Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Gasanova 5:7, 6:3, 6:4; Bucsa - X. You 3:6, 6:4, 7:6 (7); Kung - Jani 6:4, 6:2; Golubic - Sramkova 6:4, 6:2; Bolkvadze - Ozgen 7:6 (5), 6:4; Ma - Pattinama Kerkhove 6:3, 6:4; Buyukakcay - Gorgodze 2:6, 6:4, 6:4; STAMBUŁ: Kirkin - Lorenzi 6:4, 6:2; Soeda - Tabilo 6:3, 6:3; Giustino - Giannessi 7:5, 7:6 (5); Musetti - Petrovic 6:4, 7:6 (6); Taberner - Zapata Miralles 6:4, 6:2.

Rywalizują na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Stanach Zjednoczonych, Turcji, Uzbekistanie, Kanadzie, Włoszech i Brazylii.

Toronto

W Rogers Cup zawodnicy będą walczyć o awans do półfinału. Ciekawie zapowiada się potyczka Rogera Federera z Tomasem Berdychem (na zdjęciu).

Ćwierćfinały: Murray – Nalbandian 6:2, 6:2; Nadal – Kohlschreiber 3:6, 6:3, 6:4; Federer – Berdych 6:3, 5:7, 7:6; Djoković – Chardy 6:2, 6:3.

Cincinnati

W zawodach w stanie Ohio zagrają dziś m.in. Flavia Pennetta, Ana Ivanović czy Kim Clijsters.

Ćwierćfinały: Pavlyuchenkova – Wickmayer 7:5, 3:6, 6:1; Ivanović – Amanmuradova 6:1, 6:3; Clijsters – Pennetta 7:6, 6:4; Szarapowa – Bartoli 6:1, 6:4.

Stambuł

W Turcji zagrają mi.in. Martin Fischer i Adrian Mannarino.

Ćwierćfinały: Kukushkin – Kravchuk 6:2, 6:2; Gil – M. Fischer 6:4, 7:6; Mannarino – Ungur 6:4, 7:5; Kunitsyn – J. Sousa 4:6, 6:0, 6:3.

Samarkand

W Uzbekistanie poznamy dziś finalistów.

Półfinały: And. Martin – Juska 5:4 i krecz Łotysza; Semjan – Zopp 6:4, 3:6, 7:6.

Trani

We Włoszech zagrał dziś Jerzy Janowicz.

Ćwierćfinały: Trevisan – Giorgini 7:6, 6:2; Huta Galung – Cipolla 3:6, 6:4, 6:2; Volandri – Aldi 6:0, 6:4; Tavares – Janowicz 4:6, 6:4, 6:3.

Binghamton

W challengerze w USA zostanie dokończona druga runda, której rozegranie uniemożliwiły opady deszczu. Zaplanowano również pojedynki 1/4 finału.

Druga runda: Witten – Matosević 6:2, 5:7, 7:5; Nishikori – Balleret 6:3, 6:4; Dabul – Klingemann 6:2, 6:1; Bogomolov – Harrison 6:3, 6:7, 6:2.

Ćwierćfinały: Kendrick – Soeda 6:1, 6:4; Guccione – Klahn 6:4, 6:2; Bogomolov – Witten 1:6, 6:4, 6:3; Nishikori – Dabul 7:6, 6:2.

Brasilia

Faworytembrazylijskich kibiców jest Ricardo Mello.

Półfinały: T. Ito – R. Mello 6:2, 6:4; van der Merwe – Dutra da Silva 6:3, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności