Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - J-J. Lu 6:4, 6:1; Liang - Al Nabhani 6:4, 6:4; Snigur - Mrdeza 6:4, 6:3; N-L. Han - Muramatsu 6:2, 6:3; Y. Yuan - Bains 7:6 (1), 6:0; Okamura - Benoit 2:6, 6:3, 7:6 (6); Xinyu Wang - Gerlach 6:1, 6:2; Guerrero Alvarez - Swan 6:4, 6:2; STAMBUŁ: Nakashima - Ilkel 3:6, 6:4, 6:3; Gaio - Clarke 6:3, 7:5; Menezes - Galan 7:6 (5), 6:3; Hoang - E. Gomez 6:7 (3), 6:2, 6:4; Bonzi - Rola 6:4, 2:1 i krecz Słoweńca; T. Griekspoor - Rosol 6:4, 7:6 (3); Rinderknech - Gunneswaran 6:4, 3:2 i krecz Hindusa.

Środa na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w tym tygodniu w trzech imprezach WTA i ATP oraz czterech challengerach.

Budapeszt

W GDF Suez Grand Prix zagrają dziś m.in. Szwajcarka Patty Schnyder (na zdjęciu) i Kolumbijka Catalina Castano.

Druga runda: Sevastova – Shuai Peng 6:1, 6:1; Hercog – Castano 4:6, 6:4, 6:4; Schnyder – Kleybanova 6:4, 6:3; Dulgheru – Chakvetadze 7:6, 1:6 i mecz przerwany z powodu ciemności.

Bastad

W Szwecji poznaliśmy dziś ćwierćfinalistki w singlu.

Druga runda: Safarova – Sprem 2:6, 7:5, 6:3; Parra Santonja – Llagostera Vives 6:4, 6:3; Vrljić – Rus 7:5, 5:7, 6:4; Pennetta – Stephens 6:1, 6:1; Dulko – Malek 6:2, 1:6, 7:6; Craybas – Groenefeld 3:6, 6:0, 6:4; Rezai – Voracova 6:4, 6:2; Strycova-Zahlavova – Amanmuradova 3:6, 6:4, 6:0.

Newport

W amerykańskiej imprezie na kortach trawiastych faworytem jest reprezentant gospodarzy Sam Querrey.

Druga runda: Brown – Querrey 6:4, 6:3; Dabul – Soeda 7:5, 6:2; Klaasen – R. Ram 5:7, 6:1, 7:6; Fish – Devvarman 6:2, 6:0; Dancević – Mahut 7:6, 6:3; R. Harrison – Kudla 7:5, 7:6; O. Rochus – Bubka 6:3, 6:3; Bloomfield – Giraldo 6:3, 7:6.

Scheveningen

W holenderskim Siemens Open zagrają m.in. Brazylijczyk Julio Silva i Francuz Alexandre Sidorenko.

Druga runda: Gremelmayr – Munoz de la Nava 6:3, 6:7, 7:5; Kamke – Junaid 6:2, 6:3; Sidorenko – Dasnieres de Veigy 6:3, 1:6, 6:1; Schoorel – J. Silva 7:5, 6:3.

Oberstaufen

W Niemczech w walce o tytuł liczyć się będą Simon Greul i Andreas Beck.

Pierwsza runda: Reister – Oswald 7:6, 7:6.

Druga runda: Podlipnik – Haider-Maurer 6:3, 6:3; Greul – Vik 6:3, 6:4; Stebe – Andujar 7:5, 3:6, 6:3; Zverev – Krawietz 7:6, 4:6, 6:0.

San Benedetto

W kolejnym challengerze we Włoszech pewnie do drugiej rundy awansowali faworyci Hiszpanie Pere Riba i Daniel Gimeno-Traver.

Druga runda: Riba – Clar 6:2, 6:1; Lorenzi – Cervenak 2:6, 6:1, 6:4; Berlocq – Fabbiano 6:0, 6:3; Ungur – Cipolla 6:1, 6:1.

Pozoblanco

W Hiszpanii (na kortach twardych) zawodnicy rozegrają mecze 1/8 finału.

Druga runda: Kravchuk – Kirillov 6:4, 6:4; King-Turner – Ouanna – Francuz oddał mecz walkowerem; Kretschmer – Fornell 6:3, 4:6, 6:4; Hernych – Prpić 6:0, 6:7, 6:3; Desein – Martin-Adalia 6:2, 6:3; Kudryavtsev – Bohli 6:3, 6:4; Bautista – M. Granollers 7:6, 6:3; Ramirez-Hidalgo – Mannarino 6:4, 6:3.

Obraz z turniejów: Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności