Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Środa na świecie

przez maka

Tenisiści w tym tygodniu walczą w Hiszpanii, Szwajcarii, Kazachstanie, Niemczech, Kolumbii i USA.

Walencja

Pierwsza runda: Monfils – Schwank 6:3, 6:3; P. Cuevas – Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; M. Granollers – Paire 6:2, 6:4.

Druga runda: Monaco – Murray 6:2, 3:6, 6:2; Simon – Verdasco 6:1, 6:3.

Bazylea

Pierwsza runda: Stepanek – de Bakker 6:3, 7:6 (5); J. Nieminen – Brands 6:3, 6:2; Mathieu – F. Mayer 6:3, 6:3; Kamke – Berdych 6:4, 6:1; Roddick – Querrey 7:5, 7:6 (6).

Druga runda: Haase – Isner 6:2, 6:7 (5), 7:5; Federer – Tipsarevic 6:3, 6:4.

Astana-2

Pierwsza runda: Oswald – Kukuskhin 0:6, 7:6 (5), 7:5; Braun – Olaso 6:3, 6:3.

Druga runda: Kunitsyn – Juska 7:6 (5), 6:3; Belyaev – M. Fischer 6:3, 6:4; Mektic – Phau 6:3, 6:4; Dodig – Stadler 6:3, 3:6, 6:1.

Eckental

Pierwsza runda: Bolelli – Nielsen 6:2, 7:6 (2).

Druga runda: Bogdanovic – Huta Galung 6:3, 6:4; Muller – Copil 7:6 (3), 7:6 (3); Sijsling – Gremelmayr 3:6, 7:6 (3), 6:2; Knittel – Kavcic 6:4, 6:4.

Medellin

Druga runda: Capdeville – J. Souza 7:6 (7), 6:3; Machado – Prodon 6:4, 6:2; Cabal – S. Gonzalez 6:3, 6:2; Berlocq – Dutra Da Silva 6:3, 6:2.

Charlottesville

Druga runda: D. Young – B. Reynolds 2:6, 6:3, 6:4; Kendrick – Smyczek 7:6 (4), 6:4; Nishikori – Angelinos 6:4, 6:2; Shabaz – R. Harrison 6:4, 3:6, 6:3.


Na Tajwanie, we Francji, USA i Kanadzie odbywają się kobiece challengery.

Taipei

Druga runda: Namigata – Bogdan 6:3, 6:7 (7), 6:3; Tanasugarn – Iijima 6:1, 6:1; Groth – Beygelzimer 6:4, 6:4; K-Ch. Chang – Hsieh 6:2, 6:7 (2), 6:4.

Nantes

Pierwsza runda: Putintseva – Keothavong 6:0, 7:6 (4); Ungur – A. Smith 6:0, 6:4; Voracova – Lechemia 6:0, 6:2; Savinykh – Yakimova 6:2, 6:1.

Druga runda: Beltrame – Gaud 6:3, 6:4; Jugic-Salkic – Costas-Moreira 3:6, 7:6 (5), 6:4; Olaru – Rodina 6:2, 6:0; Hradecka – Feuerstein 6:2, 6:2.

Toronto

Druga runda: Marino – Surin 6:1, 6:2, Watson – Abaza 6:1, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności