Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2.

Rywalizacja na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Francji, Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kolumbii i Maroku.

Dubaj – WTA

Druga runda: Zvonareva – Vinci 6:3, 6:1; Peer – Dulgheru 6:4, 6:2; A. Radwańska – Sevastova; 7:5, 6:4; Schiavone – S. Zhang 6:3, 6:1; Azarenka – S. Peng 4:6, 6:2, 7:6 (5); Kuznetsova – Pironkova 5:7, 6:2, 6:4; Bartoli – Bacsinszky 3:6, 6:4, 6:1; Schnyder – J. Zheng 1:6, 6:0, 6:2; Stosur – Errani 6:0, 6:1; Kleybanova – Groth 6:4, 6:3; Jankovic – Scheepers 6:2, 6:3; Wozniacki – Chakvetadze 6:1, 3:5, krecz Anny; Kanepi – Petkovic 6:3, 3:6, 6:3; Morita – Mirza 6:4, 6:2; Pennetta – Zakopalova 5:7, 6:1, 6:2; Wickmayer – Na Li 6:7 (6), 7:6 (6), 6:2.

Bogota WTA

Druga runda: Garcia Vidagany – Santonja 7:5, 3:6, 6:4; Castano – Fichman 4:6, 7:5, 6:2; Suarez Navarro – Mayr-Achleitner 1:6, 6:4, 6:2; Goerges – X. Han 7:5, 3:6, 4:5 i deszcz; M. Johansson – Meusburger 6:4, 6:0.

Memphis – WTA

Druga runda: Vandeweghe – Stevenson 6:2, 6:2; Rodina – Oudin 6:1, 7:5; Marino – Cirstea 6:2, 4:6, 6:3; H. Watson – Foretz 6:2, 5:7, 6:4; Hradecka – S. Zahlavova 6:4, 6:3.

Marsylia – ATP

Pierwsza runda: Ljubicic – Golubev 6:2, 6:4; Roger-Vasselin – Clement 6:3, 6:2; Petzschner – Gulbis 7:6 (2), 6:1; Simon – N. Davydenko 7:6 (6), 6:4.

Druga runda: Tsonga – Stakhovsky 5:7, 6:4, 6:2; J. Melzer – Seppi 7:5, 6:3.

Buenos Aires – ATP

Druga runda: Montanes – Fognini 6:2, 4:6, 6:4; Chela – Zeballos 7:5, 6:2; Wawrinka – Hanescu 6:7 (2), 6:1, 7:6 (4); Monaco – Schwank 7:6 (5), 6:2.

Memphis – ATP

Pierwsza runda: Hewitt – Y-H Lu 6:4, 7:6 (4); Raonic – Verdasco 6:4, 3:6, 7:6 (5); Del Potro – Isner 6:4, 6:3; Serra – Malisse 6:2, 1:0 i krecz Xaviera.

Druga runda: Fish – Lacko 6:7 (5), 6:4, 7:6 (3); Kendrick – Blake 7:6 (5), 6:3.

Meknes

Pierwsza runda: Kirche – Khaddari 6:4, 6:1.

Druga runda: Greul – Veic 6:3, 6:1; Olaso – And. Kuznetsov; 4:6, 7:6 (4), 7:6 (7); Alcaide – Skugor 6:3, 2:6, 7:6 (3); Klec – Ciric 5:7, 6:4, 7:6 (3); Knittel – El Amrani 7:5, 4:6, 6:3; Crivoi – Vagnozzi 6:4, 6:1; Di Mauro – K. Kim 6:1, 2:6, 6:2; J. Pospisil – Kirche 6:3, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności