Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Rezultaty tenisowe

przez maka

Zawodnicy walczą w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Meksyku.

Wimbledon – ATP

Pierwsza runda: Roddick – A. Beck 6:4, 7:6 (3), 6:3; Verdasco – Stepanek 2:6, 4:6, 6:3, 7:6 (6), 9:7; Federer – Kukushkin 7:6 (2), 6:4, 6:2; Ljubicic – Cilic 7:6 (2), 3:6, 6:3, 6:4; Simon – Roger-Vasselin 4:6, 6:3, 6:3, 7:6 (3); Kamke – Kavcic 6:3, 7:6 ( 4), 5:7, 6:1; O. Rochus – K. De Schepper 6:7 (7), 3:6, 6:3, 6:1, 6:4; Hanescu – J. Pospisil 6:4, 6:3, 6:2; K. Beck – Berlocq 4:6, 7:6 (6), 6:4, 6:2, 6:4; Garcia-Lopez – Golubev 6:3, 6:3 krecz Kazacha; Karlovic – Tipsarevic 7:5, 3:1 i krecz Serba; S. Stakhovsky – D. Cox 6:2, 6:4, 6:4; Kubot – Clement 6:4, 6:2, 3:6, 5:7, 6:4; Chela – Matosevic 6:4, 6:4, 6:7 (6), 6:2; Del Potro – Cipolla 6:1, 6:4, 6:3; Haase – Riba 6:4, 6:4, 6:4; N. Djokovic – Chardy 6:4, 6:1, 6:1; Soderling – Petzschner 6:4, 6:4, 2:6, 7:6 (5); LLodra – J. Ward 6:3, 7:6 (4), 6:3; Ferrer – Paire 6:4, 6:4; Jużny – Monaco 4:6, 6:2, 6:2, 4:6, 6:4; F. Mayer – D. Evans 7:6 (5), 7:6 (1), 3:6, 6:4; Malisse – Zverev 6:2, 6:3, 6:2; R. Mello – Dancevic 3:6, 3:6, 6:4, 7:6 (6), 6:2; Devvarman – Gremelmayr 6:4, 4:2 i krecz Niemca; De Voest – Ramirez Hidalgo 6;2, 6:3, 6:2; Seppi – Montanes 6:4, 6:4, 7:5; Tomic – Davydenko 7:5, 6:3,7:5 ; Andreev – Gabashvili 6:4, 7:6 (5), 6:7 (4), 4:6, 6:3; Troicki – M. Gonzalez 3:6, 6:0, 7:6 (3), 6:3; Mannarino – Niland 4:6, 6:4, 7:6 (7), 4:6, 6:4; Baghdatis – Blake 6:4, 6:2, 6:7 (5), 4:6, 6:4; Y-H Lu – Robredo 6;4, 6:4, 6:1; Nalbandian – Reister 7:5, 6:2, 6:3; Tsonga – Soeda 6:3, 7:6 (4), 6:2; Almagro – J. Nieminen 6:7 (5), 6:3, 6:4, 6:4; Gulbis – Tursunov 3:6, 6:3, 5:5 – ciemność; Hewitt – Nishikori 6:1, 7:6 (4), 6:3; Dimitrov – Stebe 7:5, 7:5, 3:3 i ciemność; R. Harrison – Dodig 7:6 (5), 6:0, 7:5; Haider-Maurer – Serra 7:6 (5), 6:3, 6:3; F. Gonzalez – Dolgopolov 6:3, 6:7 (6), 7:6 (5), 6:4; K. Anderson – Marchenko 6:7 (5), 7:6 (7), 6:4, 3:5 i ciemność; J. Melzer – Falla 3:6, 7:6 (5), 6:2, 6:2; Isner – Mahut 7:6 (4), 6:2, 7:6 (6).

Wimbledon – WTA

Pierwsza runda: S. Williams – Rezai 6:3, 3:6, 6:1; Martinez Sanchez – Jankovic 5:7, 6:4, 6:3; Pavlyuchenkova – Tsurenko 6:4, 7:6 (3); Zahlavova Strycova – Wozniak 7:6 (7), 6:4; Marino – Mayr-Achleitner 7:5, 7:6 (5); Erakovic – K-Ch. Chang 6:4, 6:2; Hantuchova – Diatchenko 4:6, 7:6 (5), 6:3; Razzano – Mirza 7:6 (4), 2:6, 6:3; Dubois – Falconi 6:2, 6:2; Halep – Jovanovski 6:1, 6:2; Keothavong – Broady 6:2, 6:4; Kvitova – Glatch 6:2, 6:2; Vinci – Dushevina 7:5, 6:2; Martic – King 5:7, 6:2, 6:2; Petrova – Dolonts 6:3, 6:4; Petkovic – Foretz Gacon 6:3, 6:4; Pironkova – Giorgi 6:2, 6:1; Wozniacki – Parra Santonja 6:2, 6:1; Azarenka – Rybarikova 6:4, 3:2 i krecz Słowaczki; K. Bondarenko – Cornet 7:5, 6:2; Benesova – S. Zahlavova 3:6, 6:3, 8:6; Paszek – Morita 5:7, 6:3 6:0; Yakimova – Arvidsson 4:6, 6:2, 6:1; Baltacha – Barthel 6:2, 6:4; Czink – Stosur 6:3, 6:4; S. Peng – Flipkens 6:0, 6:4; Bartoli – Krist. Pliskova 6:0, 6:2; Zakopalova – Webley-Smith 6:3, 5:7, 8:6; Safarova – Hradecka 2:6, 6:3, 6:3; Sharapova – Chakvetadze 6:2, 6:1; Daniilidou -Vandeweghe 6:4, 6:4; Ivanovic – Oudin 6:0, 6:1; Kirilenko – Brianti 6:2, 6:1; Dominguez Lino – Oprandi 6:0, 6:1; Na Li – Kudryavtseva 6:3, 6:3; Tanasugarn – Shvedova 6:2, 6:3; mecze przełożone na środę: Kerber – Robson; M. Johansson – H. Watson; A. Radwańska – Govortsova; Barrois – Cetkowska; Lisicki – Sevastova J. Zheng – Ondraskova; An. Rodionova – Hlavackova; Goerges – Medina Garrigues; Mattek-Sands – Doi; Cibulkova – Lucic; Hercog – J. Larsson; Rodina – Scheepers; Pennetta – Begu.

Marburg -CH

Pierwsza runda: Struff – Galvani 6:1, 7:6 (3); H. Zeballos – Donskoy 6:1, 7:6 (5); Smirnov – Matsukevich 6:2, 6:3; Junqueira – Rufin 6:3, 6:1; Schukin – Lenz 6:2, 7:5; Gawron – Teixeira 6:0, 7:6 (7); Hajek – Greul 7:5, 6:2; Millot – Ghem 6:3, 7:5; Stadler – Huta Galung 6:3, 6:3; Bozoljac – Ciric 6:1,4:2 i krecz Nikoli; Ramos – Del Bonis 6:4, 7:5; Balazs – Marach 4:6, 6:2, 6:2; J. Sousa – Christ 7:5, 6:1; Phau – Prodon 7:6 (6), 6:3.

Guadalajara

Pierwsza runda: Weintraub – K. Kim 6:3, 1:6, 6:4; Begemann – Udomchoke 7:5, 6:4; Sitak- Matsui 7:5, 6:2; Monroe – Patino 4:6, 7:6 (11), 6:1; Mertl – Reynolds 7:6 (6), 6:4; J. Gomez – Felder 6:1, 1:1 i krecz Marcela; Duclos – R. Gonzles 6:3, 6:3; Salamanca – Endara 7:5, 6:3; Walter – El Mihdawy 6:3, 7:5; Capdeville – Borvanov 7:6 (6), 4:6, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności