Polski Tenis

WYNIKI

DELRAY BEACH: Hurkacz - Korda 6:3, 6:3; ANTALYA: De Minaur - Bublik 2:0 i krecz Kazacha; ABU ZABI: Sabalenka - V. Kudermetova 6:2, 6:2.

Rywalizacja na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Stanach Zjednoczonych, Turcji, Uzbekistanie, Kanadzie, Włoszech i Brazylii.

Toronto

W Rogers Cup zagrają m.in. o awans do 3. rundy walczyli m.in. Fernando Verdasco (na zdjęciu), Tommy Robredo, Victor Troicki czy Sam Querrey.

Druga runda: Hanescu – Polansky 6:4, 7:6; Davydenko – Fognini 7:5, 6:1; Dolgopolov – Jużny 1;6, 7:6, 7:5; Djoković – Benneteau 7:5, 7:5; Nalbandian – Robredo 6:3, 6:0; Llodra – Almagro 7:6, 6:2; Murray – Malisse 7:5, 6:2; Monfils – De Bakker 7:5, 6:3; Kohlschreiber – Troicki 6:4, 3:6, 6:0; Verdasco – Chardy; K. Anderson – Querrey 7:6, 4:6, 6:4; Nadal – Wawrinka 7:6, 6:3; Y-H. Lu – Mathieu 3:6, 7:6, 7:6.

Cincinnati

Agnieszka Radwańska wygrała z Alisą Kleybanovą. Zagrały także m.in. Kim Clijsters, Ana Ivanović czy Maria Szarapowa.

Druga runda: Zvonareva – Kirilenko 7:5, 2:6, 7:6; Vesnina – Schiavone 6:4, 6:4; Na Li – Errani 6:2, 6:2; Wickmayer – Dulko 7:6, 6:2; Wozniacki – Bammer 6:0, 6:2; Ivanović – Szwedowa 6:1, 7:5; Pennetta – Niculescu 6:0, 6:1; Peer – Llagostera Vives 6:3, 6:2; Szarapowa – Petković 6:3, 6:1; Pavlyuchenkova – Dementieva 6:1, 6:3; A. Radwańska – Kleybanova 6:4, 6:2 McHale – Morita 6:2, 6:4; Clijsters – Safina 7:5, 6:2.

Stambuł

Z zawodami już w 1. rundzie pożegnał się, rozstawiony z 1, Belg Olivier Rochus.

Pierwsza runda: Ungur – Recouderc 6:4, 6:4.

Druga runda: Kunitsyn – Dodig 7:5, 6:2; Kukushkin – Gremelmayr 6:3, 6:1; J. Sousa – Brown 6:4, 6:4; Kravchuk – Ilhan 6:3, 6:7, 6:0.

Samarkand

W Uzbekistanie faworytem jest Słoweniec Blaz Kavcić.

Druga runda: Kavcić – Poch-Gradin 5:7, 6:3, 6:4; Venus – Grigelis 2:6, 6:3, 7:6; Juska – Ledovskikh 6:4, 7:6; Semjan – Inoyatov 6:4, 6:2; T-H Yang – Pashanski 6:4, 6:1; An. Martin – Elgin 6:2, 6:3; Zopp – Kirillov 6:3, 7:6; Rudnev – And. Kuznetsov 6:3, 2:6, 6:4.

Trani

We Włoszech o awans do 1/4 finału zagra Jerzy Janowicz. Początek spotkania o 20.30.

Druga runda: Trevisan – Di Mauro 7:6, 3:6, 7:5; Tavares – Marrero 7:5, 6:2; Giorgini – Crivoi 6:2, 5:2, krecz Victora; Janowicz – Arnaboldi 7:6, 6:4.

Binghamton

W challengerze w USA w walce o zwycięstwo liczyć się będą Argentyńczyk Brian Dabul i Japończyk Go Soeda.

Druga runda: B. Klein – El Mihdawy 6:4, 7:5; Soeda – Ebden 6:3, 4:6, 6:1; Kendrick – Cook 6:3, 6:4; Guccione – R. Ram 6:3, 7:6.

Brasilia

Faworytami brazylijskich kibiców są Ricardo Mello, Joao Souza.

Druga runda: R. Mello – Alcaide 6:4, 6:2; Farah – J. Baker 6:3, 6:3; T. Ito – Guez 6:4, 6:4; Ignatik – G. Lapentti 6:1, 6:3; J. Souza – J. Silva 6:2, 5:7, 6:4; Sorensen – Middelkoop 3:6, 7:5, 6:3; Dutra da Silva – Klizan 6:0, 6:3; van der Merwe – Alves 6:4, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności