Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Kovalik - Kirkin 6:7 (5), 6:0, 7:6 (3); Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Rywalizacja na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy będą walczyć w imprezach ATP, WTA w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Uzbekistanie, Brazylii i Hiszpanii.

Cincinnati

W imprezie w stanie Ohio będą dziś walczyć m.in. Richard Gasquet, Andy Roddick, Jurgen Melzer czy Jeremy Chardy.

Druga runda: Djoković – Troicki 6:3, 7:5; Ferrer – Querrey 7:5, 6:2; Gasquet – Berrrer 6:4, 6:2; Benneteau – Wawrinka 6:4, 6:2; Nadal – Dent 6:2, 7:5; Fish – Verdasco 7:6, 7:6; Gulbis – J. Melzer 6:7, 6:3, 7:6; Kohlschreiber – Falla 6:0, 1:6, 6:3; Murray – Chardy 6:3, 6:7, 6:2; Nalbandian – Isner 4:5 i krecz Johna; Roddick – De Bakker 7:6, 6:4; Davydenko – Ginepri 6:2, 6:7, 6:2; Federer – Istomin 5:2 i krecz Denisa; Soderling – Hewitt 4;6, 6:3, 7:5.

Montreal

W Rogers Cup do trzeciej rundy awansowała Agnieszka Radwańska.

Druga runda: A. Radwańska – King 6:0, 6:3; Safina – Petrova 7:5, 4:6, 6:4; Wozniacki – Schnyder 7:5, 7:5; Azarenka – Kirilenko 6:4, 6:1; Schiavone – Makarova 6:4, 6:7, 6:2; Pennetta – Kleybanova 6:3, 6:3; Dementieva – Zakopalova 6:2, 6:4; Kuznetsova – Bacsinszky 7:6, 6:4; Szavay – Wickmayer 6:7, 6:3, 6:4; Bartoli – Date Krumm walkower dla Francuzki; Clijsters – Mattek-Sands 4:6, 6:4, 6:3; Kanepi – Bammer 7:5, 6:2; Jie Zheng – Rezai 5:7, 7:6, 6:1.

Karshi

Apetyt na zwycięstwo w Uzbekistanie ma Słoweniec Blaz Kavcić.

Druga runda: Venus – Kravchuk 6:1, 7:6; Vardhan – Kumantsov 4:6, 6:4, 6:3; Mecir – Juska 4:2 i krecz Andisa; Poch – Rudnev 6:3, 6:3; T-H. Yang – And. Martin 6:2, 3:6, 6:1; Kavcić – Ze Zhang 6:3, 6:3; J. Minar – J. Statham 6:3, 2:6, 6:4; Semjan – Weintraub 6:0, 2:1 i krecz Amira.

San Sebastian

W zawodach w Hiszpanii San Sebastian zagraja dziś Thomas Schoorel i Benoit Paire.

Druga runda: Aguilar – Trujillo 4:6, 7:6, 6:3; Ramos-Vinolas – El Amrani 6:3, 6:2; Schoorel – Dasnieres de Veigy 7:5, 3:6, 6:2; Paire – Cervantes 6:2, 5:7, 7:5.

Salvador

W Brazylii rozegrana zostanie pierwsza runda.

Pierwsza runda: Zampieri – Clezar; Farah – J. Silva 6:2, 4:6, 7:6; Guez – T. Ito 6:4, 7:5; Alcaide – Dutra de Silva 6:2, 6:4; Ebden – Matsui 6:4, 6:4; Menendez – Ouanna 7:6, 6:4; Brezac – Ti Chen 6:3, 2:6, 6:3; R. Mello – Monroe 6:1, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności