Polski Tenis

WYNIKI

STAMBUŁ: Rinderknech - Bonzi 4:6, 7:6 (1), 7:6 (3); QUIMPER - eliminacje: Żuk - Vatutin 6:3, 7:5; Kamke - Karlovskiy 6:3, 6:4; Copil - Napolitano 7:6 (6), 3:6, 6:3; Lamasine - Grenier 6:4, 7:6 (5).

Środa na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w tym tygodniu w imprezach WTA i ATP na kortach trawiastych. Dwa challengery rozgrywane są na nawierzchni ceglanej.

Queen’s Club

W londyńskiej imprezie na środę zaplanowano rozegranie pojedynków 2. rundy. Około godz. 19-20 mecz 1. rundy zagrają Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

Druga runda: Sela – G. Muller 7:5, 6:2; F.Lopez – Dimitrov 6:2, 6:4; Fish – Giraldo 7:6, 6:2; Benneteau – K. Anderson 7:5, 6:3; Nadal – Daniel 6:2, 6:2; Malisse – Tomić 6:2, 3:6, 6:2; Llodra – J. Levine 6:4, 6:2; Cilić – Mahut 6;7, 6:3, 6:2; Istomin – Brown 7:6, 6:4; Querrey – Ginepri 7:6, 6:2; M. Granollers – Gicquel 6:1, 6:4; Djoković – Lorenzi 6:3, 6:3.

Halle

W Gerry Weber Open zagrają dzisiaj m.in. Serb Viktor Troicki, Australijczyk Lleyton Hewitt i Holender Thiemo De Bakker.

Pierwsza runda: Falla – Okun 6:4, 6:3; B. Becker – Ledovskikh 6:4, 6:2.

Druga runda: Petzschner – Troicki 7:6, 6:3; Hewitt – De Bakker 6:3, 6:3; A. Beck – Kiefer 6:2, 3:6, 7:6; Lacko – Meffert 2:6, 6:4, 6:3.

Birmingham

W turnieju kobiet AEGON Classic faworytkami są Rosjanka Maria Szarapowa i Chinka Na Li.

Pierwsza runda: Kethavong – Parmentier 4:6, 7:5, 7:5; Craybas – Ferguson 7:5, 4:6, 7:6; Sprem – Barrois 5:7, 7:6, 7:6; Kanepi – Baltacha 6:1, krecz Brytyjki.

Druga runda: Wickmayer – Robson; Govortsova – de Brito 1:6, deszcz; Szarapowa – Mattek-Sands; Chakvetadze – Petković 6:4, 6:4; Rezai – Rodionova; Kudryavtseva – King 6:1, 6:2; Rybarikova – Makarova 7:5, 4:6, 7:6; Karatantcheva – Szwedowa 6:4, 6:4; Errani – Perry 6:2, 4:6, 6:1; Wozniak – Riske; Mirza – Tanasugarn 6:4, deszcz; Kerber – Morita 6:1, 7:6.

Lugano

W Szwajcarii o ćwierćfinał zagrają dzisiaj m.in. Chorwat Antonio Veic, Rosjanin Teimuraz Gabashvili (na zdjęciu) czy Argentyńczyk Maximo Gonzalez.

Druga runda: M. Fischer- Max. Gonzalez 6:3, 7:5; Ungur – S. Gonzalez 3:6, 6:3, 7:6; Alb. Martin – Bogomolov 6:3, 7:5; Gabashvili – Veic 6:3, 7:5.

Koszyce

W słowackiej imprezie tenisiści w środę będą walczyć o awans do 1/4 finału.

Druga runda: Crivoi – J. Minar 2:6, 6:2, 6:2 ; Aguilar – Recouderc 6:1, 6:3; Zampieri – Rosol 6:4, 0:6, 6:4; Krajinović – Kindlmann 6:2, 6:1; Kukushkin – Schukin 6:4, 4:6, 6:3; Mecir – Fognini 6:2, 4:6, 6:4; Ramirez-Hidalgo – Dasnieres de Veigy 6:3, 6:0; I. Minar – Polansky 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności