Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Skrzaty walczyły w Puszczykowie

W Puszczykowie rozgrywany jest ogólnopolski turniej klasyfikacyjny do lat 12.

Zmagania skrzatów odbywały się w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie.

W turnieju dziewcząt Wiktoria Rutkowska wygrała w finale z Julią Oczachowską. Wśród chłopców na starcie pojawiło się aż pięciu zawodników z czołowej dziesiątki rankingu PZT. Triumfował Dawid Taczała.

Dziewczęta

Pierwsza runda singla: (1) Rutkowska – bye; Sołkiewicz – Kończal 6:1, 6:0; Wierzbowska – Andrukonis 6:0, 6:0; (6) Makal – bye; (3) Pawlak – bye; Ciesielska – Wybudowska 6:1, 6:0; Kubka – Mrugowska 6:4, 6:2; (7) Zając – bye; (8) Bałdyga – bye; Piwowar – A. Nowicka 6:1, 6:1; Rodig – Górecka 6:3, 6:1; (4) Falkowska – bye; (5) Nadajewska – bye; Gołębniak – Krygier 6:1, 6:0; K. Wiśniewska – Stawarz 6:0, 6:2; (2) Oczachowska – bye.

Druga runda singla: Rutkowska – Sołkiewicz 6:1, 6:0; Wierzbowska – Makal 6:3, 6:1; Pawlak – Ciesielska 6:4, 7:5; Kubka – Zając 6:3, 6:2; Piwowar – Bałdyga 6:4, 6:0; Falkowska – Rodig 6:1, 6:0; Nadajewska -Gołębniak 6:2, 4:6, 10:2; Oczachowska – K. Wiśniewska 6:4, 4:6, 10:2.

Ćwierćfinały singla: Rutkowska – Wierzbowska 6:1, 6:4; Pawlak – Kubka 7:5, 6:1; Falkowska – Piwowar 6:2, 6:2; Oczachowska – Nadajewska 6:2, 6:1.

Półfinały singla: Rutkowska – Pawlak 6:0, 6:4; Oczachowska – Falkowska 6:1, 6:1.

Finał singla: Rutkowska – Oczachowska 6:4, 6:2.

Pierwsza runda debla: (1) Pawlak/Rutkowska – bye; Oczachowska/Wierzbowska – Bałdyga/Zając 6:0, 6:1; Kubka/Nowicka – bye; (2) Falkowska/Nadajewska – bye.

Półfinały debla: Pawlak/Rutkowska – Oczachowska/Wierzbowska 7:5, 4:6, 10:8; Falkowska/Nadajewska – Kubka/Nowicka 6:1, 6:2.

Finał debla: Pawlak/Rutkowska – Falkowska/Nadajewska 6:0, 6:3.

Chłopcy

Pierwsza runda singla: (1) Wojtkowiak – Politowicz 6:1, 6:0; K. Barański – Szycko 6:3, 6:1; Przygodzki – Piątkowski 6:2, 6:2; Wetoszka – (7) Kosiński 7:5, 6:1; (3) Kwiatkowski – Goldberg 6:0, 6:2; Bzowy – Mackiewicz 6:4, 6:1; Heliasz – Bondar 6:4, 7:6 (6); (6) Szymański – Jan Chrapisiński 6:4, 6:1; (5) T. Pala – A. Nowakowski 6:0, 6:2; Piotrowski – Pawlicki walkower; M. Matuszewski – Cieśla 6:2, 1:6, 10:5; (4) Skutella – J. Pala 6:4, 3:6, 10:5; Taczała – (8) Olech 2:6, 7:6 (1), 10:5; Konopko – Niełacny 3:6, 6:2, 10:7; Galus – Zaworski 6:2, 6:4; (2) Kolasiński – Ćwik 6:2, 6:0.

Druga runda singla: Wojtkowiak – K. Barański 6:2, 6:1; Wetoszka – Przygodzki 6:2, 7:5; Kwiatkowski – Bzowy 6:0, 6:0; Szymański – Heliasz 6:0, 6:0; T. Pala – Piotrowski 6:1, 6:1; M. Matuszewski – Skutella 7:6 , 6:4; Taczała – Konopko 6:0, 6:3; Kolasiński – Galus 6:3, 7:5.

Ćwierćfinały singla: Wetoszka – Wojtkowiak 2:6, 6:3, 10:8; Kwiatkowski – Szymański 6:4, 6:1; T. Pala – M. Matuszewski 6:4, 6:4; Taczała – Kolasiński 6:3, 6:4.

Półfinały singla: Kwiatkowski – Wetoszka 6:2, 6:0; Taczała – T. Pala 6:3, 6:1.

Finał singla: Taczała – Kwiatkowski 6:2, 6:2.

Pierwsza runda debla (1) Skutella/Wojtkowiak – bye; Bzowy/Piotrowski – Barański/Goldberg 6:4, 6:2; J. Pala/T. Pala – (4) Konopko/Olech 6:2, 7:5; M. Matuszewski/Niełacny – Galus/Wetoszka 1:6, 7:5, 16:14; Przygodzki/Taczała – Bondar/Szycko 6:2, 6:1; (3) Jan Chrapisiński/Szymański – bye; Cieśla/Nowakowski – Ćwik/Zaworski walkower; (2) Kolasiński/Kwiatkowski – bye.

Ćwierćfinały debla: Skutella/Wojtkowiak – Bzowy/Piotrowski 6:2, 6:0; Matuszewski/Niełacny 6:3, 6:4; Chrapisiński/Szymański – Przygodzki/Taczała 6:0, 6:3; Kolasiński/Kwiatkowski – Cieśla/Nowakowski 6:4, 6:2.

Półfinały debla: Skutella/Wojtkowiak – Matuszewski/Niełacny 6:0, 1:6, 10:5; Chrapisiński/Szymański – Kolasiński/Kwiatkowski 6:2, 5:7, 10:4.

Finał: Chrapisiński/Szymański – Skutella/Wojtkowiak 6:0, 1:6, 10:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności