Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Supermasters w Bytomiu

przez maka

W Bytomiu odbył się Supermasters dla tenisistów wieku 12-14 lat.

Z czołowych zawodników w turnieju na Śląsku zabrakło m.in. Magdaleny Fręch, Aleksandry Buchli, Patrycji Polańskiej, Michała Dembka i Przemysława Michockiego.

W gronie dziewcząt triumfowały Karolina Szmit, Alicja Sierzputowska i Aleksandra Buczyńska.

Wśród chłopców zwyciężyli Kacper Żuk, Robert Wrzesiński i Hubert Hurkacz.

DZIEWCZĘTA

12-latki: 1. Karolina Szmit (MKS Szczawno Zdrój), 2. Marcelina Podlińska (Legia Warszawa), 3. Magdalena Kądzielewska (MKS Szczawno Zdrój), 4. Daria Kuczer (Promasters Szczecin), 5. Anna Hertel, 6. Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań), 7. Marta Bogucka (Nasza Lechia Gdańsk), 8. Nina Kromolicka (AZS Poznań).

13-latki: 1. Alicja Sierzputowska, 2. Maja Pindelska (obie Arka Gdynia0, 3. Agata Świątek (Mera Warszawa), 4. Anna Świtajska (SKT Sopot), 5. Nina Furmaniak (Avia Świdnik), 6. Ewa Żyłka (MKT Łódż), 7. Sonia Grzywocz (Górnik Bytom), 8. Oliwia Szymczuch (Return Radom).

14-latki: 1. Aleksandra Buczyńska (Return Radom), 2. Katarzyna Wysoczańska (KTA Wrocław), 3. Wiktoria Nosek (Winner Piotrków Trybunalski), 4. Elżbieta Iwaniuk (AZS Poznań), 5. Marcjanna Owczarek (Legia Warszawa), 6. Patrycja Maślanka (KS Sport Med Zabrze), 7. Michalina Jędrzejczak (Winner), 8. Katarzyna Kowalska (Arka Gdynia).

CHŁOPCY

12-latkowie: 1. Kacper Żuk (Legia Warszawa), 2. Michał Sikorski (Kozica Piotrków Trybunalski), 3. Konrad Fryze (Return Radom), 4. Andrzej Franko (Arka Gdynia), 5. Tomasz Dudek (Falenica Warszawa), 6. Daniel Michalski (Tie Break Warszawa), 7. Mateusz Gawroński (Legia Warszawa), 8. Aleksander Sadal (Return).

13-latkowie: 1. Robert Wrzesiński (UKS Okęcie Sport Warszawa), 2. Piotr Matuszewski (Kozica Piotrków Trybunalski), 3. Wiktor Radwan, 4. Marcin Mol (obaj Górnik Bytom), 5. Bartosz Klukowski (Okęcie Sport), 6. Mieszko Kwaśniewski (AT Angie Puszczykowo), 7. Piotr Śmietana (UKS Czarna), 8. Maksymilian Raupuk (SKT Sopot).

14-latkowie: 1. Hubert Hurkacz (KKT Wrocław), 2. Patryk Królik (KS Warszawianka), 3. Cezary Walkusz (SKT Sopot), 4. Adrian Kowalski (SKT Sopot), 5. Karol Krawczyński (Górnik Bytom), 6. Mateusz Piątek (Avia Świdnik), 7. Łukasz Zapała (Arka Gdynia), 8. Stanisław Dziewa (AZS Poznań).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności