MIAMI: Dimitrov - Hurkacz 3:6, 6:3, 7:6 (3); Alcaraz - Musetti 6:3, 6:3; A. Zverev - Khachanov 6:1, 6:4; Marozsan - De Minaur 6:4, 0:6, 6:1; Jarry - Ruud 7:6 (3), 6:3; Medvedev - Koepfer 7:6 (5), 6:0; Machac - Arnaldi 6:3, 6:3; Sinner - O'Connell 6:4, 6:3; Rybakina - Sakkari 7:5, 6:7 (4), 6:4; Azarenka - Putintseva 7:6 (4), 1:6, 6:3.

Reister pokonał Gawrona

Marcin Gawron przegrał mecz drugiej rundy Pekao Szczecin Open z Niemcem Julianem Reisterem.

Gawron561
Reister746

Julian rozpoczął od wygrania swojego podania (0:1). Także Marcin utrzymał serwis (1:1). Obaj zawodnicy pewnie grają w swoich gemach. Nadal bez przełamań (3:3).

Polak nie wykorzystał brekpointa (3:4). W kolejnym gemie okazje na breka miał Niemiec, ale Gawron utrzymał serwis (4:4). Kolejne gemy dla podających (5:6).

Marcin obronił pierwszą z trzech piłek setowych, ale druga dała breaka i zwycięstwo w pierwszej partii Reisterowi 7:5.

Początek pierwszego seta to gemy wygrywane przez serwujących (2:2). W piątym gemie Marcin przełamał rywala, wykorzystując drugiego breakpointa (3:2).

Powiększył przewagę swoim podaniem (4:2). Kolejne gemy trafiają na konta serwujących (5:4). Polak pierwszym setbolem zakończył drugą partię 6:4 i wyrównał stan meczu.

Julian rozpoczął decydującego seta od wygrania swojego podania (0;1). W kolejnym wywalczył breaka (0:2). Marcin nie wykorzystał okazji na odrobienie straty (0:3).

Gawron otworzył konto w tej partii (1:3). Drugi break dla Niemca, który pewnie zmierza po zwycięstwo w tym meczu (1:5). Swoim serwisem przypieczętował wygraną w trzecim secie 6:1.