Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Snigur - Mrdeza 6:4, 6:3; N-L. Han - Muramatsu 6:2, 6:3; Y. Yuan - Bains 7:6 (1), 6:0; STAMBUŁ: Menezes - Galan 7:6 (5), 6:3.

Rywalizują na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy rywalizują w turniejach WTA i ATP, Drużynowym Pucharze Świata oraz challengerach.

Nicea

W Francji dokończone zostaną pojedynki 2. rundy. Dzisiaj będą walczyć m.in. Robin Soderling, Richard Gasquet, Leonrado Mayer czy Marcos Baghdatis.

Druga runda: Soderling – O. Rochus 6:2, 4:6, 4:6; Gasquet – Dolgopolov 6:0, 2:6, 6:3; Monfils – Chiudinelli 1:6, 6:1, 6:4; Starce – Kubot 6:3, 6:4; Baghdatis – Greul 6:3, 6:2; L. Mayer – Bellucci 6:4, 6:1; Verdasco – Serra 6:2, 6:2.

Warszawa

Dzisaj na warszawskich kortach zagra m.in. Dunka Caroline Wozniacki (na zdjęciu), Włoszka Tathiana Garbin.

Druga runda: Wozniacki – Hercog 2:6, 6:3, 6:4; Zheng – Garbin 6:1, 6:1; Arn – Zakopalova 6:4, 6:4; A. Bondarenko – Zahlavova Strycova 6:2, 6:4; Errani – Rybarikova 7:6, 6:3; Na Li – Piter 6:0, 6:3; Dulgheru – Bascinszky 6:2, 6:4; Pironkova – Dementieva 7:5, 4:6, 6:4.

Strasburg

W Francji rozstawiona z numerem 1 jest Rosjanka Maria Sharapova.

Druga runda: Szarapova – Evtimova 6:3, 6:0; Goerges – Bammer 6:1, 7:6; Arvidsson – Razzano 3:6, 6:3, 6:2; Medina Garrigues – Hradecka 6:4, 3:0 i krecz Czeszki; Sevastova – Mladenovic 6:1, 6:2; Barrois – Meusburger 7:5, 6:3; Rodionova – Baltacha 1:2 i krecz Brytyjki; King – Cornet 6:3, 6:2.

Dusseldorf

Osiem reprezentacji walczy o Drużynowy Puchar Świata.

Czechy – Australia 2:1: Berdych – Ball 6:3, 7:6; Dlouhy/Hajek – Ball/Luczak 3:6, 7:5, 6:10.

Argentyna – Niemcy 2:1: Schwank – A. Beck 7:6, 2:6, 6:3, Monaco/Zeballos – Kas/Kohlschreiber 6:2, 6:3.

Francja – Serbia 2:0: Chardy/Mahut – Troicki/Zomonjic 7:6, 6:2.

USA – Hiszpania 2:1; B. Bryan/M. Bryan – Gimeno-Traver/M.Lopez 6:3, 7:5.

Fergana

W Uzbekistanie faworytami są Rosjanin Alexandre Kudryavtsev i Amerykanin Brendan Evans.

Druga runda: Gong – T. Ito 7:5, 6:3; Kudryavtsev – Rudnev 6:3, 6:1; Zhang – Duclos 7:5, 5:7, 6:2; An. Martin 1:6, 6:4, 6:2; B. Evans – Donskoy 6:4, 7:5; Kirillov – Dustov 6:3, 6:4; Y. Kim – Y. Lim 6:3, 1:1 krecz; Okun – Uzakov 6:2, 6:2.

Cremona

We Francji do rozegrania został jeden pojedynek 1. rundy. Odbędą się też cztery spotkania 1/8 finału.

Pierwsza runda: Peya – Menga 1:6, 7:6, 4:0 i krecz Włocha.

Druga runda: Tomić – Pella 7:6, 6:2; Copil – A. Gonzalez 6:3, 6:2; Crugnola – J. Baker 6:3, 6:2; Soeda – Mektić 6:2, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności