MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Szarapowa po raz szósty pokonuje Radwańską

Agnieszka Radwańska przegrała z Marią Szarapową walkę o ćwierćfinał wielkiego turnieju w Cincinnati.

A. Radwańska23
M. Szarapowa66

Polka już w pierwszym gemie straciła podanie (0:1), ale szybko odrobiła straty (1:1). Długi gem przy serwisie Isi, ale znów powędrował na konto Marii (1:2).

Rosjanka jako pierwsza przełamała niemoc serwisową (1:3). Ma już na koncie podwójnego breaka (1:4). Radwańska przegrała czwartego gema z rzędu (1:5). W końcu zwyciężyła przy swoim podaniu (2:5). Polka uległa Szarapowej w pierwszym secie (2:6).

Polka świetnie rozpoczęła drugą partię (1:0). Nadal bez breaków (2:1). Isia nie wykorzystała dwóch szans na przełamanie serwisu Marii (2:2).

Pierwszy break w tym secie, podanie straciła Polka (2:3). Rosjanka ma kolejnego breakpointa, ale Isia się obroniła (3:4). Maria wygrywa gema na sucho (3:5).

Agnieszka obroniła dwie z trzech piłek meczowych. Trzecia już wykorzystana przez Szarapową, która zwycięża 6:3.