Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Kalinskaya - Świątek 6:4, 6:4; Paolini - Cirstea 6:2, 7:6 (6); LOS CABOS ATP 250: A. Zverev - Kokkinakis 6:3, 6:4; Thompson - Michelsen 0:6, 7:6 (1), 7:5; S. Tsitsipas - Kovacevic 7:6 (1), 6:3; Ruud - Borges 6:3, 6:2.

Siostry Radwańskie na szlachetnych zakupach

Buty, kurtki, pachnące kosmetyki i czekoladki – Urszula i Agnieszka Radwańskie wyszły z zakupów z pełnym po brzegi wózkiem.

Wszystkie rzeczy trafią do potrzebującej rodziny z Nowej Huty. Znane tenisistki już po raz drugi włączyły się w akcję SZLACHETNA PACZKA.

Zapowiadają, że nie omieszkają zrobić PACZKI dla potrzebującej rodziny także za rok.

Ula i Agnieszka w tym roku zdecydowały się pomóc ubogiej rodzinie z dwójką synów – czternastoletnim Piotrkiem i ośmioletnim Adasiem.

Młodszy z chłopców cierpi na padaczkę i astmę oskrzelową. Rodzice starają się jak mogą, ale trudno związać im koniec z końcem.

Pan Artur pracuje dorywczo, jego żona na jedną czwartą etatu. W czwórkę mieszkają w maleńkiej kawalerce.

– Musi im być naprawdę ciężko, w sytuacji, kiedy oboje rodziców nie mają stałej pracy – mówi Agnieszka Radwańska. – Cieszymy się, że dzięki tej PACZCE ich święta będą radośniejsze.

– Od samego początku spodobał nam się pomysł na pomaganie w SZLACHETNEJ PACZCE. Każdą rzecz wybieramy z myślą o konkretnym człowieku, wiemy jaki wybrać rozmiar, jaki kolor się spodoba. Czujemy, że taka pomoc ma sens, że jest naprawdę skuteczna – przekonuje Ula Radwańska.

Obie siostry już umówiły się z ekipą PACZKI na szlachetne zakupy w przyszłym roku. A na razie zachęcają wszystkich do włączenia się w SZLACHETNĄ PACZKĘ, przygotowując pomoc dla konkretnej rodziny lub choćby tak prostym gestem, jak wysłanie SMS-a.

Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI. Wyślij SMS SMS o treści PACZKA na numer 72510 (koszt 2,44 z VAT we wszystkich sieciach).

Zmieńmy świat na lepsze. Zróbmy to razem!

Zdjęcia z zakupów w dziale GALERIA

Kategoria: