Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Supermasters Head Cup 2014 we Wrocławiu – wyniki

przez maka

We Wrocławiu odbył się Letni Supermasters PZT Head Cup 2014.

W zawodach rywalizowali młodzi tenisiści urodzeni w latach 2000-2004. W gronie dziewcząt zwyciężyli Karolina Bartusek (Mostostal Zabrze), Aleksandra Wierzbowska (KKKS Kraków), Stefania Rogozińska-Dzik (Warszawianka) i Maja Chwalińska (BKT Advantage Bielsko-Biała).

Wśród chłopców triumfowali Marcel Kamrowski (GTT Lechia Gdańska), Mikołaj Lorens (AZS Poznań), Witold Konopko (AT Angie Puszczykowo) i Paweł Godek (STT Fakro Nowy Sącz).

DZIEWCZĘTA – 10-11 LAT

Grupa A: Olga Gołaś – Magdalena Świerczyńska 6:1, 6:0; Świerczyńska – Ada Piestrzyńska 7:6 (1), 7:5; Gołaś – Piestrzyńska 6:0, 6:7 (2), 12:10; kolejność: 1. Gołaś 2 wygrane, 2. Świerczyńska 1, 3. Piestrzyńska 0.

Grupa B: Magdalena Penczar – Rozalia Gruszczyńska 1:6, 6:4, 10:6; Karolina Bartusek – Gruszczyńska 6:2, 6:4; Bartusek – Penczar 6:0, 6:0; kolejność: 1. Bartusek 2, 2. Penczar 1, 3. Gruszczyńska 0.

Półfinały: Gołaś – Penczar 6:2, 6:0; Bartusek – Świerczyńska 6:1, 6:0.

Finały – o 5. miejsce: Gruszczyńska – Piestrzyńska walkower; o 3. m.: Świerczyńska – Penczar 6:4, 6:3; o 1. m.: Bartusek – Gołaś walkower.

DZIEWCZĘTA – 12 LAT

Grupa A: Aleksandra Wierzbowska – Weronika Ejsmont 6:0, 6:0; Pola Wygonowska – Julia Futerhendler 6:3, 6:4; Wierzbowska – Futerhendler 6:0, 6:1; Wygonowska – Ejsmont 6:2, 6:0; Ejsmont – Futerhendler 6:1, 6:1; Wierzbowska – Wygonowska 6:2, 6:2; kolejność: 1. Wierzbowska 3 wygrane, 2. Wygonowska 2, 3. Ejsmont 1, 4. Futerhendler 0.

Grupa B: Klaudia Wybudowska – Weronika Renke 6:2, 6:1; Alicja Niedżwieńska – Ada Krajewska 6:1, 7:6 (9); Wybudowska – Krajewska 4:6, 6:3, 10:8; Niedżwieńska – Renke 6:1, 6:3; Wybudowska – Niedżwieńska 7:5, 7:6 (5); Renke – Krajewska 6:2, 6:3; kolejność: 1. Wybudowska 3, 2. Niedżwieńska 2, 3. Renke 1, 4. Krajewska 0.

Półfinały: Wierzbowska – Niedżwieńska 6:1, 6:2; Wygonowska – K. Wybudowska 6:4, 6:1.

Finały – o 7. miejsce: Krajewska – Futerhendler 6:2, 7:6 (3); o 5. m.: Ejsmont – Renke 6:3, 6:0; o 3. m.: Niedżwieńska – K. Wybudowska 6:4, 5:7, 10:3; o 1. m.: Wierzbowska – Wygonowska 6:3, 6:0.

DZIEWCZĘTA – 13 LAT

Grupa A: Aleksandra Nadajewska – Dominika Szczotka 6:4, 6:3; Martyna Kubka – Szczotka 6:3, 7:5; Kubka – Nadajewska 6:4, 4:6, 10:8; kolejność: 1. Kubka 2 wygrane, 2. Nadajewska 1, 3. Szczotka 0.

Grupa B: Stefania Rogozińska-Dzik – Magdalena Hędrzak 6:2, 6:0; Julia Wędrocha – Nikola Okopniak 7:6 (4), 5:7, 10:7; Rogozińska-Dzik – Wędrocha 7:5, 6:2; Okopniak – Hędrzak 6:4, 6:4; Rogozińska-Dzik – Okopniak 6:4, 3:6, 10:5; Wędrocha – Hędrzak 6:0, 7:6 (1); kolejność: 1. Rogozińska-Dzik 3, 2. Wędrocha 1, 3. Okopniak 1, 4. Hędrzak 0.

Półfinały: Rogozińska-Dzik – Nadajewska 6:3, 6:4; Wędrocha – Kubka 4:6, 6:4, 6:4.

Finał – o 5. miejsce: Okopniak – Szczotka 4:6, 6:4, 6:0; o 3. m.: Kubka – Nadajewska 6:2, 6:0; o 1. m.: Rogozińska-Dzik – Wędrocha 6:2, 7:6 (7).

DZIEWCZĘTA – 14 LAT

Grupa A: Natalia Komar – Wiktoria Gała 7:6 (2), 6:2; Maja Chwalińska – Komar 6:3, 6:1; Chwalińska – Gała 6:1, 6:0; kolejność: 1. Chwalińska 2 wygrane, 2. N. Komar 1, 3. Gała 0.

Grupa B: Marta Jaśkiewicz – Karolina Wiśniewska 6:2, 6:2; Izabela Kunat – Wiśniewska 6:2, 6:3; Kunat – Jaśkiewicz 6:1, 6:2; kolejność: 1. Kunat 2, M. Jaśkiewicz 1, 3. Wiśniewska 0.

Półfinały: Chwalińska – M. Jaśkiewicz 6:0, 6:4; Kunat – N. Komar 6:3, 6:1.

Finały – o 5. miejsce: Wiśniewska – Gała walkower; o 3. m. N. Komar – M. Jaśkiewicz 6:3, 6:2; o 1. m.: Chwalińska – KUnat 6:1, 6:3.


CHŁOPCY – 10-11 LAT

Grupa A: Borys Zgoła – Patryk Stokowski 6:2, 6:0; Piotr Kusiewicz – Stokowski 6:2, 6:2; Kusiewicz – Zgoła 6:3, 3:6, 15:13; kolejność: 1. Kusiewicz 2, wygrane, 2. Zgoła 1, 3. Stokowski 0.

Grupa B: Marcel Kamrowski – Filip Pieczonka 6:1, 6:0; Pieczonka – Alan Bojarski 4:6, 7:6 (3), 10:2; Kamrowski – Bojarski 6:1, 7:5; kolejność: 1. Kamrowski 2, 2. Pieczonka 1, 3. Bojarski 0.

Półfinały: Kusiewicz – Pieczonka 7:6 (8), 6:4; Kamrowski – B. Zgoła 6:0, 6:4.

Finały – o 5. miejsce: Stokowski – Bojarski 7:5, 6:2; o 3. m.: Pieczonka – B. Zgoła walkower; o 1. m.: Kamrowski – Kusiewicz 6:4, 3:6, 11:9.

CHŁOPCY – 12 LAT

Grupa A: Mikołaj Lorens – Dawid Wiśniewski 6:3, 6:2; Piotr Pawlak – Piotr Gładysz 7:5, 6:0; Lorens – Gładysz 7:5, 6:4; Pawlak – D. Wiśniewski 7:6 (3), 6:3; Lorens – Pawlak 6:4, 6:4; D. Wiśniewski – Gładysz 6:3, 6:3; kolejność: 1. Lorens 3 wygrane, 2. Pawlak 2, 3. D. Wiśniewski 1, 4. Gładysz 0.

Grupa B: Szymon Kielan – Aleksander Borzych 7:5, 6:4; Maks Kaśnikowski – Piotr Wiśniewski 6:1, 6:4; P. Wiśniewski – Kielan 3:6, 7:5, 10:7; Kaśnikowski – Borzych 6:1, 6:2; Kaśnikowski – Kielan 6:4, 4:6, 10:3; P. Wiśniewski – Borzych 7:5, 6:2; kolejność: 1. Kaśnikowski 3, 2. P. Wiśniewski 2, 3. Kielan 1, 4. Borzych 0.

Półfinały: Lorens – P. Wiśniewski 6:1, 7:5; Pawlak – Kaśnikowski 6:2, 6:3.

Finały – o 7. miejsce: Gładysz – Borzych 6:1, 6:1; o 5. m.: D. Wiśniewski – Kielan 7:6 (4) 6:4; o 3. m.: Kaśnikowski – P. Wiśniewski 6:0, 6:3; o 1. m.: Lorens – Pawlak 6:1, 6:4.

CHŁOPCY – 13 LAT

Grupa A: Maciej Ziomber – Patryk Frończuk 6:1, 6:3; Julian Radoń – Witold Konopko 6:4, 7:6 (3); Konopko – Ziomber 6:4, 7:5; Radoń – Frończuk 6:4, 7:6 (3); Radoń – Ziomber 4:6, 6:2, 10:5; Konopko – Frończuk 6:4, 6:3; kolejność: 1. Radoń 3 wygrane, 2. Konopko 2, 3. Ziomber 1, 4. Frończuk 0.

Grupa B: Makary Adamek – Wojciech Kasperski 6:3, 6:1; Paweł Kaliszewski – Patryk Niełacny 6:2, 6:1; Adamek – Kaliszewski 6:3, 6:0; Kasperski – Niełacny 6:1, 6:4; Adamek – Niełacny 6:2, 6:4; Kaliszewski – Kasperski 6:4, 6:2; kolejność: 1. Adamek 3, 2. Kaliszewski 2, 3. Kasperski 1, 4. Niełacny 0.

Półfinały: Kaliszewski – Radoń 6:2, 6:4; Konopko – M. Adamek 7:5, 6:2.

Finały – o 7. miejsce: Niełacny – Frończuk 6:1, 6:3; o 5. m.: Ziomber – Kasperski 6:0, 6:3; o 3. m.: Radoń – M. Adamek 7:5, 7:6 (6); o 1. m.: Konopko – Kaliszewski 6:4, 4:6, 6:2.

CHŁOPCY – 14 LAT

Grupa A: Adam Kwiatkowski – Dominik Śliwiński 6:2, 3:6, 10:8; Kacper Piekarek – Śliwiński 6:2, 6:2; Piekarek – Kwiatkowski 6:2, 6:1; kolejność: 1. Piekarek 2 wygrane, 2. Kwiatkowski 1, 3. Śliwiński 0.

Grupa B: Paweł Godek – Kajetan Barański 6:4, 6:2; Michał Mikuła – Filip Kolasiński 6:0, 7:5; Godek – Mikuła 6:3, 6:0; Kolasiński – Barański 6:4, 5:7, 10:7; Godek – Kolasiński 6:3, 6:4; Mikuła – Barański 6:1, 6:1; kolejność: 1. Godek 3, 2. Mikuła 2, 3. Kolasiński 1, 4. Barański 0.

Półfinały: Godek – Kwiatkowski 6:3, 6:4; Mikuła – Piekarek 6:2, 6:4.

Finały – o 5. miejsce: Śliwiński – Kolasiński 6:4, 6:0; o 3. m.: Piekarek – Kwiatkowski 7:6 (3), 1:6, 6:0; o 1. m.: Godek – Mikuła 7:6 (2), 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności