Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Środa na świecie

przez maka

Zawodnicy walczą w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Meksyku.

Wimbledon – ATP

Pierwsza runda:Tursunov – Gulbis 6:3, 3:6, 7:6 (12), 7:6 (1); Dimitrov – Stebe 7:5, 7:5, 7:6 (5); Anderson – Marchenko 6:7 (5), 7:6 (7), 6:4, 6:1.

Druga runda: Berdych – Benneteau 6:1, 6:4, 6:2; Fish – Istomin 7:6 (6), 6:4, 6:4; Nadal – Sweeting 6:3, 6:2, 6:4; Murray – Kamke 6:3, 6:3, 7:5; Roddick – Hanescu 6:4, 6:3, 6:4;; Muller – Raonic 2:3 i krecz Kanadyjczyka; Gasquet – Kunitsyn 6:1, 6:4, 6:4; Haase – Verdasco 6:3, 6:4, 4:6, 6:2; Bogomolov – Chela 6:0, 6:3, 6:4; Kubot – Karlovic 7:6 (2), 6:3, 6:3; F. Lopez – Schuettler 7:6 (3), 6:7 (3), 6:2,6:2; Simon – Sela 7:6 (3), 6:4, 7:5; Bolelli – Wawrinka 7:6 (5), 6:3, 7:6 (4); Ljubicic – S. Stakhovsky 6:4, 6:4, 6:2; Monfils – Zemlja 4:6, 6:3, 6:3, 7:6 (7); Del Potro – O. Rochus 6:7 (7) i ciemność.

Wimbledon – WTA

Pierwsza runda: Robson – Kerber 4:6, 7:6 (4), 6:3; Lisicki – Sevastova 6:1, 6:1; M. Johansson – H. Watson 2:6, 6:4, 6:4; A. Radwańska – Govortsova 6:0, 3:0 i krecz rywalki; Cetkowska – Barrois 6:2, 5:7, 6:2; Gajdosova – A. Bondarenko 7:5, 6:3; J. Zheng – Ondraskova 7:5, 6:0; Hlavackova – An. Rodionova 6:1, 6:2; Goerges – Medina Garrigues 6:3, 6:0; Doi – Mattek-Sands 6:4, 5:7, 7:5; Cibulkova – Lucic 3:6, 6:3, 8:6; Hercog – J. Larsson 6:7 (3), 6:3, 6:4; Rodina – Scheepers 6:3, 7:5; Pennetta – Begu 7:6 (3), 4:6, 6:2.

Druga runda: V. Williams – Date-Krumm 6:7 (6), 6:3, 8:6; Zvonareva – Vesnina 6:1, 7:6 (5); Martinez Sanchez – Niculescu 6:3, 6:0; Azarenka – Benesova 6:0, 6:3; Pironkova – Martic 6:1, 6:4; Pervak – Parmentier 6:2, 1:6, 6:3;; Vinci – Marino 7:6 (3), 6:2; Petkovic – Dubois 6:3, 4:6, 6:3; Hantuchova – Erakovic 6:3, 6:1; Kvitova – Keothavong 6:2, 6:1; mecze przełożone na czwartek: Pavlyuchenkova – Petrova; K. Bondarenko – Errani; Paszek – McHale; Wickmayer – Tatishvili; Schiavone – Zahlavova Strycova; Kuznetsova – Dulgheru.

Marburg – CH

Druga runda: Odesnik – Cervenak 6:1, 6:2; Schukin – Millot 6:3, 6:4; Hajek – Struff 6:2, 6:2; Ramos – Bozoljac 6:7 (4), 6:1, 1:1 i deszcz.

Guadalajara – CH

Druga runda: V. Pospisil – Garza 6:4, 7:6; J. Baker – Klec 6:3, 6:3; Mertl – Monroe 6:4, 6:1; J. Souza – Reyes-Varela 6:5 i deszcz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności