Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Rywalizacja na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Japonii, Chinach, Austrii, Uzbekistanie, Francji, Paragwaju i USA.

Pierwsza runda

Szanghaj: Querrey – Berrer 6:3, 7:6 (6); Bellucci – Ilhan 6:1, 2:6, 7:6 (4); Fl. Mayer – K. Anderson 6:2, 6:2; Monfils – B. Becker 6:1, 7:5; Y-H Lu – Di Wu 6:1, 6:4; Seppi – Cilic 6:2, 6:2; Gasquet – Gulbis 6:1, 6:4.

Linz: Kvitova – Rodionova 6:2, 1:0, krecz Australijki; Ivanovic – Cirstea 6:2, 6:0; Hantuchova – K. Bondarenko 6:1, 6:2.

Rennes: Guez – Gremelmayr 6:0, 4:6, 6:3; Ebden – Millot 6:2, 6:2; Sijsling – Vliegen 4:6, 7:6 (5), 6:3; Gicquel – Robert 6:3, 6:4.

Joue-Les-Tours: Riske – S. Haas 6:3, 6:1; Soler-Espinosa – Kuryanovich 6:3, 6:2; Foretz – Majeric 6:2, 6:2; Remondina – O. Sanchez 6:3, 1:6, 6:4.

Tiburon: Kamke – G. Jones 6:2, 6:2; G. Lapentti – Sarmiento 6:4, 6:1.

Druga runda

Szanghaj: J. Melzer – Gimeno-Traver 6:3, 7:6 (2); Chardy – Dolgopolov 6:1, 5:7, 6:2; Djokovic – Ljubicic; 6:3, 6:3; Soderling – Tipsarevic 6:3, 7:6 (5); Ferrer – Bellucci 7:6 (7), 6:3; Fl. Mayer – Jużny 6:4, 6:7 (5), 6:1; Murray – Yan Bai 6:2, 6:2; Monaco – De Bakker 2:6, 6:3, 6:4; Nadal – Wawrinka 6:4, 6:4; Garcia-Lopez – Roddick 3:6, 3:2 i krecz Amerykanina; Gasquet – Monfils 6:4, 3:6, 6:4; Federer – Isner 6:3, 6:4; Zverev – Davydenko 6:4, 7:6 (3); Seppi – Y-H Lu 7:6 (4), 6:3.

Osaka: Tanasugarn – Vandeweghe 5:7, 7:5, 6:4; Stosur – Namigata 6:0, 6:3; Bartoli – Voegele 6:2, 6:2; Chang – Kirilenko 6:4, krecz Marii.

Linz: Errani – Voracova 6:2, 6:2; Petkovic – Keothavong 6:0, 6:3; Vinci – Arvidsson 6:4, 6:2.

Taszkient: Haider-Maurer – Inoyatov 7:6 (2), 6:2; Schuettler – Peya 6:3, 6:4; G. Muller – Sergeyev 7:5, 3:1 i krecz Ukraińca; Dustov – Gil 6:4, 6:1.

Rennes: Dancevic – Dimitrov 7:6 (4), 7:6 (3); Niland – Desein 3:6, 6:1, 6:4; Clement – Ouanna 6:3, 6:4; Bautista – Mahut 6:4, 6:7 (6), 6:4.

Joue-Les-Tours: Kostova – Georges 6:3, 6:2; Malek – Garcia-Vidagany 6:3, 6:7, 6:2; Dokic – Kar. Pliskova 4:6, 6:3, 6:3; Cohen-Aloro – Pavlovic 6:3, 6:2.

Asuncion: Machado – Lorenzi 6:4, 6:2; Ciric – Dabul 6:1, 3:6, 7:6 (4); Galdon – Ramos-Vinolas 7:5, 1:6, 7:6 (1); Cervenak – Fognini 6:4, 6:2.

Tiburon: Matosevic – Deheart 6:3, 6:2; R. Harrison – D. Young 6:4, 6:3; Alex Kuznetsov – Nielsen 4:6, 7:5, 6:3; Bogomolov – Witten 6:1, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności