Polski Tenis

WYNIKI

BERLIN WTA 500: Azarenka - Sonmez 6:3, 6:3; BIRMINGHAM WTA 250: Tomljanovic - Lin Zhu 6:7 (6), 6:1, 6:4; Cocciaretto - Stephens 6:4, 6:2; GAIBA WTA 125: Bandecchi - E. Andreeva 7:5, 6:4; Pera - Falei 6:4, 7:5; Raina - Bara 6:2, 2:6, 6:0; HALLE ATP 500: M. Berrettini - Michelsen 7:6 (5), 6:2; Struff - Darderi 6:7 (2), 7:5, 7:6 (10); Fils - Koepfer 6:3, 6:4; Eubanks - Bublik 7:6 (5), 3:6, 6;3; LONDYN ATP 500: Korda - Dimitrov 6:4, 3:6, 7:5; Hijikata - Arnaldi 7:6 (0), 7:6 (7).

Rywalizacja na świecie

Tenisistki i zawodnicy walczą w Francji, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Maroku

Dubaj – WTA

Pierwsza runda: Scheepers – Kirilenko 6:2, 6:2; S. Zhang – Shvedova 6:3, 6:4; Bacsinszky – Benesova 6:3, 3:6, 6:1; Kleybanova – Pavlyuchenkova 4:6, 6:4, 6:0; Dulgheru – Baltacha 7:6 (3), 6:4; Sevastova – An. Rodionova 6:1, 5:7, 6:3; Bartoli – Date-Krumm 7:6 (8), 6:4; Kuznetsova – Llagostera Vives 6:4, 6:2.

Bogota WTA

Pierwsza runda: Castano – Medina Garrigues 7:6 (5), 2:6, 7:6 (5); M. Johansson – Halep 7:6 (5), 7:5; Mayr-Achleitner – Korrytseva 6:2, 7:6 (4); Meusburger – A. Panova 7:6 (1), 6:3.

Memphis WTA

Pierwsza runda: Krajicek – Zahlavova Strycova 6:1, 6:3; Foretz Gacon – Govortsova 6:3, 4:6, 6:4; Stevenson – Arvidsson 6:3, 6:1; Cirstea – Harrison 6:2, 6:2; Rodina – Tomljanovic 1:6, 6:0, 7:6 (5); Keothavong – Wozniak 6:2, 6:2; Marino – Hampton 6:4, 6:1; Hradecka – Ditty 6:1, 6:3; Pervak – Tatishvili 6:3, 6:4; Oudin – Pivovarova 6:4, 6:0.

Memphis – ATP

Pierwsza runda: Kendrick – K. Anderson 5:7, 6:3, 7:6 (4); Lacko – Sela 6:7 (4), 7:5, 6:3.

Marsylia – ATP

Pierwsza runda: Stakhovsky – Marchenko 6:4, 6:3; Tursunov – Dimitrov 6:7 (6), 7:5, 7:6 (4).

Buenos Aires – ATP

Pierwsza runda: Montanes – Ramirez Hidalgo 6:1, 7:6 (0); L. Mayer – Del Bonis 7:6 (1), 7:5; Fognini – Gil 1:6, 6:2, 6:2; Robredo – Max. Gonzalez 7:5, 6:2; Chela – Machado 4:6, 6:2, 6:2.

Meknes

Pierwsza runda: Knittel – A. Balazs 4:6, 6:1, 6:1; Vagnozzi – Sergeyev 6:1, 7:6 (2); Olaso – Gremelmayr 7:6 (4), 6:2; Ciric – Gensse 7:5, 7:6 (6); Crivoi – Lobkov 6:4, 6:2; Di Mauro – Fattar 6:1, 6:3; Greul – Mat. Viola 4:6, 7:6 (5), 7:5; Veic – Flock 1:6, 6:4, 6:4.

Kategoria: