Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Puchar Śląska Carbo-Koks Cup – wręczono nagrody

przez maka

W Bytomskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie Pucharu Śląska Carbo-Koks Cup.

W gali wzięli udział m.in. Paula Kania, Jerzy Janowicz Senior czy Mateusz Kowalczyk. Najlepsi zawodnicy w wielu kategoriach wiekowych otrzymali atrakcyjne nagrody.

Zmagania w ramach szukamy następców Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza odbyły się w Bytomiu, Zabrzu, Tychach, Częstochowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Żywcu i Ustroniu.

MŁODZICY (DO LAT 14)

Dziewczęta: 1. Beata Światłoń, 2. Katarzyna Kiryluk, 3. Magdalena Zajda, 4. Dominika Paczena, 5. Julia Wędrocha.

Chłopcy: 1. Jakub Grzegorczyk, 2. Michał Czech, 3. Wojciech Marek, 4. Wiktor Kiełbowicz, 5. Julian Radoń.

SKRZATY (DO LAT 12)

Dziewczęta: 1. Julia Wędrocha, 2. Aleksandra Nadajewska, 3. Aleksandra Lewandowska, 4. Nadia Częścik, 5. Zofia Wożny.

Chłopcy: 1. Julian Radoń, 2. Jakub Pala, 3. Wojciech Marek, 4. Michał Kamiński, 5. Andrzej Kuś.

Dziewczęta: 1. Karolina Bartusek, 2. Zuzanna Schab, 3. Justyna Grzegorek, 4. Patrycja Niewiadomska i Oliwia Siuda.

Chłopcy: 1. Kamil Strzymszok, 2. Filip Wrona, 3. Mateusz Okrzesik, 4. Dominik Gania, 5. Oliwier Abramek.

DO LAT 9

Dziewczęta: 1. Maja Stokłosa, 2. Kinga Złocka, 3. Julia Gołasz, 4. Zosia Bukowiec i Magda Gnida.

Chłopcy: 1. Szymon Kaszowski, 2. Kuba Włodarczyk, 3. Igor Kubalka, 4. Mikołaj Migdalski, 5. Maksymilian Wrzoł i Jakub Mazelanik.

DO LAT 8

Dziewczęta: 1. Oliwia Bergler, 2. Natalia Szczepaniak, 3. Marta Nadajewska, 4. Zuzanna Kosowska, 5. Wiktoria Gasz.

Chłopcy: 1. Nikodem Barcin, 2. Jakub Jędrzejczyk, 3. Marcel Weiner, 4. Mikołaj Migdalski, 5. Szymon Okrzesik.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności