Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Gasanova 5:7, 6:3, 6:4; Bucsa - X. You 3:6, 6:4, 7:6 (7); Kung - Jani 6:4, 6:2; Golubic - Sramkova 6:4, 6:2; Bolkvadze - Ozgen 7:6 (5), 6:4; Ma - Pattinama Kerkhove 6:3, 6:4; Buyukakcay - Gorgodze 2:6, 6:4, 6:4; STAMBUŁ: Safwat - Seyboth Wild 6:4, 6:1; Kovalik - Celikbelik 7:5, 2:6, 6:4; Kirkin - Lorenzi 6:4, 6:2; Soeda - Tabilo 6:3, 6:3; Giustino - Giannessi 7:5, 7:6 (5); Musetti - Petrovic 6:4, 7:6 (6); Taberner - Zapata Miralles 6:4, 6:2.

Rywalizują na całym świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Danii, San Marino, Hiszpanii, Austrii, Chinach, Kanadzie, Brazylii i Stanach Zjednoczonych.

Kopenhaga

W Danii poznamy dziś pierwsze ćwierćfinalistki.

Pierwsza runda: Chakvetadze – Larsson 6:4, 7:6; Lapushchenkova – Pironkova 6:4, 6:1.

Druga runda: Na Li – Baltacha 6:3, 6:2; Goerges – Barrois 6:3, 6:2; Kerber – Zahlavova 6:4, 6:2; Zakopalova – Malek 6:0, 6:3.

San Diego

W zawodach najwyżej rozstawione zostały Serbka Jelena Janković i Australijka Samatha Stosur. Mecz o awans do ćwierćfinału gra dziś Agnieszka Radwańska.

Druga runda: Peer – Szwedowa 7:5, 6:4; A. Radwańska – Safina 6:1, 6:3; Stosur – Oudin 6:4, 6:4; Kleybanova – Janković 7:5, 6:2.

Waszyngton

W stolicy USA dziś zagrają m.in. Ernests Gulbis, David Nalbandian (na zdjęciu) czy Radek Stepanek.

Druga runda: Tipsarević – Querrey 7:6, 6:3; Marchenko – Gulbis 6:1, 1:0 i krecz Łotysza; Falla – Hewitt 7:5, 3:2 i krecz Lleytona; Baghdatis – Zeballos 7:6, 7:6; Chiudinelli – Stepanek 6:1, 6:3; Nalbandian – Wawrinka 6:1, 6:3; Berdych – Tursunov 7:6, 4:6, 6:1; Golubev – Vliegen 6:2, 7:6.

San Marino

Faworytami rozgrywanego w San Marino challengera są Potito Starace, Olivier Rochus i Pere Riba.

Druga runda: Machado – Gil 6:4, 6:1; Haase – Max. Gonzalez 6:2, 3:6, 6:3; Cipolla – O. Rochus 3:6, 7:6, krecz Oliviera; Aguilar – Bolelli 4:6, 6:3, 6:4.

Segovia

Turniej w Hiszapnii rozgrywany jest na kortach twardych.

Druga runda: Kudryavtsev – Menendez 6:3, 7:5; Mannarino – Sorensen 7:5, 3:6, 4:3, krecz Louka; Bautista-Agut – Alves 4:6, 6:3, 6:4; Huta Galung – Munoz de la Nava 7:5, 7:6.

Pekin

Z zawodów w stolicy Chin odpadł zwycięzca z Saranska Ukrainiec Ivan Sergeyev.

Pierwsza runda: Heliovaara – Segeyev 6:4, 7:5.

Druga runda: Bai – A. Sitak 7:6, 6:0; Niland – J. Statham 6:4, 6:1; Recouderc – Molchanov 7:5, 6:3; Gong – N. Moser 6:4, 6:0.

Kitzbuhel

W Austrii zostaną dokończone spotkania pierwszej rundy oraz odbędą się dwa pojedynki 1/8 finału.

Pierwsza runda: Veic – O. Hernandez 7:5, 6:2; Cuevas – Semjan 4:6, 6:3, 7:6; Brown – Muster 6:4, 6:4.

Druga runda: Crivoi – Thiem 6:2, 6:4; Luczak – Peya 5:7, 7:5, 7:5.

Vancouver

Największy w tym tygodniu challenger rozgrywany jest w Kanadzie (pula nagród to 100 tys. $).

Druga runda: Berankis – G. Muller 6:4, 6:4; J. Levine – Alex Kuznetsov 6:4, 6:4; Sela – Capdeville 4:6, 6:2, 6:0; Matosević – Guccione 4:6, 6:2, 7:5.

Campos Do Jordao

Z numerem 1, został w Brazylii rozstawiony Ricardo Mello.

Druga runda: Hocevar – Souza 6:2, 6:4; G. Lapentti – Baker 6:4, 7:6; Mello – Pereira 6:1, 6:2; Zampieri – Felder 6:7, 6:4, 6:1; Cabal – Molteni 6;4, 6:3; Farah – Dutra da Silva 6:4, 6:2; van der Merwe – T. Ito 6:3, 6:7, 6:0; R. Ghedin – Matsui 1:6, 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności