Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Rezultaty ze świata

przez maka

Zawodnicy grają w Niemczech, Szwecji, Austrii, Włoszech, Kolumbii, Kanadzie i USA.

Stuttgart – ATP

Pierwsza runda: Kubot – Gimeno-Traver 7:6 (2), 3:6, 6:2; Stebe – N. Davydenko 3:6, 6:1, 6:4; Ferrero – Knittel 6:2, 6:4; Andujar – Crivoi 6:2, 6:1; Cervenak – Zverev 6:4 4:6, 6:2; Fognini – Kern 6:4, 6:1; Giraldo – J. Melzer 6:4, 7:5; Chardy – Kamke 7:6 (1), 6:1; Paire – Donskoy 6:7 (3), 6:4, 6:2; Jużny – Petzschner 6:3, 6:3; Del Bonis – Fl. Mayer 6:2, 6:3; Monfils – Hanescu 4:2 i deszcz.

Bastad – ATP

Pierwsza runda: Kavcic – J. Benneteau 6:4, 4:6, 7:5; Ryderstedt – Max. Gonzalez 6:4, 2:6, 6:2; Riba – Lindell 6:4, 6:2; Junqueira – Andreev 7:6 (3), 3:6, 6:4; Dasnieres de Veigy – Vinciguerra 6:1, 1:6, 6:3; Olaso – Veic 6:4, 6:1; Starace – Reister 7:6 (6), 6:3; Gabashvili – Yani 6:3, 3:6, 6:3.

Bad Gastein – WTA

Pierwsza runda: K. Bondarenko – Llagostera Vives 6:0, 6:4; Suarez Navarro – Zahlavova Strycova 7:6 (7), 6:2; Evtimova – Klaffner 6:1, 6:0; J. Larsson – Gajdosova 6:4, 6:2; Martinez Sanchez – Ormaechea 7:6 (5), 7:6 (4); Martic – Shapatava 3:6, 6:3, 6:2; Mayr-Achleitner – Dominguez Lino 6:0, 7:6 (5); Pervak – Cornet 7:6 (3), 6:2; Parra Santonja – Govortsova 6:3, 1:6, 7:6 (5); Meusburger – A. Bondarenko 6:3, 7:6 (6); Kolar – Kudryavtseva 6:1, 6:1; Barrois – Tsurenko 6:2, 6:3; Pous-Tio – Goerges 6:1, 2:6, 6:1.

Palermo – WTA

Pierwsza runda: Medina Garrigues – Floris 6:3, 6:3; Mijacika – Daniilidou 3:6, 6:3, 6:3; Begu – Camerin 6:2, 7:5; Hercog – Knapp 5:7, 6:4, 6:2; M. Johannson – Rezai 7:6 (5), 6:1; Arruabarrena-Vecino – Dentoni 6:3, 7:6 (5); Zakopalova – Pivovarova 0:6, 6:1, 6:1; Cetkovska – Bovina 6:1, 7:5; Parmentier – Craybas 6:4, 3:6, 6:4; Errani – Kulikova 6:1, 6:3; Cirstea – Hlavackova 6:3, 6:2; Vinci – Karatantcheva 6:2, 7:5.

Bogota – CH

Pierwsza runda: H. Zeballos – Mantilla 6:2, 6:4; Matsukevich – Begemann 6:4, 6:4; Estrella – Barrientos 7:5, 7:5; Falla – S. Lopez 6:0, 6:2; Makiguchi – D. Dutra da Silva 6:2, 6:3; G. Rivera – Escobar 6:2, 6:2; J. Souza – JS Gomez 6:2, 0:6, 6:0; Al. Gonzalez – R. Dutra da Silva 6:2, 7:5.

Granby – CH

Pierwsza runda: K. Beck – Gong 6:3, 6:0; Mahut – Pokrajac 6:1, 6:1; Diez – Pajkowski 7:6 (8), 6:2; A. Benneteau – Re 6:1, 6:3; Bachinger – Bloomfield 6:3, 6:4; Chvojka – Peliwo 6:1, 6:2; Reix – P. Aarts 6:3, 6:3; El Mihdawy – Bangoura 4:6, 6:3, 6:2; Clement – M. Rodrigues 6:3, 6:3.

Aptos – CH

Pierwsza runda: Klaasen – Ouellette 6:1, 6:4; K. Kim – Simmonds 7:6 (4), 3:6, 6:0; Domijan – Matsui 6:3, 6:4; D. Martin – Klahn 4:6 7:5, 6:3; Bogdanovic – D. Young 7:6 (7), 6:2; Bozoljac – S. Johnson 6:3, 6:3; Ebden – Monroe 7:6 (4), 6:4; Sock – Dome 6:2, 7:6 (5); R. Williams – Ginepri 6:2, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności