Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Kovalik - Kirkin 6:7 (5), 6:0, 7:6 (3); Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Radwańska lepsza od Savczuk

przez maka

Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju w Stanford, pokonując Ukrainkę Olgę Savczuk.

Radwańska 7 6
Savczuk 6 2

Agnieszka rozpoczęła mecz wygraniem swojego serwisu (1:0). Rywalka odpowiedziała gemem zdobytym na sucho (1:1). W 3. gemie Isia trafiła asa i popełniła podwójny błąd (2:1). W kolejnym drugi breakpoint daje jej przełamanie (3:1).

Ukrainka błyskawicznie odrabia stratę (2:3) i doprowadza do równowagi (3:3). Olga ma breakpointa, ale Polka wychodzi z opresji. Przy drugiej przewadze wygrywa podanie (4:3).

Rywalka obroniła jednego breakpointa, ale drugi wykorzystany przez Isię (5:3). Olga ma szansę na rebreaka, Aga się obroniła, ale znowu jest w kłopotach. Traci serwis (5:4).

Kolejne gemy trafiają na konta podających (6:6). W tie-breaku Isia wykorzystuje pierwszego setbola, rywalka popełnia podwójny błąd serwisowy i zwycięża (7:4).

W drugiej partii bez przełamań (2:2). W 5. gemie break wywalczony przez Polkę (3:2). Dokłada gema wygranego na sucho (4:2), a w następnym przy drugim z trzech breakpointów odbiera serwis Ukraince (5:2).

Pierwsza piłka meczowa dla Agnieszki obroniona przez Savczuk, ale druga daje naszej zawodniczce zwycięstwo 6:2.

W 1/4 finału Isia zmierzy się z Rosjanką Marią Kirilenko.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności