Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Radom Cup – turniej kadetów Tennis Europe – wyniki

przez maka

W Radomiu zakonczył się międzynarodowy turniej z cyklu Tennis Europe kadetów (do lat 16).

Na kortach RKT Radom Return zawodnicy rozpoczęli rywalizację od kwalifikacji. Wśród chłopców awans wywalczyli: Robert Wojtaś, Marcin Morawski, Sebastian Ładocha i Bartłomiej Maroszek. W drabince głównej dziewcząt zagrają: Weronika Foryś, Beata Światłoń oraz Emma Zakordoniec.

W drugiej rundzie turnieju głównego jak pierwsi zameldowali się: Piotr Matuszewski, Morawski, Maksymilian Raupuk i Karol Krawczyński, Adrian Kowalski, Aleksandra Buczyńska, Dorota Szczygielska oraz Foryś.

Dołączyli do nich: Przemysław Michocki, Patryk Królik, Marcin Mol, Marcelina Podlińska, Oliwia Szymczuch, Elżbieta Iwaniuk, Zuzanna Wilk, Wiktoria Nosek, Karina Błaś, Alicja Sierzputowska, Katarzyna Wysoczańska i Patrycja Maślanka.

Z awansu do ćwierćfinału cieszyli się: Michocki, Krawczyński, Królik, Raupuk, Matuszewski, Kowalski oraz Maślanka, Wysoczańska, Iwaniuk, Sierzputowska, Szymczuch i Buczyńska.

W półfinale znależli się Sierzputowska, Maślanka, Wysoczańska, Buczyńska , Michocki, Królik i Matuszewski. W meczach o tytuł Matuszewski pokonał Michockiego, a Wysoczańska wygrała z Maślanką.

W grze podwójnej triumfowali Iwaniuk i Nosek oraz Matuszewski i Raupuk.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Michocki – Jantos 6:2, 6:4; Balic – Maroszek 6:4, 6:3; Liniewski – Sadal 6:2, 6:4; (5) Krawczyński – Ładocha 6:4, 6:4; (3) Królik – Smolicki 6:4, 6:2; Gaal – Wojtaś 6:3, 6:1; Dorash – Lipiński 7:5, 4:6, 6:2; (8) Elis – Fryze; 7;6 (5), 6:1 (6) Bolardt – Piątek 7:5, 6:4; Mol – Bareja 7:5, 6:0; Kirchhoff – Kozielski 6:2, 6:4; (4) A. Kowalski – Wożnicki 7:5, 7:6 (2); Raupuk – (7) Zubkov 6:1, 6:0; Opitz – Słowik 6:2, 6:2; Morawski – Kolschewski 6:3, 6:3; (2) P. Matuszewski – Walkusz 6:2, 7:5.

Druga runda: Michocki – Balic 6:0, 7:5; Krawczyński – Liniewski 6:3, 7:6 (5); Królik – Gaal 6:2, 6:0; Dorash – Elias 6:1, 6:4; Bolardt – Mol 6:1, 6:3; A. Kowalski – Kirchhoff 6:4, 3:6, 6:4; Raupuk – Opitz walkower Niemca; P. Matuszewski – Morawski 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Michocki – Krawczyński 7:6 (2), 7:6 (7); Królik – Dorash 6:4, 6:1; Bolardt – A. Kowalski 7:5, 5:7, 6:2; P. Matuszewski – Raupuk 6:2, 6:3.

Półfinały: Michocki – Królik 6:4, 2:6, 6:1; P. Matuszewski – Bolardt 6:1, 6:1.

Finał: P. Matuszewski – Michocki 6:4, 6:3.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Krawczyński/Królik – bye; Kozielski/Radwan – Atzori/Gaal 6:4, 6:4; Bolardt/Zubkou – Mol/Słowik :6, 6:3, 10:7; Lipiński/Piątek – Motuzas/Traskin 6:0, 6:1; Jantos/Smolicki – Liniewski/Maroszek 6:3, :6, 12:10; A. Kowalski/Walkusz – Bareja/Wożnicki 6:4, 6:4; P. Matuszewski/Raupuk – Balic/Kirchhoff 6:2, 6:1; Dorash/Michocki – Fryze/Sadal 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Krawczyński/Królik – Kozielski/Radwan 6:2, 7:6 (2); Lipiński/Piątek – Bolardt/Zubkou 6:1, 7:5; A. Kowalski/Walkusz – Jantos/Smolicki 2:6, 6:4, 10:7; P. Matuszewski/Raupuk – Dorash/Michocki 6:3, 6:3.

Półfinały: Krawczyński/Królik – Lipiński/Piątek 6:7 (4), 6:3, 10:6; P. Matuszewski/Raupuk – A. Kowalski/Walkusz 6:0, 6:3.

Finał: P. Matuszewski/Raupuk – Krawczyński/Królik 7:6 (6), 6:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Radwan – bye; Wojtaś – Jirari 6:2, 1:6, 6:4; Morawski – Kaplusch 7:6 (6), 4:6, 6:3; Bujakiewicz – Orwat 6:2, 7:5; Ładocha – Pociej 7:5, 6:4; Traskkin – Karczmarczyk 6:3, 6:1; Reichert – Łobos 6:3, 7:5; Maroszek – Atsori 6:1, 6:4; Balic – Franko 6:3, 6:1; Bratkowksi – Malmon 7:6 (5), 6:3; Gaal – Tadyszak 3:6, 6:3, 6:3; Stojanowic – Sobieraj 6:1, 6:2; Kolschewski – Berszakiewicz 6:2, 6:2; Corker – Raptis 6:2, 6:2; Liniewski – Zasada 6:0, 6:0; Motuzas – Zalewski 6:3, 6:0.

Druga runda: Wojtaś – Radwan 6:3, 6:4; Morawski – Bujakiewicz 6:2, 6:0; Ładocha – Traskin 6:0, 6:2; Maroszek – Reichert 7:6 (1), 6:3; Balic – Bratkowski 6:0, 4:6, 6:4; Gaal – Stojanowic 6:3, 4:6, 6:2; Kolschewski – Corker 7:5, 6:4; Liniewski – Motuzas 6:2, 6:0.


SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Sierzputowska – Pipa 3:6, 6:3, 6:3; Maciulaityte – Światłoń 6:1, 6:1; Błaś – Jastrzębska 6:1, 2:6, 6:2; Jedrychowski – (6) Hertel 6:7 (4), 6:1, 6:4; (3) Nosek – Górczyńska 6:2, 6:7 (1), 6:1; Maślanka – Skachkova 6:1, 6:2; Rosnowska – J. Zawadzka 6:2, 1:6, 6:2; (7) Solovyeva – Zakordoniec 7:5, 6:0; (8) Wysoczańska – Ceilutkaite 6:2, 6:1; Wilk – Goldmann walkower Niemki; Foryś – Pastore 6:0, 6:1; (4) Iwaniuk – Marciniak 6:3, 6:2; (5) Szymczuch – Wira 6:2, 6:4; Podlińska – Kravtaite 6:2, 6:3; Szczygielska – Shviadok 6:4, 6:3; (2) Buczyńska – Stepan 7:5, 6:2.

Druga runda: Sierzputowska – Maciulaityte 4:6, 6:4, 6:4; Jedrychowski – Błaś 6:4, 6:1; Maślanka – Nosek 6:3, 6:0; Rosnowska – Solovyeva 4:6, 6:2, 6:4; Wysoczańska – Wilk 6:1, 6:1; Iwaniuk – Foryś 4:6, 6:4, 6:4; Szymczuch – Podlińska 6:2, 6:2; Buczyńska – Szczygielska 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Sierzputowska – Jedrychowski 6:1, 6:2; Maślanka – Rosnowska 6:3, 6:2; Wysoczańska – Iwaniuk 4:6, 7:5, 6:3; Buczyńska – Szymczuch 7:5, 6:4.

Półfinały: Maślanka – Sierzputowska 6:3, 6:1; Wysoczańska – Buczyńska 6:3, 6:4.

Finał: Wysoczańska – Maślanka 4:6, 6:2, 7:5.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Buczyńska/Szymczuch – bye; Marciniak/Wira – Górczyńska/Jedrychowski 6:2, 6:4; Solovyeva/Zakordoniec – bye; Jastrzębska/Podlińska – Ceilutkaite/Maciulaityte 6:4, 3:6, 10:6; Pipa/Rosnowska – Błaś/J. Zawadzka 6:3, 6:2; Iwaniuk/Nosek – bye; Szczygielska/Wilk – Foryś/Stepan 6:3, 4:6, 10:3; Hertel/Sierzputowska – bye.

Ćwierćfinały: Buczyńska/Szymczuch – Marciniak/Wira 6:3, 7:5; Solovyeva/Zakordoniec – Jastrzębska/Podlińska 5:7, 6:1, 11:9; Iwaniuk/Nosek – Pipa/Rosnowska 7:5, 6:4; Szczygielska/Wilk – Hertel/Sierzputowska 2:6, 6:4, 10:8.

Półfinały: Buczyńska/Szymczuch – Solovyeva/Zakordoniec 6:2, 6:1; Iwaniuk/Nosek – Szczygielska/Wilk 2:6, 7:5, 10:6.

Finał: Iwaniuk/Nosek – Buczyńska/Szymczuch 6:4, 7:5.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Gubanova – Tadyszak 6:3, 6:0; Bogus – Shantsila 4:6, 6:3, 6:3; Tomczyk – Zanotto 6:2, 4:6, 7:6 (3); Sosnowska – Mencwel 6:4, 6:2; Stepan – J. Skrzypczyńska 6:3, 6:4; Shviadok – Kostka 6:1, 6:3.

Druga runda: Zakordoniec – K. Skrzypczyńska 6:3, 6:4; Światłoń – Golmann 6:2, 6:4; Pastore – Gubanova 6:2, 6:0; Maciulaityte – Bogus 6:4, 6:2; Jedrychowski – Tomczyk 7:5, 4:1 i krecz Oli; Foryś – Sosnowska 6:0, 6:3; Stepan – Stępnik 6:3, 6:3; Shviadok – Shemarina krecz Rosjanki.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności