

Zawody z udziałem 15 reprezentacji potrwaja do 5 lutego. Rozgrywane będą na twardych kortach Municipal Tennis Club w izraelskim Ejlacie.

Linette 4 6 6
Kostova 6 4 7

W pierwszym pojedynku Magda Linette przegrała z Elitsą Kostovą.

Polka przegrała pierwszego seta 4:6. W drugim Bułgarka prowadziła (2:0). Madzia odrobiła stratę (2:2). Wyszła na prowadzenie (4:2), którego nie oddała już do końca i zwyciężyła 6:4.

W trzeciej partii Linette przegrywała 1:3, ale wyrównała 4:4. Doszło do tie-breaku, w którym Magda była gorsza (5:7).

A. Radwańska 6 6
C. Pironkova 2 4

Isia wyrównała stan meczu pokonując Cwetanę Pironkovą.

Isia sięgnęła po pierwszego seta w potyczce z Cwetaną Pironkovą. Była lepsza od rywalki o dwa przełamania (6:2). Druga partia była bardziej wyrównana, ale znów Radwańska była skuteczniejsza (6:4).

Jans/Rosolska 1 3
Pironkova/Maleeva 6 6

Biało-czerwone przegrały pierwszego seta (1:6). W drugim Ala i Klaudia prowadziły (3:0), ale rywalki odrobiły straty (3:3). Bułgarki zdobyły kolejne trzy gemy (3:6). Wygrały tym samym z Polkami 2:1.

Plan gier

Środa: Polska – Bułgaria 1:2; Izrael – Luksemburg 3:0.

Czwartek: Polska – Izrael; Bułgaria – Luksemburg

Piątek: Polska – Luksemburg; Izrael – Bułgaria

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności