Polski Tenis

WYNIKI

BUDAPESZT WTA 250: Avanesyan - Fręch 7:6 (5), 6:4; Lamens - Gracheva 6:3, 6:0; Monnet - Toth 6:1, 6:1; Masarova - Szabanin 6:2, 6:3; Schmiedlova - Rakhimova 3:6, 6:4, 6:0; Sorribes Tormo - Topalova 4:6, 6:3, 7:5; Timofeeva - Waltert 7:5, 7:6 (3); PALERMO WTA 250: Sharma - Blinkova 6:0, 7:5; Noha Akugue - Barthel 6:4, 2:6, 6:2; HAMBURG ATP 500: Cobolli - Altmaier 6:4, 6:7 (6), 6:3; Blanchet - Popyrin 4:6, 7:6 (6), 6:2; Marterer - Kwon 6:4, 6:7 (6), 7:5; Djere - Bergs 6:3, 7:6 (4); GSTAAD ATP 250: Riedi - Barrere 7:6 (2), 7:5; Fognini - Droguet 6:4,  6:3; Struff - Ramos-Vinolas 7:6 (6), 7:6 (4); Varillas - Thiem 6:3, 5:7, 7:6 (4); Galan - Kopriva 6:3, 6:2; NEWPORT ATP 250: Kovacevic - Mayot 7:6 (1), 6:4.

Rywalizacja na świecie

Zawodniczki i tenisiści walczą w Włoszech, Chorwacji, Francji i Korei Południowej.

Rzym – ATP

Druga runda: Hantuchova – Oprandi 7:5, 6:1; Arn – Brianti 6:4, 6:4; Hercog – Petkovic 6:4, 6:2; Pavlyuchenkova – Dushevina 7:5, 6:4; Vesnina – A. Radwańska 3:6, 6:2, 6:1; Stosur – Benesova 6:1, 7:5; Peer – Kleybanova 6:3, 7:5; Stosur – Benesova 6:1, 7:5; Medina Garrigues – Bartoli 6:4, 6:3; Jankovic – Safarova 6:0, 6:3; Na Li – Dominguez Lino 6:4, 6:2; Gajdosova – Mattek-Sands 6:2, 6:4; Wickamyer – Ivanovic 2:6, 7:6 (4), 6:3; Azarenka – Errani 6:1, 6:2; Wozniacki – An. Rodionova 6:2, 6:0.

Rzym – ATP

Druga runda: Chela – Simon 6:4, 6:2; N. Djokovic – Kubot 6:0, 6:3; Wawrinka – Volandri 6:1, 3:6, 6:2; Almagro – Querrey 6:3, 7:6 (4); Nadal – Lorenzi 6:7 (5), 6:4, 6:0; F. Mayer – J. Melzer 6:4 i krecz Jurgena; Fish – Ljubicic 7:6 (2), 5:7, 6:2; F. Lopez – Kohlschreiber 6:4, 3:6, 6:3; Starace – Troicki 6:4, 6:4; Federer – Tsonga 6:4, 6:2; Cilic – Berlocq 6:4, 6:3.

Zagrzeb

Pierwsza runda: Janowicz – Van der Merwe 6:3, 3:6, 6:4; Dodig – De Voest 6:3, 6:2.

Druga runda: J. Souza – Knittel 6:4, 6:1; Mektic – Gremelmayr 6:2, 5:7, 7:6 (6); Junqueira – Alcaide 7:6 (4), 6:2; Meffert – Veic 6:4, 6:2.

Bordeaux

Druga runda: Capdeville – Paire 6:3, 4:6, 6:3; Benneteau – R. Dutra da Silva 7:6 (3), 7:6 (4); Zeballos – Jouan 6:2, 4:6, 6:4; Mahut – Schukin 6:4, 6:3.

Busan

Druga runda: Y-H Lu – Walter; T. Ito – Im; Weintarub – Ebden; Jones – Y-K Lim – mecze przełożone na czwartek z powodu deszczu.

Kategoria: