Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Rywalizacja na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Australii, Włoszech, Francji, Holandii, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: Jużny – M. Granollers 6:2, 7:6 (6); F. Lopez – Fl. Mayer 6:3, 6:4; Paire – Simon 6:2, 2:6, 6:3; Baghdatis – Murray 6:4, 6:1.

Druga runda: Cilic – J. Melzer 6:2, 6:4; Tsonga – Llodra 4:6, 6:4, 6:4; Troicki – J. Nieminen 7:6 (4), 7:5.

San Jose – ATP

Pierwsza runda: Karlovic – Sweeting 6:4, 6:4; Kendrick – Kunitsyn 7:5, 3:6, 6:4; Verdasco – R. Ram 6:2, 6:2; Monfils – Klahn 6:3, 6:2.

Druga runda: Berankis – D. Young 6:4, 5:7, 7:5; Raonic – Blake 6:2, 7:6 (4).

Costa do Sauipe – ATP

Druga runda: Dolgolopolv – Ramirez Hidalgo 7:5, 6:4; R. Mello – Montanes 6:3,6:3; Starace – L. Mayer 6:4, 7:6 (9); Machado – Volandri 6:2, 6:1; Bellucci – Berlocq 6:4, 7:5; Andujar – Robredo 6:4, 5:7, 6:2; Chela – Kubot 3:6, 7:5, 6:3; Almagro – J. Souza 6:2, 6:2.

Paryż – WTA

Pierwsza runda: Petkovic – Kerber 7:5, 3:6, 6:2; Arvidsson – Cornet 6:2, 7:6 (5); Wickmayer – Vesnina 7:6 (1), 6:2; Arvidsson – Cornet 6:2, 7:6 (5); Petrova – Razzano 6:1, 6:3.

Druga runda: Clijsters – Barrois 4:6, 6:2, 6:0; Cibulkova – Oudin 6:4, 7:6 (5).

Pattaya – WTA

Druga runda: Voskoboeva – Kirilenko 1:6, 7:5, 6:4; S. Peng – Baltacha 2:6, 6:1, 6:4; Ivanovic – Craybas 4:6, 6:1, 7:5; Vinci – S. Zhang 7:5, 6:1.

Caloundra

Pierwsza runda: Tomic – Polansky 7:6 (3), 2:6, 6:3; Udomchoke – Cervenak 4:6, 7:6 (2), 6:2; T-H Yang – Gong 6:2, 6:4; Klec – Lojda 6:3, 6:4.

Druga runda: Ball – Lemke 6:3, 6:4; Zemlja – Bester 7:6 (4), 7:6 (4).

Bergamo

Pierwsza runda: J. Johansson – A. Beck 7:5, 6:4; Kudryavtsev – Copil 5:2, krecz Rumuna; Kindlmann – Bolelli 6:1, 6:4.

Druga runda: S. Robert – Nielsen 6:4, 7:6 (4); Muller – Bachinger 6:4, 2:6, 7:6 (2); O. Rochus – Klizan 6:2, 3:6, 6:3; Zopp – Bozoljac 7:6 (2), 6:2.

Quimper

Pierwsza runda: De Schepper – Arnaboldi 7:6 (8), 6:7 (4), 6:4; Rieschick – Niland 6:4, 6:3; Rochette – Ouanna 6:3, 6:3; Walter – Mahut 7:5, 6:4; Gicquel – Mektic 6:3, 7:6 (1).

Druga runda: Patience – Reix 7:5, 6:1; Bautista – Burquier 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności