Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Supermasters w Pabianicach

przez maka

W Pabianicach odbył się halowy Supermasters tenisistów w wieku 12, 13, 14 lat.

W imprezie grało po sześciu czołowych zawodników w kraju w każdej z trzech kategorii wiekowych.

W turnieju triumfowali Anna Hertel (Legia Warszawa), Wiktoria Kulik (Jodłowa Olsztyn), Agata Świątek (Mera Warszawa), Tomasz Dudek (Falenica Warszawa), Kacper Żuk (Legia Warszawa) i Piotr Matuszewski (TUKS Kozica Piotrków Trybunalski).

DZIEWCZĘTA 12 LAT

Grupa A: Emma Zakordoniec – Kinga Psut 6:1, 6:4, Wiktoria Rutkowska – Psut 6:0, 6:4; Zakordoniec – Rutkowska 6:2, 6:3.

Grupa B: Anna Hertel – Marta Jaśkiewicz 6:2, 6:1; Julia Oczachowska – Jaśkiewicz 5:7, 7:5, 10:3; Hertel – Oczachowska 6:3, 7:5.

Półfinały: Zakordoniec – Oczachowska 6:3, 7:5; Hertel – Rutkowska 4:6, 6:0, 10:8.

O piąte miejsce: Psut – Jaśkiewicz 6:4, 6:2.

O trzecie miejsce: Rutkowska – Oczachowska 6:4, 6:4.

O pierwsze miejsce: Hertel – Zakordoniec 6:3, 6:3.

DZIEWCZĘTA 13 LAT

Grupa A: Wiktoria Kulik – Beata Światłoń 6:2, 6:0; Światłoń – Nina Kromolicka 7:6 (4), 6:0; Kulik – Kromolicka 6:1, 7:5.

Grupa B: Marcelina Podlińska – Daria Kuczer 4:6, 6:3, 11:9; Podlińska – Izabela Nikolenko 4:6, 6:0, 10:5; Kuczer – Nikolenko 7:6 (2), 7:6 (1).

Półfinały: Kulik – Kuczer 6:0, 6:2; Podlińska – Światłoń 7:5, 6:1.

O piąte miejsce: Nikolenko – Kromolicka 6:2, 3:6, 10:3.

O trzecie miejsce: Kuczer – Światłoń 5:7, 6:1, 6:0.

O pierwsze miejsce: Kulik – Podlińska 6:4, 6:0.

DZIEWCZĘTA 14 LAT

Grupa A: Sonia Grzywocz – Anna Świtajska 6:3, 6:4; Oliwia Szymczuch – Świtajska 6:2, 6:2; Grzywocz – Szymczuch 1:6, 7:5, 10:5.

Grupa B: Agata Świątek – Dorota Szczygielska 6:1, 6:3; Szczygielska – Maja Pindelska 6:4, 1:6, 11:9; Świątek – Pindelska 6:4, 6:1.

Półfinały: Grzywocz – Szczygielska 6:4, 6:1; Świątek – Szymczuch 6:0, 6:3.

O piąte miejsce: Pindelska – Świtajska 6:1, 6:1.

O trzecie miejsce: Szczygielska – Szymczuch 6:3, 7:5.

O pierwsze miejsce: Świątek – Grzywocz 6:3, 6:4.

CHŁOPCY 12 LAT

Grupa A: Daniel Michalski – Adam Kwiatkowski 6:3, 6:0; Wojciech Marek – Kwiatkowski 1:6, 6:4, 10:8; Michalski – Marek 5:7, 6;3, 11:9.

Grupa B: Tomasz Dudek – Karol Paluch 7:6 (5), 6:4; Paluch – Kacper Piekarek 6:3, 6:4; Dudek – Piekarek 6:3, 6:0.

Półfinały: Michalski – Paluch 6:3, 6:2, Dudek – Marek 6:1, 7:6 (7).

O piąte miejsce: Kwiatkowski – Piekarek 6:4, 4:6, 10:6.

O trzecie miejsce: Paluch – Marek 6:1, 6:3.

O pierwsze miejsce: Dudek – Michalski 7:5, 3:6, 10:0.

CHŁOPCY 13 LAT

Grupa A: Kacper Żuk – Rafał Bednarczuk 6:0, 6:0; Michał Sikorski – Bednarczuk 6:0, 6:1; Żuk – Sikorski 6:3, 6:0.

Grupa B: Andrzej Franko – Wiktor Kubicz 6:1, 6:1; Konrad Fryze – Kubicz 6:1, 6:3; Fryze – Franko 6:1, 6:0.

Półfinały: Żuk – Franko 6:0, 6:1; Fryze – Sikorski 6:2, 1:6, 6:4.

O piąte miejsce: Kubicz – Bednarczuk walkower.

O trzecie miejsce: Sikorski – Franko 6:3, 6:1.

O pierwsze miejsce: Żuk – Fryze 6:0, 6:1.

CHŁOPCY 14 LAT

Grupa A: Piotr Matuszewski – Bartosz Hałubiec 7:5, 6:2; Wiktor Radwan – Hałubiec 3:6, 6:1, 10:3; Matuszewski – Radwan 6:2, 6:1.

Grupa B: Marcin Mol – Mieszko Kwaśniewski 6:2, 6:4; Kwaśniewski – Bartosz Klukowski 6:2, 6:4; Mol – Klukowski 7:6 (3), 6:4.

Półfinały: Matuszewski – Kwaśniewski 7:5, 6:0; Mol – Radwan 6:4, 3:6, 6:3.

O piąte miejsce: Klukowski – Hałubiec 3:6, 6:2, 10:4.

O trzecie miejsce: Kwaśniewski – Radwan 6:2, 6:3.

O pierwsze miejsce: Matuszewski – Mol 6:1, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności