Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Świątek - Pattinama Kerkhove 6:4, 4:6, 6:3; Fręch - Schmiedlova 6:4, 6:4; Halep - Flipkens 7:5, 6:4; Anisimova - L. Davis 2:6, 6:3, 6:4; Boulter - Pliskova 3:6, 7:6 (4), 6:4; Pegula - Dart 4:6, 6:3, 6:1; Martic - Kucova 7:6 (4), 6:3; Rybakina - Andreescu 6:4, 7:6 (5); Krejcikova - Golubic 6:3, 6:4; Kvitova - A. Bogdan 6:1, 7:6 (5); Badosa - Bara 6:3, 6:2; Cornet - C. Liu 6:3, 6:3; Tomljanovic - C. Harrison 6:2, 6:2; Q. Zheng - Minnen 6:4, 6:1; Mertens - Udvardy 3:6, 7:6 (5), 7:5; Watson - Q. Wang 7:5, 6:4; Tan - Sorribes Tormo 6:3, 6:4; Molcan - Giron 6:3, 6:2, 6:4; Gasquet - McDonald 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Van de Zandschulp - Ruusuvuori 3:6, 6:1, 6:4, 6:4; Fritz - Gray 6:3, 7:6 (3), 6:3; Kyrgios - Krajinovic 6:2, 6:3, 6:1; Sonego - Gaston 7:6 (4), 6:4, 6:4; Tsitsipas - Thompson 6:2, 6:3, 7:5; Garin - Grenier 6:3, 6:1, 6:1; Galan - Bautista Agut walkower; L. Broady - Schwartzman 6:2, 4:6, 0:6, 7:6 (6), 6:1; Nakashima - Shapovalov 6:2, 4:6, 6:1, 7:6 (6); Brooksby - Bonzi 7:6 (3), 7:5, 6:3.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Rzym – Radwańska odpadła w ćwierćfinale

Polacy startowali w turnieju Internazionali BNL d’Italia w Rzymie.

Agnieszka Radwańska jest rozstawiona z 3. Wygrała z Argentynką Paulą Ormaecheą 6:3, 6:2 i Włoszką Francescą Schiavone 6:4, 6:1. W ćwierćfinale uległa Serbce Jelenie Jankovic 4:6, 4:6.

Drabinka singla kobiet w Rzymie – Kliknij tutaj

Jerzy Janowicz przegrał z Niemcem Philippem Kohlschreiberem 6:4, 6:7 (6), 2:6. W tie-breaku drugiego seta prowadził 6:4. Zmarnował dwie piłki meczowe.

Drabinka singla mężczyzn w Rzymie – Kliknij tutaj

W kwalifikacjach grali Urszula Radwańska, Katarzyna Piter i Łukasz Kubot. Ula pokonała Kazaszkę Zarinę Diyas 7:6 (6), 6:2. Kasia uległa Chorwatce Ajli Tomljanovic 0:6, 1:6. Łukasz przegrał z Francuzem Adrianem Mannarino 5:7, 4:6.

W meczu o awans Ula przegrała ze Szwajcarką Belindą Bencic 1:6, 2:6.

Drabinka eliminacji kobiet w Rzymie – Kliknij tutaj

Drabinka eliminacji mężczyzn w Rzymie – Kliknij tutaj

W grach podwójnych zaprezentują się Alicja Rosolska, Klaudia Jans-Ignacik, Katarzyna Piter, Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski i Łukasz Kubot.

Jans-Ignacik i Australijka Casey Dellacqua wygrały z Piter i Chanelle Scheepers (RPA) 4:6, 7:5, 10:2. Rosolska i Kanadyjka Gabriela Dabrowski przegrały z Francuzką Kristiną Mladenovic i Włoszką Flavią Pennettą 3:6, 1:6.

W 1/8 finału Jans-Ignacik i Dellacqua zwyciężyły walkowerem w meczu z Rumunką Monicą Niculescu i Chinką Shuai Zhang. W ćwierćfinale przegrały z Hiszpanką Anabel Mediną Garrigues i Kazaszką Jarosławą Shvedovą 4:6, 1:6.

Drabinka debla kobiet w Rzymie – Kliknij tutaj

Kubot w parze ze Szwedem Robertem Lindstedtem zostali rozstawieni z siódemką i rozpoczną zmagania od drugiej rundy. Matka i Fryta przegrali z Hiszpanami Pablo Andujarem i Marcelem Granollersem 3:6, 6:4, 5:10.

Kubot i Lindstedt sie sprostali Niemcowi Tommiemu Haasowi i Czechowi Radkowi Stepankowi 2:6, 7:6 (1), 9:11.

Drabinka debla mężczyzn w Rzymie – Kliknij tutaj

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności