Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Supermasters PZT 2012 – końcowe wyniki z Inowrocławia

Na kortach w inowrocławskich Solankach zakończył się Letni Supermasters PZT 2012.

Do udziału w turniejach zaproszono najlepszych graczy w kraju urodzonych w latach 1998, 1999 i 2000.

Zwycięzcami zostali: Anna Hertel, Tomasz Dudek, Marcelina Podlińska, Konrad Fryze, Dorota Szczygielska i Piotr Matuszewski.

14-LATKI

Grupa A: Silwanowicz – Bogus 5:7, 6:2, 10:3; Górczyńska – Foryś 6:2, 6:2; Silwanowicz – Górczyńska 6:4, 6:0; Foryś – Bogus 6:4, 6:2; Silwanowicz – Foryś 6:4, 6:4; Górczyńska – Bogus 6:3, 6:2; kolejność: 1. Silwanowicz, 2. Górczyńska, 3. Foryś, 4. Bogus.

Grupa B: Szczygielska – Rojek 6:1, 6:3; Żyłka – Kubicz 6:2, 6:3; Szczygielska – Kubicz 6:2, 6:2; Żyłka – Rojek 6:1, 6:4; Szczygielska – Żyłka 3:6, 7:6 (2), 10:5; Kubicz – Rojek 6:0, 6:2; kolejność: 1. Szczygielska, 2. Żyłka, 3. Kubicz, 4. Rojek.

Półfinały: Silwanowicz – Żyłka 6:1, 1:6, 6:4; Szczygielska – Górczyńska 6:3, 6:0.

Finał: Szczygielska – Silwanowicz 6:3, 0:6, 7:5.

O 3. miejsce: Górczyńska – Żyłka 6:2, 4:6, 6:4.

O 5. miejsce: Foryś – Kubicz walkower.

O 7. miejsce: Bogus – Rojek 7:5, 2:6, 10:5.

13-LATKI

Grupa A: Kuczer – Kania 6:0, 6:2; Tomczyk – Światłoń 6:3, 6:3; Kuczer – Tomczyk 7:6 (2), 6:3; Kania – Światłoń 7:5, 6:3; Kuczer – Światłoń 6:3, 6:3; Kania – Tomczyk 7:6 (4), 6:0; kolejność: 1. Kuczer, 2. Kania, 3. Tomczyk, 4. Światłoń.

Grupa B: Podlińska – Nikolenko 6:1, 6:2; Wilk – Sosnowska 6:4, 6:7 (4), 10:6; Podlińska – Sosnowska 6:4, 6:2; Wilk – Nikolenko 0:6, 6:4, 10:7; Podlińska – Wilk 6:4, 6:2; Sosnowska – Nikolenko 2:6, 6:2, 10:4; kolejność: 1. Podlińska, 2. Wilk, 3. Sosnowska, 4. Nikolenko.

Półfinały: Kuczer – Wilk 6:1, 6:0; Podlińska – Kania 6:1, 6:4.

Finał: Podlińska – Kuczer 2:6, 6:4, 6:4.

O 3. miejsce: Wilk – Kania 6:4, 3:6, 6:4.

O 5. miejsce: Tomczyk – Sosnowska 6:1, 6:1.

O 7. miejsce: Nikolenko – Światłoń 6:0, 6:0.

12-LATKI

Grupa A: Hertel – Kostuj 6:4, 4:6, 10:6; Rutkowska – Aleksandrowicz 6:3, 6:3; Rutkowska – Kostuj 6:4, 6:0; Hertel – Aleksandrowicz 4:6, 6:1, 10:1; Hertel – Rutkowska 6:4, 3:6, 10:8; Kostuj – Aleksandrowicz 6:7 (5), 6:3; 10:2; kolejność: 1. Hertel, 2. Rutkowska, 3. Kostuj, 4. Aleksandrowicz.

Grupa B: Oczachowska – M. Jaśkiewicz 6:4, 1:6, 10:4; Zakordoniec – Psut 6:1, 6:0; Oczachowska – Psut 6:4, 6:2; Zakordoniec – M. Jaśkiewicz 6:2, 6:2; Oczachowska – Zakordoniec 6:3, 6:4; Psut – M. Jaśkiewicz 6:0, 6:2; kolejność: 1. Oczachowska, 2. Zakordoniec, 3. Psut, 4. M. Jaśkiewicz.

Półfinały: Hertel – Zakordoniec 7:5, 6:4; Oczachowska – Rutkowska 6:2, 6:2.

Finał: Hertel – Oczachowska 6:1, 6:4.

O 3. miejsce: Rutkowska – Zakordoniec 6:4, 6:3.

O 5. miejsce: Psut – Kostuj 6:2, 7:6 (4).

O 7. miejsce: Aleksandrowicz – M. Jaśkiewicz 6:2, 6:4.

14-LATKOWIE

Grupa A: Matuszewski – Miller 7:5, 6:1; Kozielski – Słowik 6:3, 6:4; Matuszewski – Kozielski 6:0, 6:0; Miller – Słowik 6:2, 6:2; Matuszewski – Słowik 6:4, 6:3; Kozielski – Miller 6:1, 6:2; kolejność: 1. Matuszewski, 2. Kozielski, 3. Miller, 4. Słowik.

Grupa B: Żuk – Kwaśniewski 6:1, 6:0; Śmietana – Radwan 3:6, 6:1, 16:14; Żuk – Radwan 6:3, 6:3; Śmietana – Kwaśniewski 6:0, 6:0 (walkower); Radwan – Kwaśniewski 6:0, 6:0 (walkower); Żuk – Śmietana 6:4, 6:4; kolejność: 1. Żuk, 2. Śmietana, 3. Radwan, 4. Kwaśniewski.

Półfinały: Matuszewski – Śmietana 7:5, 6:4; Żuk – Kozielski 6:0, 6:1.

Finał: Matuszewski – Żuk 6:4, 5:7, 6:1.

O 3. miejsce: Śmietana – Kozielski 6:3, 3:6, 6:3.

O 5. miejsce: Miller – Radwan walkower.

O 7. miejsce: Słowik – Kwaśniewski walkower.

13-LATKOWIE

Grupa A: Jankowiak – Franko 6:0, 7:6 (3); Skowroński – Grzegorczyk 7:6 (6), 6:3; Skowroński – Franko 6:4, 7:6 (4); Jankowiak – Grzegorczyk 7:5, 6:1; Jankowiak – Skowroński 3:6, 6:4, 10:7; Grzegorczyk – Franko 5:7, 7:6, 10:7; kolejność: 1. Jankowiak, 2. Skowroński, 3. Grzegorczyk, 4. Franko.

Grupa B: Sikorski – Kubicz 6:1, 4:6, 10:5; Fryze – Bienkiewicz 7:6 (6), 6:2; Sikorski – Bienkiewicz 6:2, 6:2; Fryze – Kubicz 6:3, 6:2; Fryze – Sikorski 6:2, 6:3; Kubicz – Bienkiewicz 6:2, 6:2; kolejność: 1. Fryze, 2. Sikorski, 3, Kubicz, 4. Bienkiewicz.

Półfinały: Jankowiak – Sikorski 4:6, 7:6 (3), 6:3; Fryze – Skowroński 6:2, 6:0.

Finał: Fryze – Jankowiak 6:1, 6:4.

O 3. miejsce: Sikorski – Skowroński 4:6, 6:2, 6:1.

O 5. miejsce: Grzegorczyk – Kubicz 6:3, 7:6 (4).

O 7. miejsce: Franko – Bienkiewicz 6:3, 6:3.

12-LATKOWIE

Grupa A: Dudek – Szymański 6:0, 6:0; Paluch – Marek 4:6, 7:6 (6); Marek – Szymański 4:6, 6:2, 10:6; Dudek – Paluch 6:3, 6:3; Paluch – Szymański 6:1, 6:4; Dudek – Marek 6:4, 6:0; kolejność: 1. Dudek, 2. Paluch, 3. Marek, 4. Szymański.

Grupa B: Michalski – Ziomber 5:7, 6:3, 10:1; Kwiatkowski – Piekarek 6:4, 0:6, 10:6; Michalski – Piekarek 6:2, 7:5; Kwiatkowski – Ziomber 6:3, 6:3; Michalski – Kwiatkowski 7:5, 7:6 (2); Ziomber – Piekarek 6:1, 6:2; kolejność: 1. Michalski, 2. Kwiatkowski, 3. Ziomber, 4. Piekarek.

Półfinały: Dudek – Kwiatkowski 6:1, 6:1; Paluch – Michalski 6:4, 6:2.

Finał: Dudek – Paluch 6:4, 6:2.

O 3. miejsce: Michalski – Kwiatkowski 6:2, 6:1.

O 5. miejsce: Marek – Ziomber 6:1, 6:1.

O 7. miejsce: Piekarek – Szymański 3:6, 7:6 (0), 6:3 i krecz Filipa.


LISTA UCZESTNIKÓW

14-latki: Karolina Silwanowicz (Stanley Białystok, 7 w rankingu PZT do lat 14), Dorota Szczygielska (SKT Sopot, 9), Ewa Żyłka (MKT Łódż, 10), Weronika Foryś (Warszawianka, 12), Katarzyna Kubicz (Małopolska, 14), Ada Górczyńska (Warszawianka, 15), Aleksandra Rojek (MKS Szczawno Zdrój, 17), Karolina Bogus (Sport Med. Zabrze).

13-latki: Daria Kuczer (Promasters Szczecin, 11 w rankingu do lat 14), Marcelina Podlińska (Jodłowa Olsztyn, 16), Zuzanna Wilk (Serwis Area Piekary Śląskie, 18), Beata Światłoń (Górnik Bytom, 22), Adrianna Sosnowska (Winners Wolniak Łódż, 23), Adrianna Tomczyk (Warszawianka), Marta Kania (AZS Łódż, 27), Izabela Nikolenko (Promasters, 28).

12-latki: Anna Hertel (KT Legia Warszawa, 1 w rankingu do lat 12), Emma Zakordoniec (Promasters, 2), Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław, 3), Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań, 4), Marta Jaśkiewicz (Legia, 5), Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka, 6), Kinga Psut (Legia, 7), Zuzanna Kostuj (Warszawianka, 8).

14-latkowie: Piotr Matuszewski (TUKS Kozica Piotrków Trybunalski, 1 w rankingu do lat 14), Kacper Żuk (Legia, 2), Piotr Śmietana (UKS Czarna, 4), Konrad Słowik (UKS Czarna, 5), Wiktor Radwan (Górnik, 7), Łukasz Kozielski (Beskidy Ustroń, 8), Mieszko Kwaśniewski (AZS Poznań, 9), Piotr Miller (Kozica, 10).

13-latkowie: Andrzej Franko (Legia, 14 w rankingu do lat 14), Michał Sikorski (Legia, 15), Konrad Fryze (Return Radom, 18), Jakub Grzegorczyk (Beskidy, 28), Juliusz Bienkiewicz (KTA Wrocław, 29), Marcin Skowroński (UKS Okęcie Sport Warszawa, 34), Paweł Jankowiak (AZS Poznań, 37), Wiktor Kubicz (ZTT Złotoryja, 39).

12-latkowie: Tomasz Dudek (TKKF Falenica Warszawa, 1 w rankingu do lat 12), Daniel Michalski (TieBreak Warszawa, 2), Adam Kwiatkowski (Tie-Break, 3), Wojciech Marek (Górnik, 4), Kacper Piekarek (KTA Wrocław, 5), Karol Paluch (Winner Kraków, 6), Michał Ziomber (Górnik, 7), Filip Szymański (TieBreak, 8).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności