Polski Tenis

WYNIKI

KANTON WTA 250: Xiyu Wang - Linette 6:0, 6:2; GUADALAJARA WTA 1000: Dolehide - Kenin 7:5, 6:3; Sakkari - C. Garcia 6:3, 6:0; CHENDGU ATP 250: Dimitrov - Varillas 6:3, 6:4; Rinderknech - Giron 7:6 (2), 6:4; Musetti - Sekulic 7:6 (2), 6:7 (4), 6:0; Kecmanovic - Moutet 6:2, 6:4; ZHUHAI ATP 250: Korda - A. Muller 6:1, 2:6, 6:3; Etcheverry - Svrcina 6:2, 6:3.
Polska Liga Tenisa

Siostry Radwańskie na szlachetnych zakupach

Buty, kurtki, pachnące kosmetyki i czekoladki – Urszula i Agnieszka Radwańskie wyszły z zakupów z pełnym po brzegi wózkiem.

Wszystkie rzeczy trafią do potrzebującej rodziny z Nowej Huty. Znane tenisistki już po raz drugi włączyły się w akcję SZLACHETNA PACZKA.

Zapowiadają, że nie omieszkają zrobić PACZKI dla potrzebującej rodziny także za rok.

Ula i Agnieszka w tym roku zdecydowały się pomóc ubogiej rodzinie z dwójką synów – czternastoletnim Piotrkiem i ośmioletnim Adasiem.

Młodszy z chłopców cierpi na padaczkę i astmę oskrzelową. Rodzice starają się jak mogą, ale trudno związać im koniec z końcem.

Pan Artur pracuje dorywczo, jego żona na jedną czwartą etatu. W czwórkę mieszkają w maleńkiej kawalerce.

– Musi im być naprawdę ciężko, w sytuacji, kiedy oboje rodziców nie mają stałej pracy – mówi Agnieszka Radwańska. – Cieszymy się, że dzięki tej PACZCE ich święta będą radośniejsze.

– Od samego początku spodobał nam się pomysł na pomaganie w SZLACHETNEJ PACZCE. Każdą rzecz wybieramy z myślą o konkretnym człowieku, wiemy jaki wybrać rozmiar, jaki kolor się spodoba. Czujemy, że taka pomoc ma sens, że jest naprawdę skuteczna – przekonuje Ula Radwańska.

Obie siostry już umówiły się z ekipą PACZKI na szlachetne zakupy w przyszłym roku. A na razie zachęcają wszystkich do włączenia się w SZLACHETNĄ PACZKĘ, przygotowując pomoc dla konkretnej rodziny lub choćby tak prostym gestem, jak wysłanie SMS-a.

Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI. Wyślij SMS SMS o treści PACZKA na numer 72510 (koszt 2,44 z VAT we wszystkich sieciach).

Zmieńmy świat na lepsze. Zróbmy to razem!

Zdjęcia z zakupów w dziale GALERIA

Kategoria: