Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); Fucsovics - Coric 6:4, 6:1; BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; Schwartzman - Kecmanovic 6:0, 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Rywalizują w challengerach

przez maka

W tym tygodniu zawodnicy walczą w challengerach w Włoszech, Holandii, Chorwacji, Hiszpanii, Rumunii i Francji. Tenisistki rywalizują w dużej imprezie w Italii.

W Sewilli poznamy dziś półfinalistów, w Chorwacji zaplanowano spotkania pierwszej i drugiej rundy. W pozostałych imprezach rozegrane zostaną pojedynki 1/8 finału.

W St. Remy walkę o ćwierćfinał wygrał Jerzy Janowicz.

Biella

Druga runda: Pous-Tio – Suarez Navarro 6:1, 6:2; M. Johansson – Ungur 6:3, 6:1; Malek – Tinjic 6:4, 4:6, 6:1; S. Zahlavova – Koryttseva 4:6, 6:4, 6:1; Voracova – Klepac 6:3, 6:2; Ondraskova – Irigoyen 6:2, 6:4; Garbin – Krunic 6:3, 1:6, 6:4; Thorpe – Oprandi 7:5, krecz Rominy.

Genua

Pierwsza runda: Starace – Begemann 6:4, 6:7, 6:3.

Druga runda: Volandri – Trusendi 6:0, 4:6, 6:3; Zverev – de Voest 6:3, 7:6; Andujar – Kretchmer 7:5, 6:2; Kumantsov – Gabashvili 2:6, 6:4, 7:5; Bolelli -Heras 6:2, 7:5; Fognini – Giannessi 6:3, 6:4; Starace – Hernych 6:1, 6:3; Seppi – Andreev 1:6, 6:1, 6:2.

St. Remy

Druga runda: Ouanna – Brezac 6:1, 6:2; Niland – Ignatik 7:5, 6:4; Schuettler – Renard 7:6, 6:2; G. Muller – Heliovaara 6:2, 6:7 (3), 6:2; Roger-Vasselin – Pavlovs 6:2, 6:4; Bohli – Stoppini 5:5 i krecz Włocha; Janowicz – Millot 7:6, 7:6; Kunitsyn – Hilaire 6:1, 6:3.

Alphen aan den Rijn

Druga runda: Knittel – Sijsling 2:6, 7:6, 6:1; Berta – Greul; Struff – Arnaboldi 6:3, 4:6, 7:6; Schoorel – Bloemke 4:6, 6:4, 6:1; Patience – T. Nieminen 6:1, 6:4; A. Beck – Gensse 3:6, 6:4, 6:3; Huta Galung – Junaid 7:6, 6:3; Ch. Rochus – Sergeyev 6:3, krecz Ivana.

Sewilla

Ćwierćfinały: Machado – Crugnola 6:3, 6:1; Ciric – J. Ward 3:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas – J. Sousa 5:7, 6:3, 6:0; Riba – Navarro 6:4, 4:6, 6:2.

Brasov

Druga runda: Haider-Maurer – Zopp 6:3, 6:2; Trevisan – Tosic 6:1, 6:0; Alcaide – Klec 7:6, 7:6; Prodon – Copil 6:4, 6:4; di Mauro – Sabau 1:6, 6:3, 6:3; J. Pospisil – Aldi 6:2, 6:1; Giorgini – Cervenak 7:6, 5:7, 6:4; Ungur – Gard 6:1, 7:5.

Rijeka

Pierwsza runda: Skugor – Vagnozzi 6:4, 7:5; Berlocq – Mat. Viola 6:3, 2:6, 6:3; Brizzi – Basic 3:6, 7:5, 6:1; Kavcic – Junquiera 4:6, 6:3, 6:2; Dasnieres de Veigy – Mecir 6:2, 6:1; Mektić – Konecny 7:5, 7:6; Kindlmann – Cerovic 6:4, 6:4; Ramirez-Hidalgo – Semjan 6:3, 6:2; I. Minar – M. Djokovic 6:3, 7:6.

Druga runda: Zemlja – Setkic 6:3, 6:1; And. Martin – Prpic 6:2, 6:3; Bachinger – Veic 6:3, 6:2; Brizzi – Skugor 6:4, 7:6; A. Balazs – Kindlmann 6:4, 7:5; Ramirez Hidalgo – Mektic 7:6, 6:4; Berlocq – Dasnieres de Veigy 6:3, 6:3; Kavcic – I. Minar 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności