Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA WTA 250: Linette - Masarova 6:3, 6:4; Fręch - Salkova 6:4, 6:7 (4), 2:2 i krecz Dominiki; Kalinina - Jacquemot 7:5, 3:6, 6:2; Selekhmeteva - Von Deichmann 6:1, 6:2; JASSY WTA 250: Bondar - Bassols Ribera 7:5, 6:4; Paquet - Waltert 6:1, 7:5; Danilovic - Todoni 6:1, 6:1; Janicijevic - Bulgaru 6:2, 7:6 (6); Boskovic - Lepchenko 6:3, 6:4; Avanesyan - Martic 6:2, 5:7, 6:4; WARSZAWA WTA 125: Feistel - Serban 6:2, 5:7, 6:4; U. Radwańska - Albie 2:6, 6:0, 6:2; Aiava - Stevanovic 6:3, 6:2; KITZBUHEL ATP 250: Diaz Acosta - Coria 2:6, 6:3, 6:0; Galan - Medjedovic 6:4, 5:7, 6:3; Gaston - Altmaier 6:4, 6:7 (5), 6:4.

Sobota na świecie

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Japonii, Bośni i Chile.

Indian Wells – WTA

Druga runda: Safina – Hantuchova 7:6 (2), 6:4; Pennetta – Baltacha 6:4, 3:6, 6:4; U. Radwańska – Zakopalova 6:3, 5:7, 6:2; Rezai – S. Zhang 7:6 (5), 6:0; Stosur – Pous-Tio 6:2, 6:2; Hradecka – Dulgheru 4:6, 6:4, 6:4; A. Radwańska – Benesova 7:6 (5), 6:4; Martinez Sanchez – Halep 7:5, 6:0; Kleybanova – Szavay 6:3, 7:5; Wozniacki – Stephens 6:3, 6:2; Azarenka – Makarova 6:4, 6:3; Kirilenko – Chakvetadze 6:2, 1:3, krecz Anny; S. Peng – Na Li 4:6, 6:3, 6:3; Arvidsson – Petrova 6:4, 7:6 (3); Sharapova – Medina Garrigues 7:5, 6:7 (3), 6:1; McHale – Kuznetsova 7:6 (4), 7:6 (7).

Indian Wells – ATP

Druga runda: Verdasco – Berankis 7:5, 2:0 krecz Richarda; Devvarman – Baghdatis 7:5, 6:0; Robredo – Zverev 6:3, 3:6, 7:5; Montanes – J. Nieminen 7:6 (5), 2:6, 7:6 (2); Del Potro – Ljubicic 5:7, 6:4, 6:2; Karlovic – Ferrer 7:6 (3), 6:3; D. Young – Murray 7:6 (4), 6:3; Simon – Schuettler 6:3, 7:6 (5); Kohlschreiber – Smyczek 2:6, 6:2, 7:6 (6); Dolgopolov – Hanescu 6:4, 6:4; Nadal – De Voest 6:0, 6:2; Querrey – Tipsarevic 6:4, 6:4; Almagro – Russell 6:4, 6:4; Malisse -Tsonga 7:6 (6), 7:5; Sweeting – Monaco 6:1, 0:6, 6:1; Soderling – Berrer 6:3, 7:6 (4).

Kyoto

Półfinały: Stebe – Soeda 6:4, 6:7 (4), 7:6 (0); Meffert – Stadler 6:1, 6:3.

Finał: Meffert – Stebe 4:6, 6:4, 6:2.

Sarajewo

Półfinały: K. Beck – Basic 6:3, 6:4; A. Delic – Mahut 6:4, 1:6, 7:6 (8).

Santiago

Półfinały: Max. Gonzalez – R. Ghedin 6:2, 6:4; Prodon – H. Zeballos 6:0, 6:1.

Kategoria: