Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Rywalizacja na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy rywalizują w Stanach Zjedonoczonych, Kanadzie, Chinach, Brazylii, Tajlandii, Włoszech oraz Bośni i Hercegowinie.

Guangzhou – WTA

Druga runda: S. Zhang – Scheepers 6:1, 6:0; Mirza – Amanmuradova 6:4, 6:3; Kudryavtseva – E. Iwanova 6:4, 3:6, 6:2; H. Han – K-Ch Chang 1:6, 6:2, 6:4; Camerin – Brianti 6:4, 3:6, 6:4.

Quebec – WTA

Druga runda: Safarova – Larsson 6:4, 6:2; Mattek-Sands – Goerges 6:1, 6:4; Marino – Bartoli 6:3, 6:1; Oudin – Tatishvili 6:3, 6:0.

Bangkok

Druga runda: T. Ito – Sugita 6:4, 6:4; Dimitrov – Kirillov 6:4, 6:3; Kravchuk – Tomic 6:3, 6:1; J. Ward – Bogomolov 6:3, 7:6 (8); Rieschick – Recoudertc 7:6 (4), 6:1; Tursunov – Gremelmayr 3:6, 6:4, 7:6 (6); Gojowczyk – Nielsen 3:6, 6:4, 7:5; Soeda – Kudryavtsev 3:1, krecz Alexandra.

Banja Luka

Pierwsza runda: Skugor – M. Djokovic 6:4, 3:6, 6:2; Alcaide – Veic 6:2, 6:4; Zopp – A. Balazs 7:6, 6:3; J. Pospisil – Gensse 6:1, 6:2; Ramirez-Hidalgo – Vagnozzi 6:3, 4:6, 6:1; Phau – Ch. Rochus 6:1, 6:0; Navarro – Semjan 6:4, 5:7, 6:2; Trujillo – Mektic 6:4, 6:3.

Druga runda: Ilhan – Menendez 6:4, 6:2; Riba – Dasnieres de Veigy 7:5, 7:5; Belyaev – Greul 6:3, 6:1.

Todi

Druga runda: Di Mauro – Trevisan 6:2, 6:2; O. Hernandez – Brizzi 6:2, 6:4; M. Granollers – Clar-Rossello 6:3, 6:7, 7:6; Aranguren – Ruffin 6:4, 7:5.

Tulsa

Druga runda: Smyczek – Klingemann 5:7, 6:2, 6:2; D. Yoo – Strode 6:4, 6:3; K. Kim – Simmonds 6:4, 6:4; A. Anderson – Yani 6:4, 6:4.

Belo Horizonte

Druga runda: J. Silva – Romboli 6:2, 2:6, 6:3; Dutra da Silva – Brzezicki 7:6, 7:6; Trungelliti – Pella 6:0, 6:3; Guidolin – Aguilar 7:6, 3:6, 7:6; Bagnis – Capdeville 6:3, 3:0 i krecz Paula; Arguello – Lindell 6:3, 7:6; Hocevar – Miele 7:6, 6:2; Kirche – Molteni 7:5, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności