Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Środa na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy walczą w Japonii, Chinach, Belgii, Argentynie, Ekwadorze, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Hiszpanii.

Pekin – WTA

Druga runda: Kerber – Dulgheru 6:2, 6:1; Wozniacki – Errani 6:4, 6:2.

Trzecia runda: Peer – Jovanovski 6:1, 6:2; Bacsinszky – Vesnina 6:2, 6:3; Zvonareva – Kirilenko 5:7, 6:4, 6:2; Schiavone – Dushevina 4:6, 6:3, 6:1.

Pekin – ATP

Druga runda: Simon – Berrer 6:7 (6), 4:6, 7:6 (4); Isner – Kohlschreiber 7:6 (3), 3:6, 6:3; Davydenko – Cilic 7:5, 7:5; Djokovic – Fish walkower dla Serba.

Tokio – ATP

Druga runda: Stepanek – Chiudinelli 5:7, 7:6 (7), krecz Marco; Tursunov – Gasquet 6:7 (2), 1:6, 6:4; J. Nieminen – Gimeno-Traver 6:3, 7:6 (8); Garcia-Lopez – F. Lopez 7:6 (5), 6:4.

Tokio

Druga runda: Coin – Nara 6:2, 5:7, 7:5; Rybarikova – Fuda 6:4, 6:2; Beltrame – L. Robson 6:3, 0:1 i krecz Laury; Craybas – Lertcheewakarn 6:3, 2:6, 6:2.

Palermo

Pierwsza runda: Devilder – Vagnozzi 6:1, 5:7, 7:6 (7).

Druga runda: I. Minar – Giannessi 6:1, 7:6 (4); Naso – Volandri 6:3, 3:0 i krecz Filippo; M. Fischer – Cipolla 6:1, 1:6, 6:4; Mat. Viola – Haider-Maurer 6:4, 7:5.

Mons

Pierwsza runda: Rosol – Brands 3:6, 6:3, 6:3; O. Rochus – Bozoljac 7:5, 6:4; Dancevic – Clement 7:6 (6), 6:3; Bemelmans – Goffin 7:5, 7:5.

Druga runda: Brown – Bohli 6:4, 7:5; Huta Galung – K. Beck 6:4, 6:4.

Tarragona

Druga runda: J. Pospisil – Sidorenko 1:6, 6:1, 7:6 (7); Olaso – Hajek walkower; Paire – Clar 1:6, 7:5, 6:4; Riba – Gutierrez-Ferrol 6:1, 6:2.

Buenos Aires

Pierwsza runda: Fognini – Pella 6:3, 6:4.

Druga runda: P. Cuevas – Galdon 6:4, 6:1; Ciric – Velotti 6:1, 7:6 (6); Berlocq – Molteni 7:5, 6:3; Junqueira – Massu walkower dla Argentyńczyka.

Quito

Pierwsza runda: Campozano – Salamanca 1:6, 6:3, 6:4; Hocevar – Sykut 7:6(4), 6:4; Decoud – T. Lopez 7:6 (5), 7:6 (2).

Druga runda: Dutra Da Silva – Ouellette 6:3, 6:3; J. Souza – Ribeiro Neto 6:4, 6:4; D. Alvarez – Nunez 7:6 (8), 6:3; Farah – Endara 6:4, 7:6 (5).

Sacramento

Druga runda: Nielsen – Ball 7:6 (6), 3:6, 6:2; Millman – Reister 6:1, 3:6, 6:2; Matosevic – D. Young 6:2, 6:3; de Voest – K. Kim 6:3, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności