MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Roland Garros – dzień 12 – przegrana Polek

W tegorocznym French Open powoli zbliżamy się do ostatnich rozstrzygnieć.

W czwartek panowie mają dzień przerwy. Rozegrane zostaną mecze 1/2 turnieju pań.

Pogromczyni Sereny Willams, Australijka Samatha Stosur wygrała z Serbką Jeleną Janković. W drugiej parze spotkały się Włoszka Francesca Schiavione (na zdjęciu) i Elena Dementieva. Rosjanka poddała mecz po 1. secie.

Na korcie numer 6 mecz 1/4 finału debla juniorek rozgrywały Magda Linette i Paula Kania. Ich rywalkami były Hiszpanki Lara Arruabarrena-Vecino i Maria-Teresa Torro-Flor.

Polki przegrały pierwszą partię 6:7 (4). W drugim secie biało-czerwone zwyciężyły 7:6 (5). Magda i Paula nie zagrają w półfinale. W supertie-breaku przegrały 8:10.

Półfinały kobiet: Stosur – Janković 6:1, 6:2; Schiavone – Dementieva 7:6, krecz Rosjanki.

Obraz z Paryża: Kliknij tutaj