Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Dodin - Konjuh 6:2, 1:6, 7:5; Zanevska - S. Zhang 6:2, 6:3; Berberovic - Stephens 2:6, 6:4, 6:1; Watson - Hobgarski 6:4, 6:1; RABAT WTA 250: Rus - L. Sun 6:3, 6:0; Muguruza - Danilina 6:3, 6:2; Sharma - Zacarias 1:6, 7:5, 6:4; Trevisan - X. You 6:0, 6:4; Schmiedlova - Reyngold 6:1, 6:2; Galfi - Eikeri 6:2, 7:5; Kania-Choduń/Moore - Mladenovic/Burel 6:2, 6:4; GENEWA ATP 250: Ivashka - Giron 4:6, 6:3, 6:2; Delbonis - Berankis 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Humbert - Barrere 6:3, 6:4; Otte - Pouille 6:3, 6:1; Molcan - Tsonga 6:4, 6:4; Kwon - Bedene 4:6, 7:6 (4), 6:0; Watanuki - P. Martinez 6:7 (2), 6:4, 6:2; ROLAND GARROS ELIMINACJE: L. Fruhvirtova - Kawa 6:0, 6:4; Noskova - Blinkova 6:3, 7:5; L. Zhu - Sanders 6:4, 6:4; Kuzmova - Loeb 7:6 (5), 6:4; A. Muller - C. Ilkel 6:0, 6:1; Kolar - Gaio 6:1, 7:6 (7); Vukic - Vilella Martinez 7:5, 6:4; Celikbelik - Bhambri 6:3, 7:5; Ofner - Clarke 6:4, 6:4; Borges - Fabbiano 6:3, 1:6, 6:2; Meligeni Rodrigues Alves - Klahn 6:3, 6:3.

Stambuł – Khromacheva lepsza od Zaniewskiej

Sandra Zaniewska gra w zawodach w Turcji.

Polka (295 w rankingu WTA) po kilku tygodniach rywalizacji w Australii zagra w turnieju w Stambule (korty twarde w hali, 25 tys. $).

Sandra uniknęła eliminacji. W pierwszej rundzie wygrała z rosyjską kwalifikantką Eleną Kulikovą (566) 7:5, 6:2.

Sandra straciła podanie w trzecim i piątym gemie (1:4). Odrobiła straty (5:5).Zaniewska zdobyła trzeciego i czwartego gema z rzędu (7:5). W drugim secie byłą lepsza o dwa przełamania (6:2).

W 1/8 finału przegrała z Rosjanką Iriną Khromachevą (399), liderką klasyfikacji juniorek 4:6, 1:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Tsurenko – A. Bogdan 6:1, 6:0; Luknarova – Guldas 6:1, 6:1; Eric – Clerico 6:3, 6:1; (8) Pavlovic – Ozga 6:4, 6:1; Kvatsabaia – Mrdeza 2:6, 6:3, 7:6 (3); Shinikova – Ozgen 6:1, 6:4; N. Kichenok – Gatto-Monticone 6:4, 6:4; (5) Sirotkina – Bahitli 6:0, 6:1; Zaniewska – E. Kulikova 7:5, 6:2; Khromacheva – Hofmanova 6:1, 6:4; Shapatava – Kozlova 7:6 (3), 4:6, 6:3; (4) Krunic – Karagoz 6:0, 6:0; (6) Koehler – Naydenova 6:3, 6:1; Jugic-Salkic – Majeric 6:2 i krecz Słowenki; Vrljic – Ivakhnenko 6:4, 6:1; Vasylyeva – (2) Evtimova 6:1, 6:2.

Druga runda: Tsurenko – Luknarova 6:1, 6:1; Eric – Pavlovic 4:6, 6:2, 3:2 i krecz Francuzki; Shinikova – Kvatsabaia 6:1, 6:1; Sirotkina – N. Kichenok 6:4, 6:3; Khromacheva – Zaniewska 6:4, 6:1; Shapatava – Krunic 6:3, 6:0; Koehler – Jugic-Salkic 6:4, 6:4; Vrljic – Vasylyeva 2:6, 7:6 (7), 6:2.

W turnieju gry podwójnej Zaniewska z Rosjanką Jewgieniją Pashkovą zostały rozstawione z czwórką.

Pokonały Bułgarki Aleksandrinę Naydenovą i Isabellę Shinikovą 6:1, 7:5 i Włoszkę Nicole Clerico i Niemkę Justine Ozgę 6:2, 6:7 (8), 10:1.

W półfinale zmierzą się z Ludmiłą i Nadią Kichenok z Ukrainy.


Z zawodów wycofała się Marta Domachowska.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności