Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Korda - Lamasine 7:6 (3), 4:6, 7:6 (7); Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Rywalizują na świecie

przez maka

Nie brakuje niespodzianek w trwających w tym tygodniu turniejach. Wczoraj w Madrycie przegrały Caroline Wozniacki i Jelena Dementiewa. Z turnieju wycofali się David Nalbandian i Tomas Berdych.

Madryt

W stolicy Hiszpanii zagrają dzisiaj m.in. Ana Ivanović, Serena i Venus Williams czy Rafael Nadal (na zdjęciu). Na korcie numer 6, póżnym wieczorem, mecz drugiej rundy zagrają Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

Druga runda kobiet: Janković – Ivanović 4:6, 6:4, 6:1; Parra Santonja – Peng 1:6, 7:6, 6:3.

Trzecia runda kobiet: V. Williams – Schiavone 6:3, 6:1, 6:2; Pietrova – S. Williams 4:6, 6:2, 6:3; Safarova – Dulgheru 6:7, 6:1, 7:6.

Druga runda mężczyzn: Cilić – Schwank 6:3, 6:0; Hanescu – Munoz de la Nava 6:0, 4:6, 6:3; F. Lopez – O. Hernendez 6:1, 6:2; Gulbis – Jużny 7:6, 6:4; Monaco – Bellucci 6:2, 6:2; Monfils – Petzschner 1:1 i krecz Niemca; Isner – Giraldo 1:6, 7:6, 6:2; Nadal – Dolgopolov 6:4, 6:3; Almagro – Soderling 6:4, 7:5; Wawrinka – L. Mayer 6:4, 4:2 i krecz; J. Melzer – Fish 3:6, 6:1, 6:4; Murray – Chela 6:3, 6:3; Ferrer – Baghdatis 1:6, 6:3, 7:5; Garcia-Lopez – Tsonga 6:2, krecz Francuza.

Bordeaux

Jako trzeci pojedynek od godz. 13 zaplanowano mecz Tomasza Bednarka i Mateusza Kowalczyka.

Druga runda: Istomin – Guez 6:4, 3:6, 6:3; Roger-Vasselin – Clement 6:2, 6:7, 6:3; Malisse – Hernych 6:2, 4:6, 7:6; Serra – Mahut 6:1, 6:3.

Zagrzeb

W środę w Chorwacji zagrają m.in.wracający do dobrej formy, Gaston Gaudio, czy Federico Del Bonis.

Pierwsza runda: Schukin – Devvarman 7:6, 1:6, 6:1; Daniel – Mektić 7:6, 3:6, 6:4.

Druga runda: Zemlja – Gaudio 6:5 i deszcz; Del Bonis – Yani 6:3, 6:3.

Biella

We Włoszech wczoraj deszcz uniemożliwił dokończenie pojedynków pierwszej rundy. Także dziś padajacy deszcz zakłóca przebieg zawodów.

Pierwsza runda: Fioravante – Gaio 6:0, 6:7, 6:3; Reister – Ungur 3:6, 6:3, 6:3; Lorenzi – Alund 6:4, 4:6, 6:3.

Druga runda: Kindlmann – Recouderc 6:2, 7:5; Gabashvili – Ignatik 7:6, 6:4; Phau – Kamke 6:3, 6:0; Mertens – Sorensen 1:6, 7:6, 6:2; Starace – Brzezicki 2:2 i deszcz.

Busan

W koreańskiej imprezie (korty twarde) jednym z faworytów jest Yen-Hsun Lu.

Pierwsza runda: T. Suzuki – Stadler 6:4, 6:4; Soeda – T. Yang 6:2, 6:0; T. Ito – Raonic 6:4, 2:6, 6:4.

Druga runda: W. Jun – Peya 4:6, 6:1, 6:1; Junaid – Vardhan 6:3, 7:6; Kondo – Juska 3:6, 6:4, 6:4; Y-H Lu – And. Martin 6:1, 6:3.

Sarasota

Faworytem turnieju na Florydzie jest Amerykanin Jesse Levine.

Druga runda: B. Rodriguez – K. Kim 6:2, 6:3; Dabul – Estrella 6:4, 6:2; Sweeting – J. Baker 6:2, 6:4; Reynolds – Bangoura 6:2, 6:4; M. Reid – Alex Kuznetsov 4:6, 6:3, 6:3; Garza – Sirianni 6:3, 7:6; Levine – Kelly 6:1, 6:1; Nishikori – Smyczek 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności